Guildovní akce

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Re: Guildovní akce

Odoslať  Tea za Po 8 december 2008 - 18:32

Fňuk... a ja zasa ofline Sad Všetkým povýšeným blahoželám :-)

Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332
Registration date : 16.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Mimořádný sraz g

Odoslať  Stitonos za Po 15 december 2008 - 18:48

Dne 15. prosince večer se náš král vydal do katedrály za doprovodu oficírů. Při průchodu obchodní čtvrtí byl průvod přepaden zákeřnými gnómy

Neváhal jsem ani vteřinu a vrhnul se před krále, abych ho bránil

Následoval společný pochod do katedrály

Zde k nám měl proslov náš pan král a GuM Dark Hammeru.

Oznámili připojení Dark Hammeru k naší guildě. Nastal chaos Smile
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Prokletý Thunder Bluff

Odoslať  Stitonos za Št 18 december 2008 - 12:28

Dne 17.12., o dva měsíce a den později po prvním útoku na TB, jsme se ho rozhodli konečně pokořit.

Oproti minulé akci proti hordě (UC, Silvermoon) se nás na začátku moc nesešlo, nakonec nás ale bylo asi 18. Vyrazili jsme portálem od mága do Theramore Isle a pak skrz močály. Cestou to ale cca polovině lidí hodilo error. Ti, co byli na TS, se od Porta dozvěděli, jak danou situaci řešit přes Heartstone. Díky Porte.

Za půl hodiny po tomto erroru jsme se dali dohromady v Ratchettu a vyrazili směr TB.

Cestou nás přepadlo pár horďáků se kterými jsme si ale poradili. V TB nás jich ale čekalo asi 18 a byl wipe. Proběhli jsme se znovu z Ratchettu, oživili se a zabili bosse. Cíl byl splněn cheers

Osobní postřehy:
Oproti minulému útoku na hordu to bylo o řád horší. Slézali jsme se pomaleji, když jsme se portli do Theramore, tak se dost lidí hned rozběhlo směrem na TB. Pak snad všichni pochopili metodu hvězdičky, ale nastal error. Já jsem zrovna chvilku před tím použil Heartstone, takže jsem musel dlouho čekat. Sraz v Ratchettu se ukázal jako nevhodný, byli jsme tam příliš dlouho, horďáci se o nás dozvěděli a počkali si na nás v TB. Nedisciplinovanost byl kámen úrazu v TB, všichni se hned rozběhli a začli všechno mlátit. Horda tak měla snadnou práci. Děkuji všem, kteří nás pak informovali o stavu hordy v TB. Ukázalo se, že to skutečně horďáky po čase přestalo bavit a odešli. Ressli jsme se v pohodě, pár horďáků nás sice otravovalo, ale zabili jsme je. Akorát byla opět problém disciplína. Někteří se nechali natáhnout až ke Cainovi (boss). Naštěstí se nám ho podařilo držet v totemu a zabili jsme ho.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

1. fáze Vánoční akce

Odoslať  Stitonos za Pi 26 december 2008 - 11:51

Dne 25. 12. večer se sukutečnila 1. fáze Vánoční akce.

Sraz byl jako obvykle v parku v SW. Odtud jsme se přesunuli do 1k needles k závodnímu okruhu.

Zde se uskutečnila první soutěž o to, kdo nejrychleji doběhne do cíle.

Vyhlášení vítězů proběhlo v Gadgetzanu, stejně tak i zadání další hádanky.

Poté jsme se přesunuli

na ostrůvek na východním pobřeží Tanarisu. Zde začala druhá soutěž o to, kdo nejrychleji doplave na GM ostrovy

a najde tam schované oficíry. Třetí soutěž spočívala ve skákání po bednách.

A po této soutěži byla akce ukončena.

