Arena 2v2, 3v3, 5v5

Goto down

Arena 2v2, 3v3, 5v5

Odoslať  Abracadaver za Ut 11 november 2008 - 15:16

Tak ludia, dake rady a postrehy z aren sem:

ja som si dnes doobeda poriadne prestudoval talenty a spely palacha, druida a resto samana (jedneho z nich by som chcel do dvojky neskor do areny). Zistil som, ze to co som vzdy chcel, ale nepodarilo sa mi to, je vyborne combo. Pisem o arms/fury war+holy/prot pala (41/20). Vyzera to vyborne a palach doplna wara lepsie ako druid, i ked nevyhodou je cast vacsiny healov. Podla mna palach s resi okolo 300-350 dokaze ustat utoky(aj vdaka 20 bodom v prot vetve), kedze sa popri warrovi stava primarnym cielom. Problem moze byt len druidov cyclone spam(dufajme ze sa to uz konecne opravi).
S resto samanom som to skusal, no vysledok nebol dostacujuci, s druidom to ide ako po masle, ale praveze by som chcel niekoho kto vie aj nuknut a vyslobodit z root efektov, co palach dokonale splnuje.

Postreh za maga:
najlepsie sa mi najskor hralo 2v2 s rogunom, obaja riadny nuke Smile)

Priest:
hraval som len 3v3 a 5v5, kedze som siel smitera je to taky holy/disc build. Ked terba heal, v klude ako support to ide. Treba byt pripraveny ze nuke pojde hlavne na priesta, ale holy palat to s kludom uhealuje.

BTW myslite ze sa oplati bosstit spell crit, alebo spell dmg u holy palata do aren?
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Registration date : 26.08.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Arena 2v2, 3v3, 5v5

Odoslať  Broxymo za Ut 11 november 2008 - 17:31

Anusik,Holy Paladin sa rozdeluje ešte na Shockadina a Healadina . Ja som ten druhý. Shockadin je sústredený sklr na burst,aj ked vie obstojne vyliečit druha .
Spell crit alebo spell dmg ? U Healadina skôr spell crit, ked healom dosiahneš crit,čast many sa ti vráti (myslím že to je 60%) . Spell dmg skôr u skockadina , i ked obom sa hodí,healadin s dobrým spell dmgom môže fajne dorazit umierajúceho,treba mu asi 2 - 3 sec na spôsobenie 3000-4500 dmg ...ak to človek nerezistne,inak sa ide odznova Very Happy

Broxymo

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

Povolenie tohoto fóra: