Guildovní akce

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Chaos

Odoslať  Stitonos za Ut 4 november 2008 - 15:53

Dne 3. listopadu večer se uskutečnila akce proti hordě.

Nejprve bych ale rád poděkoval především bráchovi, Gyugyu, za pomoc s organizací i za doprovod při tříhodinové projížďce po Kalimdoru, která proběhla týden před touto akcí a při které jsme zabili všechny Wind Rider Mastery a vyvraždili všechna NPC ve vesnicích. Jen na okraj, v TB to proběhlo bez problémů, v OGG se tam objevila jedna lvl 70, ale podařilo se nám zabít létačáka a duši jsme vypustili až před branami OGG.

Další dík patří samozřejmě všem zúčastněným, velký dík pak těm, kteří sehnali další lidi a umožnili tak, aby se akce uskutečnila v plném rozsahu.

Sraz byl klasicky v parku v SW. Odtud jsme se přesunuli portálem do Theramore Isle v Dustwallow Marsh. Zde jsem vysvětlil cíl akce: Úkolem bylo najednou a opakovaně zabít všechny Wind Rider Mastery a zabít všechny NPC ve všech vesnicích.

Takto to vypadalo pár minut před zahájením akce:

A takto minutu před akcí, všichni jsou na svých místech připraveni zabíjet Smile

A začínáme Very Happy

První kolo za námi Smile

Škoda, že nemám zobrazeno více příspěvků, na tomhle je info o 7 zabitých Smile

Následovalo zabíjení NPC a pak čekání na další kolo.

Celkem jsme Wind Rider Mastery zabili třikrát, tzn. horďáci byli 30 minut bez letecké dopravy a bez NPC Smile Museli tedy po svých a začali se shromažďovat v Crossroads, odkud zřejmě přicházelo nejvíce stížností na nepřítomnost létačáka Smile
Skupina 4, kterou vedl Gyugyu, nápor nezvládla, a tak jsme jim všichni jeli na pomoc

Po shromáždění se v Ratchetu jsme zaútočili a během chvilky bylo Crossroads naše a skupina 4 zpátky při vědomí Smile
Odveta na sebe ale nenechala dlouho čekat a zanedlouho do Crossroads proudil zástup našich dušiček. Já jsem to vzal raději kolem Smile

Následovala opět bitka s hordou. Horda si to ale nenechala líbit a uspořádala raid do SW, kde byli ale rozprášeni, někteří už na náměstí, někteří v Keepu. Po selhání v SW se rozhodli jít na IF, ale ani to pro ně nedopadlo dobře, v metru byli poraženi a jen pár hráčům se podařilo útéct do IF. Zde si 3 hráči troufli na trpasličího krále, ten ale dva zabil a poslední podlehl Abbysovi Smile

Celkově akci hodnotím jako velmi úspěšnou, hlavní cíl ochromit dopravu byl na 100% splněn a jako bonus jsme překazili horďákům útok na SW a IF Smile

Ze zákulisí aneb osobní komentáře
Na začátku jsem měl obavy, zda-li se najde dost lidí, bylo potřeba 16 lidí, kteří by dokázali zabít lvl 65 elitu (Wind Rider Mastera). Pro případ, že by se nás sešlo málo, jsem měl přichystanou výpravu na elitku v Desolace v horďácké vesnici, má 640k HP a případně na dráčky elitky na severu Ferelas. Takže to můžeme uskutečnit jindy Smile
Nakonec se nás sešlo dost a měli jsme i mága, takže jsme se mohli portnout do Theramore Isle. Chtěl bych se omluvit, že jsem nešel hned na TS, jak mi několikrát říkal Port, ale bylo to strašně organizačně náročné, brácha i já jsme byli v jednom kole. Takže jsem se připojil až později. Také bych se chtěl omluvit, že to tak dlouho trvalo, ale napřed jsem potřeboval pokrýt OGG a TB, pak vzdálenější místa a na to jsem musel od hráčů zjistit, jestli tam mají létačáka, aby se tam v rozumné době dostali. Nakonec jsem ale všechny rozposílal. Všechno bylo v pohodě až na Terora, který to chtěl vzít do Azsary přes Winterspring. Naštěstí jsem byl volný, takže jsem tam zaletěl.

