Warrior v dungu a mimo neho

Goto down

Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Port za Po 5 máj 2008 - 14:53

Warr v dungu môže byť len tank, alebo dmger. Len zriedka sa však naskytne možnosť nechať tankovať niekoho iného a užiť si kľudného dmgovania. Aj preto by mal každý warrior ovládať tankovanie, nezávisle na tom, ako má talenty.

Warr ako tank.

Na začiatok si treba uvedomiť jedno. Warr NETANKUJE dmgom!!! To funguje len v ľahkých dungoch, kedy warr na vysokom lvl vymlacuje dung pre niekoľko low lvl hráčov. Pokiaľ by skúsil ísť tankovať s 2h zbraňou dung svojho lvl, musel by mať fakt schopného healera, ktorý by ho držal nažive a aj tak nieje isté, či by sa mu podarilo udržať aggro pri dmgeroch akými sú mág, rogun alebo retri pala. Preto treba tankovať pomocou skillov ktoré spôsobujú threat. A warr ich má dosť.

Equip: Ak treba tankovať ťažký dung (teda nie nejaký čo je určený pre lvl o 10 nižšie ako má warr) Treba si nahodiť poriadny štít a jednoručnú zbraň ktorá by mala byť čo možno najrýchlejšia. Vďaka štítu sa je možné použiť niekoľko veľmi užitočných skillov a bola by škoda sa o ne pripraviť. Bonus k armoru tiež nieje na zahodenie.

V každom boji je najdôležitejšie jedno: Chrániť heala!!! Ak sa healer dostane do boja, vydrží velmi málo. Bez neho Po chvíli padne tank a následne zvyšok party. Kvôli tomu treba sledovať heala a byť pripravený tauntnuť čokoľvek čo na neho bude útočiť.

Boj proti skupine: Ak ide tvoja partia bojovať proti skupine netvorov, nedovoľ, aby ich niekto privolával (aj keď to niektorí hunteri s obľubou robia a skill vďaka ktorému by to malo znysel pokial viem nefunguje) pokiaľ su nablízku aj iné skupiny netvorov, začinaj boj vždy pomocou strelnej zbrane. Tým budeš mať začiatočné aggro, po prvých pár úderoch aj dosť rage, aby si mohol vybudovať nejaký threat nech nestratiš aggro hneď na začiatku. Druhý bonus tohto začiatku boja je ten, že sa netvori vzdialia od zalších opodial stojacich elitakov, a nebude tak chroziť nebezpečenstvo, že vás uvidia a rozbehnú sa po parte kým tá už zúrivo bojuje.
Pri taktovaní skupiny elitákov ná warr len málo moností ako udržať aggro. Skilly ako Cleave síce pomôžu, ale ak každý z dmgerov bezhlavo útočí na iného netvora, môže to warr rovno zabaliť. Behať medzi netvormi a tauntovať ich na striedačku podla HP jednotlivých dmgerov je fakt hnusná robota. Ideálny spôsob je používať cleave, demoralizing roar, Thunder clap a ďalšie skilly čo spôsobujú zvýšený threat, pričom na primálny ciel, spamovať Sunder armor a Revenge, ako sa to len bude dať. Pokial aj tak warr stratí aggro u viacerých netvorov, prípadne sa na skupinu vrhne celý húf nepriatelov, zostáva sa už len spoľahnúť na zúfalé techniky typu „každý dmger hádže čo najviac plošákov healeri helalia ako besní a warr po 2-4 sekundách chaosu hodí chalanging shout a Shield Wall“. Taktika je to zúfalá, ale nič lepšie v takom prípade nieje.
Hlavne nezabudnite použit Thunder clap HNEĎ na začiatku boja. Zabránit tým, že sa všetci eliťáci okrem vášho primárneho ciela rozbehnú po healerovi po prvom heale.