Děkuji všem za účast a za pomoc s organizací. Je třeba zmínit, že autorem této akce byl Throrundir Smile

Osobní postřehy:
-Warlockův port je nějaký buglý, šlo portovat 2 postavy a pak už ne, muselo se WoWko odstřelit.
-uděluji zakáz hráči Sone účastnit se g akcí, které organizuju nebo spoluorganizuju. Vědomě nedodržuje pravidla (podvádí).
-chování některých horďáků je vskutku zarážející. lvl 70 priest Flatr sledoval náš závod v 1k needles a po skončení si vybral nejnižší přítomný lvl, tj. 21, a tohoto hráče zabil. Pak se dal na zbabělý útěk pryč. Byl dostižen a zabit. Po oživení jsem se s nim pustil do boje, byl jsem zabit a on, když viděl, že se na něj řítí další hráči, WoWko odstřelil. Takže kdybyste se s ním někde potkali, víte co máte dělat Very Happy
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Pi 26 december 2008 - 20:12

hráč Sone dnes dopoledne opustil guildu, o starost méně.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

2. fáze Vánoční akce

Odoslať  Stitonos za So 27 december 2008 - 12:21

Dne 26. 12. večer se sukutečnila 2. fáze Vánoční akce.

Sraz byl jako obvykle v parku v SW. Odtud jsme se přesunuli do Gadgetzanu.

A doplavali

na GM ostrovy

1. soutěž spočívala ve skákání na barely ve vodě (aneb bacha, padá slon Smile

2. Soutěž spočívala v co nejhezčím skoku do vody. Účastníci byli vskutku vynalézaví, během skoku sesílali co se dalo, měnili podoby, dělali salta, ... Po vyhlášení vítězů

jsme se přesunuli na břeh

a odstartovali závod v plavání kolem ostrova

Tím akce skončila.

Děkuji všem za účast.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Olomouc-15man dung

Odoslať  Stitonos za Ne 4 január 2009 - 13:00

Dne 28.12. se uskutečnila g akce CoS live dungeon.

Sraz byl tentokrát na náměstí

Odtud jsme se přesunuli

gryphonem

k meeting stone

Cestou do dungu si dal Ota duel s horďáckou rogunou, full S4.

Roguna se chystá zaútočit zezadu

A pak už hurá do dungu. V 15ti lidech jsme to zvládli Smile

Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Ota za Ne 4 január 2009 - 14:21

good comment...sice jsme to šli trochu jink ale takhle to nvazuje líp...Smile
Ota
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 413
Registration date : 15.06.2008

Návrat hore Goto down

Orgimmar

Odoslať  Stitonos za Št 8 január 2009 - 13:52

Dne 7.1. se uskutečnil raid na hlavní město hordy, na Orgimmar.

Samotné akci předcházelo lovení ryb, ze kterých se posléze vyrobily převleky.

Ze SW jsme se přesunuli do DSS a pak do Azsary

Nahodili převleky naskákali do řeky

A pak po břehu (to malé zelené přesně uprostřed jsem já Very Happy )

k bočnímu vchodu do OGG. Tady jsme se trochu rozcourali, ale u Thralla jsme se všichni v pořádku zase sešli.

Padnul bez problémů, horda stále nikde.

A tak jsme vyrazili do centra (chudák jedna lvl 70, když jsme se řítili zabít Wind Rider Mastera a on stál u něj, tak na nic nečekal a odletěl) a po vyčištění od NPC jsme se vrhli na High Overlord Saurfanga.

Situaci jsme pak kontrolovali z banky.

Začalo přituhovat, na horďáckém kanále se mluvilo o masivním útoku na OGG, ze SC proudily davy horďáků. Nastal čas k ústupu. Díky rozvědce jsme věděli o situaci u hordy. Začala se sbírat k odplatě, k útoku na SW. I my jsme nelenili a jedna skupinka se usídlila na mostě u Rebel campu do Duskwoodu a zabíjela skupinky horďáků mířících na SW. Pak jsme se všichni stáhli do SW a nastal nejzábavnější okamžik večera.

Ranged hráči se postavili na hradby, ostatní se schovali za ně. Horda dostála svému jménu a jako horda se přiřítila k bráně. Nastal čas útoku. Z poza hradeb jsme se na ně vyřítili, z hradeb na ně seskákali další. Situaci vystihl jeden paladin od Hordy: "Zabili mě tak rychle, že jsem ani nestihl dát bublinu" lol!