Zabíjení proběhlo v pohodě, akorát v Crossroads začali mít problémy, protože tam začali dojíždět horďáci z OGG, chudáci, museli na mountovi Smile Velký dík patří Abbysovi v OGG, měl to z nás nejtěžší. Naproti tomu se někteří nudili, protože někde byl jen létačák (Winterspring, Silithius, Tanaris), ale bylo to nutné pro kompletní akci.

Jakmile jsme se všichni stáhli do Crossroads, projevila se naše neorganizovanost. Takhle to prostě nejde, tohle je třeba trénovat, trénovat, trénovat. Zkusím na to zaměřit své další akce. Je potřeba jednat jako jeden organismus, ne jako jednotlivci.
Tohle se nedá naučit jako dung kde je vždycky všechno stejné. Tohle je pokaždé jiné, pokaždé jiní spoluhráči, jiní protivníci, jiné prostředí.

A nakonec seznam horďáckých létačáků i se souřadnicema a hráčema:
Orgrimmar, Durotar – 46,5;60,4 – Abbys, Aevista
Thunder Bluff, Mulgore – 46,9;50,0 – Port
Crossroads, The Barrens – 51,5;30,5 – Gyugyu, Wistass, Haan, Anusik, Sisa
Ratchet, The Barrens – společný
Camp Taurajo, The Barrens – 44,5;59,2 – Ssnaks
Sun Rock Retreat, Stonetalon Mountains – 45,1;59,8 – Koni
Zoram'gar Outpost, Ashenvale – 12,2;33,8 – Calan
Splintertree Post, Ashenvale – 73,2;61,5 – Sergej
Freewind Post, Thousand Needles – 45,1;49,2 – Tea
Shadowprey Village, Desolace – 21,6;74,1 – Thror
Brackenwall Village, Dustwallow Marsh – 35,5;31,8 – Broxymo
Mudsprocket, Dustwallow Marsh – společný
Camp Mojache, Feralas – 75,4;44,4 – Kamana
Gadgetzan, Tanaris – 51,6;25,4 – Kaylena
Valormok, Azshara – 22,0;49,6 – Stitonos, Teror
Bloodvenom Post, Felwood – 34,4;53,9 – Belgarat
Emerald Sanctuary, Felwood – společný
Marshal's Refuge, Un'goro Crater – společný
Cenarion Hold, Silithus – 48,7;36,6 – Ondra
Everlook, Winterspring – 60,4;36,2 – Frostboy
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Guildovní akce

Odoslať  Abracadaver za Ut 4 november 2008 - 16:24

Port napísal:
Anusik napísal:Tea ma uzasne skvele znejuci smiech hlavne Very Happy
ludia len koli tomu sa oplati na TS Very Happy
myslis normalny, alebo ten zakerny skodoradostny? Laughing Razz Twisted Evil cheers

vsetky Very Happy ma dobru farbu hlasu cez TS, urcite aj v reale, tak sa to neda rozlisovat Very Happy

4 stito: este raz dik, bolo to ozaj zabavne, fakt skvely event Smile
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Registration date : 26.08.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tea za Ut 4 november 2008 - 18:12

Ďakujem za uznanie môjmu hlasu a chechotu Anusík, to ako za prvé. Chcem vyjadriť veľký obdiv a poďakovanie za skvelú akciu Stitonosovi a jeho bráchovi, ste fakt úžasný tým a už dávno som sa pri WoW tak dobre nezabavila. Veľká poklona a úcta.

