PvP v platoch

Goto down

PvP v platoch

Odoslať  Abracadaver za Ut 9 jún 2009 - 10:44

Chyba mi tu pvp ohladom waroja Smile

Protection waroj - Cant stop me
patch 3.x priniesol pre prot waroja podstatnu zmenu. Vlastne hned niekolko zmien. Nudny zivot tanka sa meni na jazdu terminatora po BG, ci velmi dobreho buildu na expenie, ako aj navysenie samotnej dmg (revenge, concushion blow) a hlavne finalny talent shockwave, ktory stunuje na 4s, ma CD 20s a dava slusny dmg. Co je vsak najlepsie je to AoE abilita.

Spolu s prichodom patchu 3.x sa u warriora otvorili dvere aj do pvp, ci uz pre fury, ale hlavne aj protection wara.
Prve co vas napadne u protection wara je asi plechovka na meele classy. Teoreticky vzato ano, avsak podstata je niekde uplne inde. Protection war ma vyhodu dvoch stunov, ktore navyse davaju slusny dmg. DMG zalezi od AP, cize zabudnite na defense rating, dodge, parry ci block. Prot war kedze ma stit, ma velky armor a ten zredukuje meele dmg poriadne. Spominane stuny su spolu so spell reflectom klucove ability pre dmg a celkove kontrolovanie boja. Dalsia uzasna vec je shield bash, ktorym sa dispeluju buffy (kridla u palacha, sealy etc.)
Ako to vyzera proti inym classom?
Warlock - Tak toto by som nazval chutovkou. Ak sa mu dostane clovek na telo, je mrtvy. Charge>hamstring>CB>SB. Lock ma zhruba 3-3,5k dole. Teraz je cas na prvy reflect. 100% lock bude davat shadow fury, alebo fearovat. Nie kazdy lock vsak na seba necha reflectnut spelly. Vyhoda je vsak na warovej strane, pokial nema lock impa. Lock je drzany v stune, alebo na sebe mame reflect, cize si nezacasti ani v jednom pripade. Ak suboj zacina lock, je to tazsie, ale s pouzitim shield wallu sa to da dat velmi lahko a podobne.
Mage - Tak ten imba arcane mage sa dat da. Svinarna je slow, ale vyhodou waroja je dispell shieldu a stuny. Zaklad je pouzit intercept len po magovom blinku a na novu okamzite insigniu, pokial sa nepodari reflectnut. Znova tu plati, ze ho treba drzat v stune, alebo mat na sebe spell reflect. To je zhruba 15s neschopnosti maga. Problem moze byt len skiller mage, ktory spellstealne reflect. To sa vsak pri mnozstve jeho instantov robi velmi tazko. Idealne je reflectnut slow, alebo novu, ale na zahodenie nie je ani dake uberhigh mega dmg arcane kuzlo Very Happy. Dalsia vec co sa moze stat je, ze skilled mage na reflect zacasti ovcu, co treba okmazite dmgovat. Ak je vzdialeny niekolko y tak smola, vyzera to tak, ze mage vyhra Very Happy. Fire je jednoduchsi, ma sice dracika a este nieco s knockback efektom, ale nema taku survivalability ako frost ci arcane. Frost je problem. Na toho neviem nic, fakt Very Happy
Priest - tak toto je skoro ako lock, akurat sa vie healit. Idealne je reflectnut fear. Na bublinu shield slam (dispell) a uz len drzat v stune a reflectovat. Treba sa vsak drzat na priestovi.
feral druid, rogue, war, retardin, enha samik - Tieto classy su zalozene na meele dmg, co prot warovi vyhovuje. Preco? revenge!!! Uzasny dmg a 50% sanca na stun. To je proste skvele Smile. rogu, wara a hlavne retardina treba disarmnut. Zvycajne nezvyknem ani vyjst z def stance. U samana treba pouzivat reflect zhruba 4 sekundy po shocku. Ten skusenejsi shock neda, pokial je reflect, no ked neni reflect zasa moze dostat stun ako casteri.
resto saman/druid - Tak tu ide len o to mlatit a mlatit a mlatit Smile Neskusal som, ci sa da reflectnut dmg z totemu (s tym ze direct dmg totem znici), ale rozhodne je zaklad shield slam, ala dispell Smile a reflect na root efekty ci shocky
ele saman - suboj zacina s charge, kedze saman nema instant na taku dialku. Ak vas odhodi tym blbym spellom, tak intercept. Ale hned by som vyplytval stuny a po nich fearoval. Nevydrzi toho vela a uhealit sa nedokaze, ak dostane dmg este aj reflectom tak fakt uz vela toho nespravi.

