Guildovní akce

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Re: Guildovní akce

Odoslať  Stitonos za Št 19 február 2009 - 12:44

Anusik napísal:Ja si myslim, ze by to malo ist tak, ze Vol jin - Thrall - overlord - tauren
Vcera by sme Thralla stihli dat, potom by sme sa vratili tou strannou k overlordovi, kedze by to malo byt ciste, malo by to ist bez problemov a nakoniec dat dole taurena, kedze sa zda byt pomerne lahky a obrana pozicie je lahsia ako u overlorda...

OK, příště zkusíme. Lidí bylo dost, když jsme začínali, tak 34. Ideální by bylo mít 40 lidí, což by se dalo sehnat.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať  Broxymo za Št 19 február 2009 - 12:59

Hovorte si čo chcete,síce sme sa odtial nedostali v celom kuse,ale bola to paráááda cheers
Ďakujem za akciu všetkým velitelom, radšej sa nechám viest,ako byt vodcom (zatial geek ) .

Broxymo
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Abracadaver za Št 19 február 2009 - 13:01

zober si aka parada by to bola keby sundame aj krala, alebo aspon vol jina Very Happy
Pevne verim, ze sa nam to podari Smile
Abracadaver

Počet príspevkov : 673
Registration date : 26.08.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Broxymo za Št 19 február 2009 - 13:05

Bolo to úžasné,neviem proti akým esám hordy sme stáli,ale videl som tam Limpesta,Cika,a dalších už menej známych .
Pekne ma nahnevali,ako sa pri prechode ku Thrallovi v tej temnej jaskyni postavili na podia hore v budovách a odstrelovali nás geek To bolo od nich múdre a svinské geek
Ja byt na ich mieste,skúsim nás chytit do klepca z dvoch strán,vyprookovat útok z jednej strany,a druhá by z opačnej strany popravila liečitelov,pekne jedného po druhom silent

Broxymo

Návrat hore Goto down

Odoslať  Abracadaver za Št 19 február 2009 - 13:32

Haha, to by si musel byt hordak a poradit im to, inak by na to neprisli Very Happy
Abracadaver

Návrat hore Goto down

OGG-II

Odoslať  Stitonos za Št 19 február 2009 - 23:24

Ve středu, 18. února jsme vyrazili znovu pro BoJ na OGG. Tentokrát se ale nejednalo čistě o guildovní akci, ale uvítali jsme mezi námi členy Mom's group. Na začátku akce nás bylo 34.

Cesta proběhla klasicky, tj. z parku v SW port do DSS, odtud do Azshary a řekou

postranním vchodem do OGG. High Overlord Saurfang padl bez problému, padly 2 BoJ, primal nether a nether vortex.

Pak se začla seskupovat horda a my pod velkým tlakem pomalu postupovali do Valley of honor. V bráně většina lidí zůstala a pár jich šlo na bosse, na Bounty Hunter Kolarka. Padla 1 BoJ a 1 primal nether.

Polomrtví jsme se dostali k Thrallovi. Společně jsme se ressli, ale po chvilce byl wipe.

Ještě jednou jsme to zkusili, ale bez lepšího výsledku. Tak jsme šli aspoň bránit SW, vzhledem k tomu, že horda šla na SW ještě když jsme opakovali ress v OGG, tak se dostali až na most.

Celkově akci hodnotím jako úspěšnou a hodlám ji v brzké době zopakovat.

Hoďte prosím report na Valhalla fórum Smile

Osobní postřehy:
Na to, že jsme šli s Mom´s group, se kterou jsem před tím neměl žádné zkušenosti, dopadla akce velmi úspěšně. Trochu jsem měl obavu, co to bude za lidi, ale byli v pohodě Smile Jediná věc, na které se dá zapracovat, je boj proti hordě. Fakt to chce nacvičit, že nás musí zazadu krýt ranged dmg, budou couvat. Kousek za nima budou melee dmg, kteří budou připraveni sejmout horďáky, kteří se pustí nablízko do našich ranged. A ještě za nima budou healeři. A ještě za nima se budeme mlátit se strážemi, na to potřebujeme jen melee dmg, 2 tanky a jednoho healera. Co říkáte na tuhle strategii?

Update na valhalle spraveny (Anusik)
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Lostrys za Pi 20 február 2009 - 22:16

Mně se líbilo, další tři bojky na kontě vždy potěší. K taktice boje ti asi moc nepovim, jedině snad, že to zní dobře a dám na zkušenější a protřelejší bojovníky.