Čo sa týka našej sekcie na Valhalle- prijímam materiáli- to znamená screeny, osobné postrehy a tak ďalej, veľmi rada z toho urobím hlásenie a uverejním našu akciu. Posielajte mi to prosím sem na fórko ako PM. Tak- čakám! O rozprávačské spracovanie sa nebojte, neurobím nám hanbu Smile

Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332
Registration date : 16.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Abracadaver za Ut 4 november 2008 - 18:40

Vyborne Teus Smile kiez by som nemal Mute a pridal aj nieco zo svojho rozpravania Smile
Abracadaver

Počet príspevkov : 673
Registration date : 26.08.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Domino za Ut 4 november 2008 - 23:54

Nevíte jak mě sakra ŠTVE že sem tam nebyl /cry /cry /cry Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za St 5 november 2008 - 23:55

Moje čakanie na povel k utoku:
lietak druhýkrát mrtvy:
Zasity port pred zrakmi hordy pri cakani na treti kill:

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Dungy dne 12. 11. 2008

Odoslať  Stitonos za Št 13 november 2008 - 11:24

Dne 12. listopadu se uskutečnil raid na Onyxii (60-62/40 man). Zúčastnilo se ho přes 20 lidí od nás z guildy. Sešli jsme se za pochmurného počasí v ještě pochmurnějších močálech:

Vydali se do pochmurné jeskyně

Až jsme se dostali k ní, k Onyxii. Úctyhodný to drak s 1,1M HP Smile

Ještě než jsme začli, tak jsme skončili kvůli Duchovi, který naagroval Onyxii. Takže jsme se stáhli, někteří však v jeskyni nalezli smrt. Druhý pokus už vyšel a loot byl pěkný, já jsem si odnesl hlavu Onyxie

a za odevzdání jsem dostal pěknou tankovací trinketku Smile
http://www.wowhead.com/?item=18406

Další dung toho dne byly Hellfire Ramparts (60-62/5man), které už znám jak své boty (mám je už asi 5 lvl Smile ). V partě jsem měli Ducha, který jakž takž až od půlky pochopil, že nemá chodit před MT. Naštěstí je to ale lehký dung když jsou v partě vyšší lvl.

Pak jsem pokračoval The Blood Furnace (61-63/5 man), kde už jsme měli skoro jeden wipe. Hold léčit mě když tankuju ve furry není zas tak jednoduché Smile Nakonec jsme ale měli wipe u posledního bosse (resp. prostředního, ale protože tam byli problémy s průchodem do některých částí, tak pro nás byl poslední), který byl asi buglý, protože minule to bylo v pohodě.

No a třešničkou na dortu byl Shadow Labyrinth (70-72/5 man), kde bylo složení: 67 (král),68 (já), 69 (královna),70 (Thror),70 (Gnorlik), přičemž Gnorlik tam byl občas, protože měl problémy s připojením. Navíc jsme neměli tanka ani heala, ne všichni byli na TS, ... . No a podle toho to taky vypadalo, jeden wipe za druhým Rolling Eyes Nicméně konečně nějaký pořádný dung Smile

Uff. Usínal jsem sice vyčerpaný, ale spokojený Smile
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Cestou necestou do arény

Odoslať  Stitonos za Ut 25 november 2008 - 15:21

Dne 24. listopadu večer se konala akce s názvem Cestou necestou do arény.
Na rozcvičku proběhla opět štafeta s míčem

Pak jsme jeli metrem do IF, odkud jsme se vydali pěšky v řadě za sebou vstříc dobrodružství. Bylo zima, chumelilo.

Cestou jsme hráli tzv. instantní schovku. Před Gnomeragenem jsme utvořili vláček.

A pak následovala cesta necesta do arény, potěšilo mě, že ji někteří neznali Smile (aneb skrz Gnomeragen snadno a rychle do SV) V aréně byl na programu ohňostroj

A jako obvykle jsme to zakončili hrátkami s hordou v přilehlé vísce Smile

Osobní postřehy:
Začátek nedopadl zrovna slavně. Předpokládal jsem, že budu mít po ruce bráchu, aby mi pomohl s organizací, jenže byl na plese. Tak jsem aspoň doufal v TS, ale mám evidentně nějaké problémy s kontakty v počítači, protože mi nešel mikrofon. (ani můj, ani bráchův, a přitom den před tím to bylo v pohodě). Také slézání lidí na akci bylo fakt šnečím tempem a když už dorazili, tak byl problém je zkrotit (když náhodou nebyli AFK). Abych musel dávat třikrát raid warning, aby lidi sesedli z mountů, to fakt nemusím. Co dělám špatně? Sad