Boj proti bossovi: Warrior je najlepší možný tank proti bossom. Najlepšie je začínať boj pomocou Charge, keďže tak získa warr trocha rage na začiatok. Následne sa už len spamuje Heroic strike, Sunder armor, Shield block a Revenge. Občasný Thunder clap a Demoralizing Shout tieš nieje na škodu. Každý z týchto skillov dáva dodatočný Threat, ktorý spolu s 30% tým bonusom od defensive stancu zabezpečí aby tank aggro nestratil. Žiadna veda.
Treba ale poznať aj spelly ktoré má daný boss k dispozícii. Chaneling spelly treba včas rušiť pomocou Shield Bashu a Shield Slamu, ak má boss spell, ktorí hádže len jednou stranou treba ho odočiť chrbtom k parte. Ak odhadzuje, treba sa postaviť ku stene, atd...
Pokiaľ niektorý z dmgerov vytrhne tankovi aggro, rieši to Taunt. Pri boji s bossom čo veľa castí je dosť ťažké udržať si prehľad a preto je dôležité aby všetci členovia party navzájom dobre spolupracovali.
U väčšiny bojov je tiež dôležité držať nepriatela na jednom mieste. Či už kvôli prehľadnosti boja, alebo kvôli plošným spellom ktoré používajú niektorí dmgery. A pokiaľ boss ujde z miesta keď už mág, inžinier, atd. zameral spell, tak to vie naštvať.


Warrior ako dmger
Pokial má warr tolko štastia, že nemusí tankovať, môže konečne vytiahnuť svoju 2h zbraň a poriadne sa zabávať. Pri dmgovaní treba stále kontrolovať Threat čo spôsobí a používať také skilly ktorá dávajú veľa dmgu a málo threatu. Tými si napr: Mortal strike a Whirlwind, pričom zníženie threatu o 20% v Berserk stanci je tiež dôležité. Debufy je v tejto rule lepšie nechať tankovi. Neustále však treba chrániť chlothakov, pokiaľ by získali aggro. Predsalen warr aj keď dmguje vydrží stále viac než Priest, Mág alebo Warlock. Warr pokiaľ netankuje musí mať prehlad o tom na koho jednotlivý eliťáci útočia. Ak to je dakto slabý treba prejsť do defence stance a Taunt. Každý warrior musí byť stále pripravený začať tankovať a zabrániť tak smrti niekto z družiny.

Threat u skillov
Damage 1.0x (základná hodnota)
Battle Shout +69 (rank 8 ) – rozdelené medzi jednotlivé ciele
Cleave +130 (rank 6) - rozdelené medzi jednotlivé ciele
Commanding Shout +68 - rozdelené medzi jednotlivé ciele
Demoralizing Shout +56 (rank 7) - rozdelené medzi jednotlivé ciele
Devastate +106 + [14 * počet Sunderov] približný vzorec
Disarm +104
Hamstring +181 (rank 4)
Heroic Strike +196 (rank 10)
Revenge +201 (rank 8 )
Improved Revenge (Stun) +25
Shield Bash +230 (rank 4)
Improved Shield Bash +??
Shield Slam +307 (rank 6)
Sunder Armor +301 (rank 6)
Taunt Nataví Threat ako ako primárny ciel NPC
Thunder Clap Základný threat je 1.75x spôsobeného dmg
Defensive Stance 1.3x základu
Defiance (Talent) 1.05/1.10/1.15x pokým si Defensive Stance
Tactical Mastery (3pt Talent) Zvýši threat pre Mortal Strike/Bloodthirst
(funguje len v Defensive Stance)
Battle Stance 0.8x Základu
Berserker Stance 0.8x Základu
Imp. Berserker Stance (Talent) extra .98/.96/.94/.92/.90x v Berserker Stance


Naposledy upravil Port dňa Št 6 november 2008 - 8:40, celkom upravené 2 krát.
avatar
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 35
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Pve combo

Odoslať  Port za Ne 13 júl 2008 - 13:56

Viacero low lvl warrov (30+) nepozna poriadne niektore svoje hlavne skilly. Potom sa im stáva, ze ak su obkluceny skupinou 4 mobou tak ich postupne zabijaju az kym im dojde hp. Tu vsak existuje velmi jednoduchy sposob ako sa s nimi vysporiadat. Je to kombinacia niekolkych skillov. a to Berserker Rage, Sweeping Strikes (fury talent), Whirlwind, a Cleave. Postup je jednoduchy:
1. Naagrit skupinu mobov(3-5) v berserk stanci.
2. nez nabehnu na dosah spustit Berserker Rage
3. Po 2-3 sekundach boja by ste mali mat dost rage na Sweeping Strikes
4. Spustit Whirlwind a zaroven aj Cleave
5. Skupina mobov by mala byt polomrtva po zasahu asi 12 melle zasahov. Dalej mozno pouzit lubovolny utocny skill(napr dalsie cleave, mortal strike atd..) na dorazenie mobov.