Ještě chvíli jsme zůstali a zabíjeli znovu oživlé. Pak se raid přetvořil na raid proti OGG (na obranu SW jsme nabrali i neguilďáky), jak dopadl, už nevím.

Hodnocení akce:
Ne, že by nebylo co zlepšovat, ale s akcí jsem velmi spokojen. Všem děkuji, zvláště rozvědce, bez které by to nebylo tak veselé. Ty komentáře od hordy byly super Smile

P.S.: Jo a nahoďte to prosím někdo na Valhallácké fórum Smile
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Abracadaver za Št 8 január 2009 - 18:13

Tam som uz report o OGG hodil Smile)

To co sa stalo pred branami SW sa da charakterizovat slovami dalsieho hordaka: "To bylo maso" Very Happy

Akcia bola vyborna a najma zabavna Smile

pre tych co neboli:
Urcite sa na buduce zucastnite na podobnej akcii Smile Bola to ozaj zabava, hordske hlasky referovane garsiiom nemali chybu Smile
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Registration date : 26.08.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tea za Št 8 január 2009 - 18:19

Ako som sa vyjadrila už na valhalláckom fóre- ešte teraz ma bolia rebrá od smiechu! Very Happy lol!

Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Horda

Odoslať  Stitonos za Št 22 január 2009 - 11:02

Touto akcí se fakt chlubit nedá, takže to na Valhallu nedávejte.

Původní plán akce: Po minulé akci, kde se zúčastnilo skoro 20 lvl 70, jsem se rozhodl udělat rozsáhlejší. Detaily říkat nebudu, oficíři je vědí, ostatní se to dozvědí pokud se někdy akce uskuteční v plánovaném rozsahu. Každopádně její součástí měl být útok na OGG a Crossroads.

Skutečnost:
10 dní před akcí: Dávám info na fórum, oficíry seznamuju s podrobnostmi

7 dní před akcí: Událost dávám do Group kalendáře

4 dny před akcí: Info dávám na MotD

1 den před akcí: několikrát za večer upozorňuju na akci na g chatu

18:30: na g chatu upozorňuji, že akce začíná za 30 minut, jeden hráč odepisuje, že si to klidně nechá ujít

večeřím

18:45: pohledem do Group kalendáře zjišťuji, že se na akci přihlásilo cca 12 lvl 70.

18:50: zakládám raid a nabírám lidi, lvl 10+

19:00: začínám psát lidem, které znám, aby šli na hordu. Výsledek:
5 lidí jdou raději heroici
1 expí alta
1 do toho něco vlezlo a musí off
2 jsou v BG a přijdou po skončení

19:10: lidé v raidu jsou netrpěliví
stav: 6 lvl 70, 9 lvl 10-69, celkem 15 lidí
on-line: 20 lvl 70, celkem 42 lidí
zapsáno v group kalendáři: viz výše.
Ze 17 oficírů jsem v raidu sám.

Přemýšlím, co se s takovým počtem dá dělat. Rozhoduju se pro Crossroads, jdeme portem do Theramore. Krabat se loguje do hry, připojuje se k raidu a začíná agitovat na g chatu. De facto bez odezvy, sehnal 2 nebo 3 lidi.

Z Theramore plavem do Ratchettu, horda o nás informuje na horde chatu. Setkáváme se u oázy, rozdávám kouzelné rybičky.
Stav: 10 lvl 70, 7 lvl 10-69

Útočíme na Crossroads, byla tam jen 1 lvl 70. Bavíme se hláškama z horde chatu: "V Crossroads je 20 alíků lvl 70". "V Crossroads je jen jedna lvl 70."
Přilétá čím dál víc horďáků lvl 70, ztrácíme pozice, wipe. Pár lidí se připojuje do raidu.

Bojujeme s hordou, nakonec horda mizí, pár dobíjíme a opuštíme Barrens. Náš útok alespoň vyprovokoval hordu k útoku na SW, takže jdeme bránit.

Horda útočí na SW v pár lidech, zemřeli celkem rychle. Pár nově příchozích lidí se v raidu se ptá, jestli nepůjdeme na OGG, napadají mě myšlenky na vraždu.