A ještě jedna otázka tak trochu mimo téma: taky se vám vždy potom, co otevřete nějaký ten screenshot, objeví stránka s polosvlečenou ženštinou (většinou celkem šerednou), která na vás pomrkává, aby jste ji zaplatili a napsali do chatu, co má dalšího odhodit..?? Embarassed
Lostrys
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 168
Registration date : 14.12.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za So 21 február 2009 - 11:31

Jj, ta šereda na mě taky vždycky kouká. A to mám blokované vyskakování oken. Fakt nevím.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Broxymo za So 21 február 2009 - 12:24

Presne Lostry,aj mne sa to stáva,zo začiatku som sa divil . A naviac,ja mám isté hranice na stahovanie a tamtá pipka s celou ich stránkou pekne "žere" lol!

Broxymo

Návrat hore Goto down

Dobytí Stromgarde Keepu

Odoslať  Stitonos za Št 26 február 2009 - 23:34

Ve středu, 25. února, večer jsme se sešli v parku v SW. Po přesunu do Refuge Pointe

následovala první soutěž o to,

kdo nejrychleji doběhne do Strogarde Keepu.

Po druhé soutěži, při které všichni hledali Gyugyu, si někteří zabojovali, i když to vůbec nebylo třeba Smile Od prodejce s FA jsme se vydali dovnitř pevnosti a po krátkém souboji jsme nad ní převzali kontrolu.

Před pevností jsme se seřadili podle velikosti

a vyrazili za sebou cestou

necestou

do Hammerfallu, který jsme po urputném boji dobyli.

Vláček se některým tak líbil, že jsme se rozhodli projít i po SW Smile

Přes náměstí,

a přes most,

jsme došli do Stormwindské pevnosti

Tento screen si zapamatujte, je na něm zcela zřetelně vidět Tea, která už v Arathi Highlands rezolutně odmítala předvést vláček v SW lol!

Na konci akce jsme se poklonili správci města

a ulehli v jeho blízkosti.

Děkuji všem za účast a jsem moc rád, že jste souhlasili s vláčkem. Byl to můj sen už od 16 lvl, kdy jsme si s bráchou dali v Loch Modanu follow za Tinuviel, který nám šel pomoct s q. K mému návrhu, že by to šlo provést ve větším počtu s guildou, se ale stavěl skepticky. Nakonec se to ale povedlo cheers
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Povyšování

Odoslať  Stitonos za Ut 3 marec 2009 - 14:20

Dne 2. března večer proběhlo povyšování v katedrále v SW. S novými šaty a s novým rozestavením se bylo na co dívat Smile Fotky mluví za vše:

A ještě od bráchy:

Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Pád Orgrimmaru

Odoslať  Stitonos za Št 5 marec 2009 - 23:16

5. března večer se již podruhé sešli členové CoS a Mom's group, aby se opět vydali do Orgrimmaru. Poučeni z předchozí akce vsadili na rychlost a zabili bosse v OGG dřív než se horda vzmohla na cokoli.

Padlo:
22 slot bag
2 x Nether Vortex
1 x Primal Nether
4 BoJ
pár goldů pro každého ze stráží

Screeny jsou zde: http://valhalla-team.com/forum/index.php/topic,8302.0.html

Tolik tedy k faktům a rád bych se zaměřil na osobní postřehy. (níže uvedené informace nevynášejte mimo guildu, horda by se mohla taktikou inspirovat)

Moc se mi do akce po chaotickém SSC nechtělo. Ale nechtěl jsem to rušit. Začal jsem tedy skládat raid. 10 lidí jsem nabral velmi rychle, další už šli hodně pomalu. Pořád jsem čekal, kdy skončí lidi v EyE a furt nic. Byl jsem z toho dost rozladěn, protože akci na hordu už jsem naplánoval dávno a Pajcek se mi s EyE šoupnul před tuto akci. Ještě o víkendu jsem se ujišťoval, jestli to stihnou, když začínají v 17 hod. a bylo mi řečeno, že jo. Asi v 20:20 začal přesun do Azsary. Tam jsme čekali dál. Taktika byla tentokrát jiná, označen byl akorát main tank (Tireal-Mom's group (chtěl jsem napřed někoho z naší guildy, ale nikdo vhodný v raidu nebyl)) a vedoucí ranged skupiny. (a já, ale nemělo to žádný účel). V 21:20 jsme se začali přesouvat k OGG.

Taktika byla jednoduchá, všichni u MT, v případě útoku hordy šla ranged skupina proti nim. Vždy nám hlídali záda. Další změnou oproti minule bylo pořadí bossů. Napřed Thrall a Vol´Jin, pak Kolarka pak Overlord. Souboje s Overlordem jsem se dost bál, protože jsme ho chtěli jít jako posledního, tudíž jsem předpokládal, že tam už bude dost hordy, navíc je to boss nejblíže k hordskému spiritovi, takže by horďáci mohli hodně rychle dobíhat.

A třetí změna byla rychlost. Vykašlali jsme se na zdlouhavý boj se strážemi a projeli jsme na mountech až před Thrallovo sídlo. Zde jsme naportovali lidi z EyE, kteří konečně skončili. Po zabití Vol´Jina a Thralla jsme opět nasedli na mounty a projeli až k bráně vedoucí do dalšího údolí s Kolarkem. Pak už jsme šli pěšky. Bránu jsme nechali hlídat pár lidma a zbytek se pustil do boje s Kolarkem. Pak jsme se začali probojovávat k Overlordovi. A podle očekávání už tam na nás čekala horda. Bylo to jen tak tak, pár desítek vteřin po zabití Overlorda byl wipe. Ale BoJ byly a postupně jsme se oživovali a portovali domů. Horda jako obvykle uspořádala protiakci a šla na SW, ale bylo jich tak málo, že je zdrželi stráže u vchodu do SW, takže jsme na ně museli vyjet, jinak bychom si nezabojovali. Pak jsme je ještě honili po Elwyn forestu Smile

Co se týče organizovanosti lidí, tak po skončení jsem to hodnotil velmi kladně. Ale s odstupem času jsem si uvědomil, že to bylo stejné jako v SSC. Když jsme se vydali z Azsary k bočnímu vchodu, tak jsem zavelel
/rw Na most
a řekl jsem to i na TS a Ventrilu (BTW: je to fakt psycho být na obojím, když si začnou povídat obě skupiny, nebo když si povídám jen s jednou, tak se zase musí divit ti druzí Smile )
A víte co udělala půlka raidu? Jela na most a naskákala do vody a začala plavat k OGG. A to i přes to, že jsem warningem i na TS a Ventrilu řekl, že se všichni budou držet u MT. Je otázka, jestli jde tohle zlepšit. Hráči jsou děti (většinou), ne vojáci.

V OGG to až na pár jedinců, kteří si solovali, bylo v pořádku. Těhle pár jedinců moc raidu neuškodilo. V dungu by to ale znamenal wipe.

Mám na vás na všechny otázku. Jaký cíl si dáme dál? Gryfony jsme vyvraždili, hlavní města dobyli, World PvP event úspěšně dokončili. Nosíte v hlavě nějaký sen, který byste rádi splnili? (myšleno samozřejmě v tomto kontextu Smile )

Pokud by byl zájem, tak samozřejmě můžeme na OGG znovu, ale mě lákají překážky Smile
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Lostrys za Pi 6 marec 2009 - 1:05

Myslím, že se tentokrát opravdu dost povedlo a hlavně jsme si to i užili. Přiznávám se, že jsem hopsla do vody Embarassed z mostu. Asi síla zvyku a nepozornosti. Příště už neskočim bounce , slibuju.
No a co dalšího pokořit..?? Popravdě mě nic moc nenapadá, leda jestli nejsou někde poschováváni nějací draci nebo jiné veliké potvory cheers . Ale ty už jste taky určitě vybili...
Lostrys
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 168
Registration date : 14.12.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Pi 6 marec 2009 - 1:21

No vidíš, draci, já osobně ještě na žádných nebyl, takže se tam vypravíme, padají z nich pěkné věci Smile
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Pi 6 marec 2009 - 8:07

ja chcem neffa

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Anonymný za So 7 marec 2009 - 1:09

Stit, ty povazujes to, co sme predviedli v Oggu za uspech? Ja tiez, ale s odretymi usami. Po prve, veci, co som uz pisal na valla fore: 1 poondenu hodinu nam trvalo zautocit a ficali sme cez 2 voice chaty... Co sa tyka toho mosta, ja som bol prvy, co som skocil dole a to z jednoducheho dovodu: Mam vlastny mozog a v danej situacii bolo na 100% jasne, ze skok pre raid znamena nulove ohrozenie... disciplina bola praveze nasa prednost.
No a myslim, ze co sa tyka najazdov na hlavne mesto hordakov, este mame pred sebou vela met... co tak zautocit o siedmej vecer cez vikend a udrzat sa aspon hodinu? Ked take nieco dokazeme, vtedy zacnem rozmyslat nad inymi metami Smile

Anonymný
Anonymný

Návrat hore Goto down

Prokletý Thunder Bluff III

Odoslať  Stitonos za Št 19 marec 2009 - 9:40

Včera večer jsme se vydali splnit Achievment, jejímž cílem bylo zabít všechny bosse v hordských městech. Odměnou je medvěd (mount).

OGG, UC a Silvermoon šlo jak po másle. V Theramore ale GMko ohlásilo restart serveru. Po něm se zvýšil lvl a HP stráží i bossů, takže jsme v TB v cca 10 neměli proti lvl 80 (?) bossovi s 5,6M HP šanci Crying or Very sad

Takže už je jasné, co je další výzva pro CoS Smile
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Abracadaver za Št 19 marec 2009 - 17:48

Tak to je ono, akurat, ze s lvl 70 to bude pomerne tuhe proti 80 xD
Kazdopadne ma ospravedlnte vcera som sa nemohol zucastnit, uz to bolo pre mna pomerne neskoro a odchadzat v strede akcie kazi moralku vsetkym Smile Tesim sa nabuduce
Abracadaver

Návrat hore Goto down

Odoslať  Koni za Pi 20 marec 2009 - 11:44

tak to včerejší TB a OGG nevyšlo bylo to docela fiasko ! Rolling Eyes Sad

Naposledy upravil Koni dňa Pi 20 marec 2009 - 15:12, celkom upravené 1 krát.
Koni
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 106
Registration date : 14.07.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Pi 20 marec 2009 - 13:00

Včerejší večer byl zajímavý.

Napřed se rozkřiklo, že horda jde na SW. Do Elwin forestu nakonec dorazili asi 2 lvl 70. Pak přišla zpráva, že DSS je pod útokem. Následoval bleskový přesun (ať žijí mágové) ze SW do DSS a objevili jsme se přímo před hordským raidem, který šel po našem bossovi. Horda neměla šanci a zakrátko byla poražena. Raid se rozhodl jít na TB, protože ještě nebylo 21 hod, kdy jsem chtěl jít já, tak jsem nešel. Od nás z guildy šlo 7 lidí. 35 lidí tedy dorazilo do TB. Problém byl ale v tom, že tankovali bose vevnitř v jeho chatrči. Jeho stráže se totiž docela rychle ressují a když se ressli, tak šli po healerech a byl wipe.

Mezitím jsem brouzdal po DSS a zjistil, že se horda oživila v počtu cca 20 hráčů (Kathleen, fakt jich bylo tolik, počítal jsem je, když mě zabili), tak jsem založil raid a znepříjemňovali jsme jim život, bylo nás asi 5, pořád nás resskilovali. Nicméně po čase je boss wipnul.

Pak se utvořily dva raidy, první zůstal z neúspěšného útoku na TB a šli na OGG, jak dopadli nevím. S druhým raidem, kterému jsem velel já, jsem chtěl jít na TB. Bohužel naši tanci šli dungy a i healerů bylo málo, tak jsem akci zrušil.

Takže akci naplánuji na jindy a budu doufat, že se sejde víc lidí.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Št 26 marec 2009 - 1:08

Tak jsme dnes šli na Cairna v TB. V 27 lidech jsme měli wipe, dobrali jsme další a ve 40 jsme ho už dali bez problémů. Bohužel se nepřipsal achievement Sad
(nahodil jsem to na Valhallu do Ticketů)
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Koni za Št 26 marec 2009 - 10:41

Stitonos napísal:Tak jsme dnes šli na Cairna v TB. V 27 lidech jsme měli wipe, dobrali jsme další a ve 40 jsme ho už dali bez problémů. Bohužel se nepřipsal achievement Sad
(nahodil jsem to na Valhallu do Ticketů)
a nepodíval ses třeba špatně že Vám ještě nějaký boss chybí protože se to jen zapíše a neudělá se to rovnou s animací a vším .. pale
Koni
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 106
Registration date : 14.07.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Št 26 marec 2009 - 11:29

to je slayn cain bloodthoth.. Cain padol a Achev nist.

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Bungee Jumping bez lana a WoWkovský Mount Everest

Odoslať  Stitonos za Ne 28 jún 2009 - 10:17

Včera po úspěšné obraně jsme se rozhodli uspořádat fun akci. Napřed jsme skákali z přehrady v Loch Modanu směrem do Wetlands a pak vyrazili na letiště u IF a zdolali i nejvyšší horu ve WoWku. Akci jsme ukončili skokem směrem do Wetlands.

Některé fotky ze skoků by se dali dát klidně do sekce ZaT jako flyhack lol!

Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Olaw za Ne 28 jún 2009 - 11:48

jj toto bylo fakt good hlavne ten skok z hory do wetlands leteli sme az k pristavu lol! lol! lol! ,urcite bych si to zopakoval ;-)
Olaw
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 190
Registration date : 14.02.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next