Také jsem myslel, že jsem pravidla dostatečně vysvětlil, ale asi ne. Prostě když něco nechápete, tak se ptejte Smile
Zarazilo mě chování první skupiny, která pravidla nedodržovala:

Vítězem se stala skupina 3 ve složení: Kamana, Halas, Tea, Jubilee a Evangelina. Gratuluji Smile

Co se týká instantní schovky, tak námět jsem vzal v našich výletů, které pořádáme pro středoškoláky v rámci chemického semináře. V reálu je to ještě lepší, aneb zkuste se schovat na hrázi rybníka, kde není ani keříček Very Happy Na podzim se do vody lidem moc nechce narozdíl od vás, kteří do toho jezera ochotně naskákali Smile

BTW: Velice mě potěšilo, že se povedl přesun ve skupině. Díky všem za disciplínu. Uvidíme, jak to půjde za týden na raidu proti hordě.
Ohňostroj v aréně moc dobrý nápad asi nebyl, ty ohňostroje jsou moc malé na tak velké prostranství.
BTW: Porte, ten souboj se vyvolá vyloučením někoho z raidu?
Edit: jop. V arene mozes zabit aj alika, pokial ho nemas v parte...takze stacilo opustit skupinu a uz to islo Twisted Evil

Když jsme takhle zabili prvního, tak to ještě sranda byla, ale opakovaný vtip už přestává být vtipem. Takže zkuste se příště řídit pokyny leadera Smile

No a horda na závěr byla třešničkou na dortu, přijížděli vzducholodí jeden po druhém lol!

Ještě k tomu pohybu. Mounti jsou zakázáni, protože jsou to akce pro lvl 10+. Sice jsme tam skoro všichni byli lvl 70, ale měli jsme tam i lvl 29, tzn. bez mounta.

Další věc jsou samotné akce. Evidetně o ně zájem moc není a nemá smysl je někomu vnucovat. Na MOTD to bylo víc jak den v předstihu a přesto nás v raidu bylo v 19 hodin míň jak 5. Takže spíš přemýšlím o komornějších akcích jen pro skutečné zájemce, kteří se chtějí pobavit a nechtějí jen expit, chodit BG, dungy, ... ale prostě se čas od času odreagovat Smile
Na tohle bych rád slyšel váš názor.
A samozřejmě vítám jakékoliv komentáře k akci.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Hogger

Odoslať  Stitonos za Ut 25 november 2008 - 15:41

Samotný popis akce nechám na autorovi akce, tzn. Dominovi.

Thror se svým harémem a mladými chlapci Very Happy

Thror si to prostě umí zařídit /bow

Do goldshire jsme dorazili v noci

Seznam účastníků, Calan to přepískl a byl na lvl 3 Very Happy

Přiblížili jsme se podél řeky

a zaútočili. Po chvíli byla louka posetá mrtvolami

Detailní záběr na souboj

Domino v akci

Domino výhercem, dal největší DMG
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Domino za Ut 25 november 2008 - 16:52

děkuju Stitovi ,že sem hodil screeny Smile

Hogger

po Stitově akci zbylo ještě relativně dost lidi tak mě napadlo ještě udělat toho hoggra (původně měl byt v sobotu, ale z nějakeho duvodu to odpadlo, už nepamatuju)

Začal jsem sbirat lidi a na něco jsem při tom přišel: spamuju na gild chatu CAPS LOCKEM že sbiram raid na hoggre, na gild akci a tak podobne at mi lidi pišou o inv. Měl jsem 5 lidi tak jsem začal psat jednotlivym členum a 2 mi napsali že co to je za akci? to mě vytočilo. a taky mě mrzelo, že dva lidé (ne žadni low levli, jedni z těch co dobře zname) mě poslali do háje kvůli WSG, ale co...
Posbiral jsem asi 15 lidi (včetně Throra a Pajceka). Psal jsem sice ať si všichni udělaji černochy/černošky blondáky/blondýny libovolneho classu ale Humany... a i přesto tam bylo pár bílých, ale neva. Jelikož nas bylo jen 15 tak jsem dal rozkaz naexpit si v Northshire jeden lvl. Takže na levlu 2 jsme se pak vydali do goldshire, bez obtíží. Pak už to bylo horší...
Běželi jsme chvili po silnici a pak odbočili k řece PO KTERE jsem chtel abychom se přesouvali protože tam bylo nejmin creepu. Ale nevim proč jste hned vyrazili do tabora gnolů. Neustale umirani nam to všechno hrozně spomalovalo. A co bylo horší, když jsme dorazili na místo tak byl Hogger mrtev :-(
Čekali jsme nějakou dobu, zatím zase spousta lidi popadala kvuli creepům co se nam spawnovali za zady. Spawnul se tank (kamana myslim) se pustil do něj s 1000 HP (diky throrově bufu) ale okamžitě ji nějaky nedočkavec přeagroval Very Happy no popadali sme jak švestki tak jsme chtěli doběhnout od spirita (thror nas mezitim s pajcekem poresoval) a dorazili sme Hoggera. Padl 1x Linen Cloth, 1x nějake leather rukavice a asi jeden silver Very Happy