protadin/healdin/shockladin - tak na toto nemam nic, nedokazem ich dat Smile protadin je to iste, len ma heal a shockladin, ci healdin si to daju...
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Registration date : 26.08.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: PvP v platoch

Odoslať  Sisa za Ut 16 február 2010 - 21:33

Zrovna vcera sem si dal jednoho Holy paldu v arene, zaklad je ho porad stunovat a kdyz mate CD tak Interruptovat a drzet na nem sunder armor, protoze 25% armoru dolu se u paldy sakra pozna.

Este bych mel neco k lockovi, destro neni vubec problem s prot warem, protoze vsechno casti a na to se dobre davaj reflecty, ale affli to je hnus, kdyz uz vas nadotkuje, tak jediny co pomuze je tak Shield Wall -> Last Stand -> Enraged Regeneration, jo a este proti lockovi se vyplati bejt v defensive, protoze vetsinou do vas de jeho pet a to znamena, ze muzete pouzivat Revenge Twisted Evil

Este tu mam jednu takovou inspiraci pro prot wary, ktery chtej do PvP
https://www.youtube.com/watch?v=6QCTkqM1JGE - pro toho kdo chce jet armor pene/crit
https://www.youtube.com/watch?v=7xuJmsQv6nM - block value (mega pecky ze Shield Slamu)
Tohle sou videa od Swiftyho, obsahujou i vysvetleni jak hrat prot wara se vsim co k tomu patri Wink

EDIT: https://www.youtube.com/profile?user=johnsju&annotation_id=annotation_642599&feature=iv#p/u/14/oldtAZgri8E - tadyto je menu asi ke vsem swiftyho videum, najdete tam kompletne popsanyho prot wara se vsemoznejma taktikama a tak...
Sisa
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 432
Registration date : 04.05.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Olaw za St 17 február 2010 - 9:44

Sisa napísal:Zrovna vcera sem si dal jednoho Holy paldu v arene, zaklad je ho porad stunovat a kdyz mate CD tak Interruptovat a drzet na nem sunder armor, protoze 25% armoru dolu se u paldy sakra pozna.

Este bych mel neco k lockovi, destro neni vubec problem s prot warem, protoze vsechno casti a na to se dobre davaj reflecty, ale affli to je hnus, kdyz uz vas nadotkuje, tak jediny co pomuze je tak Shield Wall -> Last Stand -> Enraged Regeneration, jo a este proti lockovi se vyplati bejt v defensive, protoze vetsinou do vas de jeho pet a to znamena, ze muzete pouzivat Revenge Twisted Evil

Este tu mam jednu takovou inspiraci pro prot wary, ktery chtej do PvP
https://www.youtube.com/watch?v=6QCTkqM1JGE - pro toho kdo chce jet armor pene/crit
https://www.youtube.com/watch?v=7xuJmsQv6nM - block value (mega pecky ze Shield Slamu)
Tohle sou videa od Swiftyho, obsahujou i vysvetleni jak hrat prot wara se vsim co k tomu patri Wink

EDIT: https://www.youtube.com/profile?user=johnsju&annotation_id=annotation_642599&feature=iv#p/u/14/oldtAZgri8E - tadyto je menu asi ke vsem swiftyho videum, najdete tam kompletne popsanyho prot wara se vsemoznejma taktikama a tak...
jj tento borec ma hodne kvalitni videa jak co se tice grafiky tak i tomu fakt hodne rozumi uz sem toho odnej videl hodne je to fakt trida Razz
videl sem odnej vetsinu videji areny 1VS2 a tak xD si az moc veri ale jde mu to jak prase
Olaw
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 190
Registration date : 14.02.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sisa za St 17 február 2010 - 12:19

Ty areny 1v2 sou Skirmishe, dokonce to tam i rika...
Sisa
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 432
Registration date : 04.05.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Olaw za St 17 február 2010 - 13:32

to je jedno ale aj tak to je imba xD
Olaw
Drtič