Po jednom resskillu hordy se rozhodujeme pro BGčka, je nás akorát 15 lvl 70. EoS vyhráváme s přehledem. AB těsně prohráváme. Raid se začíná rozpadat, je nás 9, tak jdeme WSG. Prohráváme. Raid se rozpouští.

Jdu solo AB a WSG pro daily q, odevzdávám a jdu spát.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Abracadaver za Št 22 január 2009 - 11:56

Prepacte ludia, vcera mi to nevyslo. Musel som ist vybavit miesto na piatkovu oslavu. Kamos spoluorganizator ma poobedne, tak nemohol a musel som ja Sad
Abracadaver

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Št 22 január 2009 - 12:07

Stito ten vcerajsok ma mrzi...ja som tak do piatej fishoval, myslim ze dakedy vtedy sa rozbehlo to AV a zacal padat server. tak som sa na to vykaslal a uz som sa nelogol. na tvoju akciu som nejak zabudol(aj ked som tam planoval ist) ked som potom prisiel, uz bolo po obrane sw, tak som siel spat. Fakt ma to mrzi. Crying or Very sad

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tea za Št 22 január 2009 - 15:09

Štíto, včera som mala fakt mizerný deň, pre bezpečnosť gildy som bola radšej zalezená sama na jednom mojom altovi, o ktorom vie dúfam len pár ľudí. Prišla som o dosť neskôr, a predpokladala som že akcia je už v plnom prúde. Preto som prijala pozvanie na MgT. Keby viem ako ste na tom pridám sa. Ale moc by som vám nepomohla, a skôr by som znervózňovala.... aj z tej partie na MgT ma viac-menej vyhodili.

Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

World event: Horda aneb jdeme si pro BoJ

Odoslať  Stitonos za Ne 25 január 2009 - 10:57

V sobotu večer GMka zprovoznili event i u hordy, takže plánovaná akce se uskutečnila.

Sraz byl klasicky v SW, nabrali jsme i pár lidí mimo guildu.

Jako obvykle jsme na OGG šli přes Azsaru

Naskákali do vody

A plavali k bočnímu vchodu. BTW: všimněte se, že jsme ještě nezačali bojovat a už jsme skoro mrtví Very Happy

Postupovali jsme Ogrimmarem dále

až k Vol´Jinovi, které jsme zabili, padla 1 BoJ. Pak ale přišla horda a zabila nás.

Ressli jsme se a skusili znovu Thralla

Ale horda nás zase zabila. Tak jsme skusili jít na Kolarka, ale v přístupové bráně nás horda potřetí zabila a tak jsme skončili s tím, že pokračujeme ráno.

V neděli ráno v 6 hodin (povšimněte si údaje na hodinách Smile

Jsme založili raid a ve 12 lidech se vypravili dokončit akci. Šli jsme přímo přes Ratchett a hlavní branou. Prvním bossem byl Saurfang. Padly 2 BoJ a primal nether.

Šli jsme dál, cestou jsme zabili 3 horďáky lvl 70. Kolark šel dolů v pohodě, padla 1 BoJ. Začali jsme se probíjet k Thrallovi.

Z Thralla sice BoJ nepadla, ale primal nether a nether vortex to vynahradily.

Shrnutí:
4 BoJ, 2 primal nether, 1 x nether vortex a cca 40 goldů na osobu.

Poznámka:
Bez hordy by na to stačilo jen 10 lidí.

Někdy to zopakujeme Smile
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Ne 25 január 2009 - 11:48

BTW: BoJ dostaly i malé lvl, takže cg Lostrys Smile
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Lostrys za Ne 25 január 2009 - 14:04

Juuu...moc lidí se nemůže chlubit s bojkou na 49 levelu... cheers ale vše díky tobě, že si to zorganizoval, Štíto je fajn, Štíta mám ráda... sunny , a i díky všem ostatním, že se zúčastnili...
Lostrys
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 168
Registration date : 14.12.2008