Děkuju všem co se zučastnili a těm co mi to pomohli organizovat. Jednou až nas bude online vic tak to zopáknem.
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Calan za St 26 november 2008 - 0:24

nj kdybych nesel off mel bych nejvetsi dmg...Domino si hral ze to je Cura...no ni ale jinak hezka akcička Very Happy Shocked
Calan
Tvrdy drtič
Tvrdy drtič

Počet príspevkov : 276
Registration date : 25.07.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tea za St 26 november 2008 - 0:25

Mne sa to páčilo :-D Bola sranda

Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332
Registration date : 16.03.2008

Návrat hore Goto down

Povyšování

Odoslať  Stitonos za So 29 november 2008 - 19:08

Dne 28. listopadu proběhlo povyšování. Všichni Velmistři byli povýšeni na Lordy a bylo vyhlášeno výběrové řízení na pozice Velmistrů.

Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Blueray za So 29 november 2008 - 23:48

Vsen povysenym gratuluji Cool ... jenom mala otazecka.. proc chcete hned povysovat panose (nektere ) rovnou na Velmisttry?.. vzdyt tam sou mezi tim aspon 3 nebo 4 ranky ne?.. jesltli sem ty hodnosti dobre pochopil Question treba "krizak" nebo "rytir" tady skoro v guilde nikdo nema..
predem diky za vysvetleni Smile
Blueray
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 49
Registration date : 23.11.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Ne 30 november 2008 - 10:36

Ide o to, ze velmajster je len prepozicana hodnost na nejaku dobu. Pokial chce niekto robit dobre pe gildu tak mu takto dam sancu hned a nie az po niekolkych mesiacoch snazenia. Ono niektory hraci mozu byt aktivny a zapajat sa, ale daco organizovat uz nie Cool

Port
Admin
Admin

Návrat hore Goto down

Undercity & Silvermoon

Odoslať  Stitonos za Ut 2 december 2008 - 11:09

1. prosince ve večerních hodinách se uskutečnil útok na hlavní hordská města.
Na začátku bych rád poděkoval bráchovi za spoluorganizování a všem za účast Smile

Ze SW jsme vyrazili do Childwind campu ve Western Plaguelands

odkud jsme v řadě za sebou

pronikli bočním vchodem

do Undercity a hned se dali do díla, prvním cílem byl Varimathas.

Sešlo se nás celkem 19 Smile

Pak přišla na řadu královna, Lady Sylvanas Windrunner.

Následoval dlouhý přesun přes Eastern Plaguelands

do Silvermoonu.

I zdejší bossové proti nám neobstáli.

Po úspěšné akci jsme si šli odpočinout do parčíku před Silvermoon.