Pozor!!! pomocou tejto finty sa da relativne sluse tankovat dmgom, ale treba myslet na to, ze dmg ktory v dungu dostanete ako tank je BRUTALNY a casto to bude znamenat instant death Twisted Evil . Takze to radsej vyuzivat len na dmgovanie. Ties treba byt dohodnuty s Healom a tankom aby tank nechal warrovi aggro jedneho moba(koli rage) a jeden heal co by ho healil(alebo aspon obcas dohealil)
Pozor c.2!!! Davate tymto postupom v podstate plne plosny dmg, takze ak sa v parte snazia o Blind, ovcu, shackle a pod. tak im to zarucene zrusite!!!

_________________


Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
avatar
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 35
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Port za St 22 október 2008 - 7:41

Taaakze pridam sem nejake buildy.
Vcera som resetoval na protekt a rozhodil som to nejak takto: http://www.wowprovider.com/?talent=2438606_1_735d3s2t2355511033020103501350

Devastate som nesiel koli tomu, ze nepridava sunder efekt, bez coho je podla mna slabsi sko samotny sunder armor. Improved Taunt som sa nechal poucit Gnorlikom, tak som do neho siel. Improved sheld Bash a imprived Revenge podla mna miesu potrebne pre pve tanka, kedze 99% bossov je na stun i silence imunnych.

Cakam vase nazory. Twisted Evil

dufam ze aspon tento post nezapadne prachom ato tie 2 nad nim.

_________________


Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
avatar
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 35
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Thror za St 22 október 2008 - 11:26

no páni, ti waři mají ale zajímavý život
asi changnu acc Smile
(ikdyž vlastně možná ne - ten včerejší dmg v KZ mě bavil moc moc) Smile

jinak skvělé Porte, nikdy jsem nic podrobnějšího o jakémkoliv jiném charu (ani o priestovi Embarassed ) nečetl Smile
ta moje rozprávka o priestech se s tímhle nedá srovnat Smile Smile Smile
avatar
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Age : 39
Registration date : 12.05.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Anonymný za St 22 október 2008 - 12:02

Dobře ty Porte Very Happy souhlasím co se týče tech talentů tak sme se o tom už spolu bavili takže myslím, že ten build je ok, i když já sem jezdil s trošku jiným (kombinovaným i pvp Very Happy)

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Abracadaver za St 22 október 2008 - 12:24

Pekne port,
len dodam tolko, ze war naozaj potrebuje obratnost a najlepsie mat nabindovane stance. V tvrdsich isntanciach je rychloost rozhodujucou zbranou wara proti wipe. Kedze war ako jediny dokaze odvratit wipe svojou pohotovostou a spravnym pouzivanim abilit ci stance.
Len pre priklad:
1)healer preagruje wara - berserk stance, intercept, def stance taunt, sunder/revenge
2)vychadzajme z bodu jedna s tym, ze jeden z dmgerov preberie agro ineho moba - rychlo pribehnes k elite, battle stance-->mocking blow(myslim ze sa to tak vola) a masakrujes dalej

EDIT: niekedy sa stane ze je nedostatok rage a preto treba prepnut do bers stance a pouzit bers rage, pripadne whirlwind, no je velmi dolezite co najskor sa dat do def stance koli dmg(bers ma zvysenu, def znizenu, battle ma normal)

Vcera som sa respecol na full arms, kedze som dosiahol lvl 52 a zobral si destiny(2h sword s peknym chance on hit, speed 2.7 a slusny dmg + enchant crusader) a tak som nabuchal dake body aj do improved thunder clamp, dava to dost dmg, ak na mna idu 4 mody dam 4x130+ dmg, no nieje to krasa? dava to threat a ked sa k tomu prida dmg tak je to naozaj vyborny AoE threat generator Smile
avatar
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Age : 31
Registration date : 26.08.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Stitonos za Ut 28 október 2008 - 21:49

Chtěl bych se zeptat na pár věcí ohledně warra.
Jaký potřebuje equip:
1) PvP warr
2) DPS PvE warr
3) tank PvE warr

Nejde mi o konkrétní equip, jen do čeho by měl přidávat (stamina, strength, agility, attack power, critical strike rating, defense rating, ...)

A pak, jak poznám, jestli je lepší si vzít věc, která přidává do strength nebo která přidává do attack power (a další kombinace jako agility/critical strike rating, ...)

Díky Smile
avatar
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Abracadaver za St 29 október 2008 - 10:46

Tak PvE tank je kapitola sama o sebe. Je tam viac variacii EQ, podla toho co ides.

Co sa tika dps, tak sa oplati fury, neskusal som este tie 1h maceky z BS, ktore procuju na zvysenie haste ratingu(rychlost hitov), ale spolu s flury to moze byt velmi pekne, urcite sa oplati boostit silu a agilitu.

K tankom sa vyjadrim neskor, ked budem mat viac casu
avatar
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Age : 31
Registration date : 26.08.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Port za St 29 október 2008 - 16:38

Taaaaakze.
len zakladne kedze uz idem z prace het.
PvP war- na 90% Arms- treba zbierat Ressilience, Strenth(ap) a staminu(Hp). ties Crit(agi) nieje zly.
PvE war- 60% arms(ludom sa nechce prehadzovat) 40%furry(aj menej aj ked furry je na pve jednoznacne lepsie) zbierat: Hit rating (najdolezitejsie je bossa trafit. Ak ides Dual wield tak je hit rating VELMI dolezity. Dalej AP (strenth), Agi (crit) a Stamina
Tank (80%prot warr-zvysok je tankovanie dmgom Rolling Eyes ) Treba nazbierat 490 defence (necritnutelnost) a okolo 40+% avoidance(cim viac tym lepsie-malo by to vyjst z defence-ja uz taham na 60%) Armor je klasika a nakoniec Stamina, Stamina, Stamina. Avoudance bude rast s lepsim equipom. Strench je fajn na viac zblokovaneho dmgu...ale stamina stamina stamina Twisted Evil

_________________


Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
avatar
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 35
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Port za Št 30 október 2008 - 14:27

tak som trocha hladal. Na 1% critu potrebujes na lvl 70 33agi, alebo 22.08 crit ratingu.

Ap sa rata takto (Strength x 2) + (Character Level x 3) - 20
celkom sranda nie?
inak aby si mal hit cap(nemissnes bossa v 70 raidoch musis mat hit rating :
Dual-wield auto-attack: 442 hit rating (364 ak mas talent precision)
Special attack or Single-wield auto-attack: 142 hit rating

_________________


Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
avatar
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 35
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Port za St 12 november 2008 - 8:13


_________________


Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
avatar
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 35
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Stitonos za St 12 november 2008 - 10:00

Hej, to jsou skoro moje talenty Smile

http://img119.imageshack.us/my.php?image=stitonoskb3.jpg

Akorát nemám ještě rozdělené tři talenty, ale začínám je dávat do Improved Berserker Rage, to jsou 2 a ten poslední možná do Weapon Mastery.
avatar
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Abracadaver za St 12 november 2008 - 10:44

Resetol som sa vcera aj ja na fury, hoci na rukach nemam ktovie co, ale na dalsi lvl(61) mam 2x mace s celkom slusnou dmg, 2.60s, a davaju staty do AP a crit ratingu. Skusal som vcera mensie palky a pravdu povediac je to fakt sila. Vdaka rampage dosahujem dmg 2h ktory som mal doteraz. (haluz ze po 50tke mi viac smakoval prave 2h sword Very Happy).

Hneva ma len jedna vec a to ze mi nezvysuje skill na 1h zbrane a tak sa tazko davaju dole creepy o 3 lvl vyssie(marne mam talent precision).

Nechcem si ani predstavit co to bude ked budem mat na oboch rukach mace... grrr

neviete dako poradit?
avatar
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Age : 31
Registration date : 26.08.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Stitonos za St 12 november 2008 - 10:49

Nezvyšuje se vůbec nebo jen velmi pomalu? Pokud se zvyšuje hodně pomalu, tak by podle mě pomohlo jít mlátit někam, kde jsou nižší lvl, abys častěji trefoval a častěji se Ti zvednul skill.

I když, když jsem v aréně v Nagrandu dostal za q dýku, tak jsem během chvilky měl vyskillováno z 0 na skoro 300, tak nevím...
avatar
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Port za St 12 november 2008 - 10:56

no mne vzdy pomohli dungy...aj ked sa mi uz takmer nezvysoval skill, tak v dungoch sa vzdy troska pohol.