Návrat hore Goto down

Horda

Odoslať  Stitonos za St 11 február 2009 - 12:20

Dne 10. 2. večer jsem se rozhodl, že protože stejně bude rollback, tak nemá cenu vytvářet "trvalé" hodnoty (expit, farmit equip) a že bychom mohli jít na hordu. Asi pětkrát, možná víckrát, jsem psal do g chatu, kdo má zájem jít na hordu, že stejně nemá cenu chodit BGčka. Spousta lidí bylo buď v SW nebo SC. Až na jednoho nikdo nezareagoval. Nechápal jsem, proč tedy lidi ve hře jsou? Pro mě je hra synonynem k zábavě, hru hraju protože si chci odpočinout od reálného světa, pobavit se, zahrát si. Nechápu, proč lidi WoWko spouští, když nemají náladu si hrát. A argument, že nemá cenu jít na hordu, protože bude rollback? Nemám slov. Copak z toho, že se půjde na hordu, vznikne něco "trvalého"? Nejde o goldy ani o equip. Jde o to si zahrát, pobavit se. Nevím, jestli si lidé uvědomují, že WoW je MMORPG, že není cílem být nejlepší, mít nejlepší equip. No, trochu jsem se rozepsal, stejně to ale vyzní do prázdna... Tohle asi přijde s věkem, když si vzpomenu, jak jsem před hodně (cca 15) lety začínal s dračákem a chtěl jsem mít co nejlepší věci, chtěl jsem být nejlepší... Dnes už si jen říkám, jak naivní a nezkušený jsem byl Smile

Ale abych nebyl off-topic. Nakonec se přímým oslovováním a wispováním podařilo sehnat asi 15 lidí a přesunuli jsme se do WP. Zrovna když jsem začal rozdávat kouzelné rybičky, tak spadl server a nahodili verzi 2.4.3. V akci jsme vzhledem k malému počtu lidí on-line nepokračovali. Akce se ale určitě uskuteční, na OGG bych rád vyrazil příští týden.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Anonymný za Po 16 február 2009 - 17:07

Ako to tu citam... je mi luto, ze som k vam neprisiel skor. Hram wowko asi 2 roky a... dost som zmeskal Smile

Anonymný
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Po 16 február 2009 - 17:35

Kathleen napísal:Ako to tu citam... je mi luto, ze som k vam neprisiel skor. Hram wowko asi 2 roky a... dost som zmeskal Smile

Ještě to můžeš dohnat, ve středu jdeme na hordu Smile
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Št 19 február 2009 - 10:18

Nahoďte sem prosím printscreeny z hordího chatu, večer sem nahodím full report.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Št 19 február 2009 - 10:20

Ako dopadla obrana sw?

Inak myslim, ze nabuduce, by sa malo ist najprv na Thralla a to co najkradsou cestou. Pretoze zvysnych bossov sme dokazali zlozit aj s hordou za zadkom, ale thrall tam ma privela prislinych strazi.

Ale bola prdeeeeel cheers

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Št 19 február 2009 - 10:39

Na obranu SW jsem přijel s křížkem po funuse, tak mám jen screen, jak se most za bránou červená jmény mrtvých hordských těl lol!

Asi jo, zkusíme tuhle taktiku. Jenže tu včerejší jsem udělal proto, protože při minulém útoku, kdy jsme šli přímo na Thralla, jsme sice zabili Vol´Jina, ale pak nás horda dorazila a neudělali jsme už vůbec nic. Jediná šance je stihnout Thralla fakt rychle, pak se probýt k tomu dalšímu bossovi a nakonec zkusit Overlorda, jenže ten je venku, tam na nás mohou útočit ze všech stran, takže nebudeme mít šanci. Navíc je to blízko jejich ressu, takže po zabití tam budou hned. Včera jsme Overlorda dali díky překvapení a toho druhého bosse díky jedinému možnému průchodu, který jsme ubránili.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Abracadaver za Št 19 február 2009 - 11:39

Ja si myslim, ze by to malo ist tak, ze Vol jin - Thrall - overlord - tauren
Vcera by sme Thralla stihli dat, potom by sme sa vratili tou strannou k overlordovi, kedze by to malo byt ciste, malo by to ist bez problemov a nakoniec dat dole taurena, kedze sa zda byt pomerne lahky a obrana pozicie je lahsia ako u overlorda...
Abracadaver

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next