Osobní postřehy:
1. Sraz proběhl lépe než jsem čekal, předpokládal jsem, že v 19:30 teprve budeme odcházet ze SW, ale v 19:30 jsme už byli ve WP Smile
2. Přesun proběhl na jedničku, všechny chválím Smile
3. Sledujte prosím bedlivě raid chat a raid warning. Není možné, aby někdo naggroval bosse, když k tomu nedám pokyn. Schválně jsme tou přístupovou cestou k bossům v UC postupovali pomalu, aby někdo nevběhl do místnosti s bossy, ale než jsem se stačil rozkoukat, tak už někdo bosse naggroval (Nevíte, kdo to byl?). Chtěl bych poděkovat Tee, za vynikající spolupráci a za tankování Smile Boss padl bez problémů, pokud by dělal, to co měl, tak by to tak jednoduché nebylo.
4. Královna už proběhla podle plánu.
5. To měl být konec akce, ale zvládli jsme to rychle a bez problémů a tak jsme se domluvili na pokračování. Do OGG se mi moc nechtělo, takže jsme šli do Silvermoonu.
6. Tam jsem u bossů udělal chybu, z WoWhead vyplynulo, že se dá jeden z těch tří bossů naggrovat sám, ale bohužel šli všichni tři. Takže každý šel po někom jiném. Snažil jsem se to zachránit označkováním, ale jen málokdo si všiml raid warningů a upozorňování na TS. (sakra, lidi, vnímáte? Smile )
7. Co se týče ukončení akce, tak samozřejmě můžete zůstat po skončeční akce na místě, ale uvědomte si, že to pro vás bude znamenat většinou smrt, protože stráže a pár lvl 70 horďáků tam bude vždycky.

P.S.: Nahodíte prosím někdo tu první část (bez mojich komentářů) na Valhallu?
P.P.S.: Za 14 dní jedem znova, tentokrát se pokusíme o TB.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Blueray za Ut 2 december 2008 - 15:15

celkem povedena akce... cekal sem teda vetsi resistenci jak od bossu tak od hordy ale i tak to slo...
jinak sem si na 90% jistej ze k tomu bossovi nabehl a naagroval ho PORTNOY .... srry jestlis to nebyl ty ale mas moznost se tu vyjadrit tak mi to muzes vyvratit Smile
jinak se tesim za 14 dni ... Cool
Blueray
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Ut 2 december 2008 - 15:19

JJ ties si myslim ze to bol Portnoy...a vecsinou bol pri tom premeneny na medveda Laughing (len sranda) ono aj keby to je portnoy tak je to ties tank, takze to az tak nieje problem.

Port
Admin
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  Blueray za Ut 2 december 2008 - 18:40

hehe..ono je sice pravda ze sem sel tou chodbou prvni ale jako jeden z mala =) ctu raid warning ,sem pred bosem zastavil...
a ne ze tam v behnu jak splasena ovce s penou u huby rvouce " za alianciiii a za kraalleeee" Laughing i kdybych byl tank
Blueray
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za St 3 december 2008 - 15:42

No ono to je problém, i kdyby to byl tank. Viz moje včerejší solo akce v KZ Embarassed

V UC se nic nestalo, ale včera v KZ ano. Právě proto je potřeba dodržovat disciplínu a sledovat pokyny raid leadera. Je pravda, že Blueray chodil dost dopředu a občas i stranou, viz hláška v Silvermoonu, když jsme obcházeli jezírko: "proč jdu po téhle straně sám?" Very Happy ale při boji pokyny dodržoval.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za St 3 december 2008 - 16:05

NJ to hej. Ale ide ties o to, ze v raide by si mal sam Tank urcovat kedy a na koho pojde. Predsalen hovorit tankovy ze chod s nim dalej popojdi nieje to prave. Osobne sa snazim nasim tankom dat nejaky navod ako na to, a zvysok ich bud uz napadne samych, alebo nenapadne. Tea je uz v pohode, a zvysok sa este ma co ucit.

Port
Admin
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Št 4 december 2008 - 15:51

Stitonos napísal:Další věc jsou samotné akce. Evidetně o ně zájem moc není a nemá smysl je někomu vnucovat. Na MOTD to bylo víc jak den v předstihu a přesto nás v raidu bylo v 19 hodin míň jak 5. Takže spíš přemýšlím o komornějších akcích jen pro skutečné zájemce, kteří se chtějí pobavit a nechtějí jen expit, chodit BG, dungy, ... ale prostě se čas od času odreagovat Smile
Na tohle bych rád slyšel váš názor.
A samozřejmě vítám jakékoliv komentáře k akci.