_________________


Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
avatar
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 35
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Abracadaver za St 12 november 2008 - 11:41

no snad dnes stihnem onyxu, potom by som este rampy behol, lebo to potrebujem ako sol momentalne Smile, hlavne 1h mace


ESTE BY SOM RAD UPOZORNIL VSETKYCH WAROJOV:
ked tankujete, vzdy pouzivajte sunder armor, nenechavajte tuto high threat pracu na waroja offtanka, sunder armor zvysi vsetku meele dmg.
avatar
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Age : 31
Registration date : 26.08.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Stitonos za Št 13 november 2008 - 11:43

Heh, mé včerejší tankování v Shadow Labyrinthu s Fury talentama bylo zajímavé Smile Ale když jsem dělal max, tak jsem u jedné potvory aggro udržet dokázal. Nicméně lehčí dungy (HR) spíš utankuju ve Fury, protože na sobě udržím až 4 potvory bez problému.

BTW:
Jaká je vhodná specializace weaponsmithing (BS) pro Furry warra? Když jsem kdysi začínal, tak jsem se ptal nějaké lvl 70 warra a doporučil mi Swordy, protože jsou rychlejší než Axe i Mace.
Na výběr jsou v podstatě tyhle tři zbraně (jedu na dual wield, takže obouručka nee):
http://www.wowwiki.com/Blazefury
http://www.wowwiki.com/Wicked_Edge_of_the_Planes
http://www.wowwiki.com/Dragonstrike
Podle mě je Blazefury jasná volba Smile
avatar
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Port za Št 13 november 2008 - 11:54

Nad blazefury ani nepremyslaj. To je tankovaci sword podla mna je ovela lepsi Dragonstrike. predstav si ze ti procne, zaroven das crit(mne to crituje furt-vcera som skusal) takze sa ti spusti zryhlenie z talentov a este si buchnes haste potak...nebude na teba mat ziaden rogun. Ale sprav jak myslis. Ja odporucam mace.

_________________


Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
avatar
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 35
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Stitonos za Št 13 november 2008 - 11:57

Aha, hmm, něco na tom bude. No ještě si to promyslím, mám dva lvl čas Smile

BTW: Jo a ještě jedna otázka. Jak je to s Adamantite sharpening stone? Přidává 12 weapon DMG a 14 melee critical strike rating. Přidává to jen té konkrétní zbrani nebo celkově? Nebo to DMG je jen pro zbraň a critical strike celkově? Resp. že má každá zbraň svoje DMG to je asi jasné, ale s critical strike mi to jasné není, to tam rozepsané není. Mám totiž dvě jednodučky a vrhací nůž, takže to mohu dát až na tři věci, což už by bylo +42 critical strike.
avatar
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Port za Št 13 november 2008 - 12:05

myslim ze to pojde len na 2... ale v duale som to neskusal, kedze furry idem len od vcer...dnes to probnem Very Happy ties som uz rozmyslal ake by to bolo, keby nabrusim obe zbrane. ale malo by to byt len pre danu zbran...som veru zvedavy.

_________________


Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
avatar
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 35
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Stitonos za Št 13 november 2008 - 12:27

No já brousím obě zbraně pořád, ale nedávno jsem vyměnil pušku za dýku, tak mě napadlo co kdybych nabrousil i ji Smile
Každopádně ostatní bonusy se klasicky sčítají, akorát DMG je pro každou zbraň rozepsané zvlášť. Ale jestli je to jen zjednodušení a jak to skutečně systém počítá, to už nevím.
avatar
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Stille za Št 13 november 2008 - 12:35

Chlapci máte tu spam! toto je sekcia FAQ pokal viem t.j. výstižné poraenstvo takže ak budete mat trocha casu...premazať a usporiadať všetky postrehy do jedného príspovku..poprípade upraviť podobným štýlom ako som spravil resto shamana(ešte to nieje dokončené)

ked to niekto dokončí, počkáme na dalšie pripomienky, znova zaparacujeme a nakoniec lock topik nech tu nieje spam.

takto sa chystám spraviť všetky povolania a upratať to
avatar
Stille
Admin
Admin

Počet príspevkov : 179
Age : 32
Location : Nitra
Registration date : 16.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Port za Št 13 november 2008 - 14:20

heh...tak to tu upracem a warr spam miestnost si spravime vo vseobevnych radach.

_________________


Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
avatar
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 35
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Warrior v dungu a mimo neho

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.