Tak stito mozme o tom podebatovat tu. V gilde mame proste hracov co sa zapajaju, a hracov, co sa nezapajaju. Mozes si to este rozdelit na tych co su online casto a tych co max hodinu denne. Predstav si ze ze mas hodku a niekto chce aby si siel na akciu, ktora zaberie viac ako 2 hodiny...pojdes, alebo budes radsej kempit BG? dobra otazka nie?

Na na podobny problem narazam pri raidoch...niekto vypadne a mam problem najst nahradu ked mi 10 ludi po sebe odpise, sry som tu len na chvilu. (ci je to pravda alebo nie, neriesim) Ja som prestal robit funn akcie, prave preto, ze o ne bol minimalny zaujem...preco by som mal robit duelenia, ked na ne prijde 15 ludi a to 2 do kazdeho rozmedzia lvlu. Vecsinu gildy pohana dopredu len myslinka no lepsi equip (cu zt za honory, AP, Loot z bossa, alebo za BoJ) par ich zenie myslinka ze HO dam ci uz nejakehgo hordaka, alebo Vysneneho bossa (Abbys stale chces ilidana nie?) Zalozil som pve team koli tomu , aby som zistil kolko ludi bavy pve a ci to ma zmysel. Na KZ je nas dost...na 2 KZ no neviem, a na Gruula este malo. Mozno by nas bolo aj dost, ale treba ratat, ze je casto online ani nie polovica ludi.

A takto je to so vsetkym... ludi tu nezenu dopredu vlozene peniaze, a tak sa mozu aj troska flakat. Lenze to zas nebavy kazdeho a vysledok je tak 10-15 ludi z celej gildy co sa prijdu zapojit...a to len v dobrych casoch...skor je to tak 5-7 ludi...
Sprav teda este jednu akciu a uvidis

Port
Admin
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Št 4 december 2008 - 16:50

Ale však jo, já to chápu, že g akce není žádný trhák, na který by se lidi těšili týden dopředu Smile Vlastně teď ani nevím, proč jsem se do toho organizování vrhnul. Vyplnynulo to nějak z té několikastránkové diskuze o stavu guildy, kde si všichni stěžovali na současný stav, na pravidla, na krále že se nestará o guildu, ...

No, asi jsem divný, ale mě nepopohání dopředu de facto nic. Mám trochu jiný důvod pro hraní... Takže klidně strávím dvě hodiny na g akci místo farmení Smile

Jj, v pondělí to zorganizuju a pak uvidím. Akce proti hordě hodlám organizovat dál, časem bych chtěl dát guildovní OGG Smile Jednak nás bude časem víc, ale spíš sázím na sehranost, ta dokáže víc.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Broxymo za Št 4 december 2008 - 17:29

Stitonos , ja si vážim Teba a Porta za vaše organizovanie akcíí .
Sám som skúšal niektoré dni chívlku príst na nápad,ktorý by sa dal využit na vlastnej G akcii,ale okrem útokov na hordu,opileckých pretekov na mountoch pospiatku(čo je Tein dávnejší nápad) mi nič extra nenapadlo . Snažím si to vyhovorit svojim mladším vekom a pubertou,ktorá so mnou ešte všade trieska silent . Akcia Chaos bola skvelá,za to si zaslúžiš pochvalu,hlavička Smile

Broxymo

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Návrat hore Goto down

Povyšování

Odoslať  Stitonos za Po 8 december 2008 - 17:54

Večer, dne 7. 12. 2008 se uskutečnilo povyšování. Tato akce byla důležitým mezníkem v životě guildy a byla i významná pro mě. Poprvé jsem totiž viděl raid se 40ti lidmi Smile

Na našeho krále a královnu jsme nachystali překvapení v podobě uličky Smile

A pak nastalo povyšování na Velmistra

Povýšeni byli:
Thorundir
Sisa
Anusík
Calan
Abbys
Tinuviel
Domino

Gratuluji Smile

V průběhu povyšování bylo on-line 55 hráčů, to je nejvíc co jsem kdy zažil.

Po skončení povyšování

jsme šli z katedrály

skrz Stormwind

k našemu novému místu, ve kterém se bude povyšovat.

Na místě se rozproudila taneční zábava

a rozpoutala se bouře
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content