Priest - jak healovat a neagrovat (aneb, nechte bojovat jiné)

Goto down

Thror-discipline priest

Odoslať  Thror za Po 12 máj 2008 - 11:11

Tak ja tedy pisu Smile
Od listopadu delam na trpaslikovi priestovi a je to dost pohoda.
Nyni lvl 65, mam hodne zazitku (je to ma prvni postava na wow vubec).
Mam dobry cloth equip (ten mi zacal ale padat at tak od 50.lvl), ted je moji nejvetsi chloubou hul z questu v Nagrandu, kterou mi pomohl vybojovat Maris (radili Mikyon a Kamana). S tou holi btw. se zda, ze se me schopnosti (hlavne dmg) zdvojnasobily - predtim jsem dal max crit dmg 1200, ted dam 2300 (crit heal az 5000).
Jinak v dungeonech je to s priestem parada - muzete pomoct s dmg (DOT - treba shadow word Pain) nebo shadow priesti muzou mind fly - zpomalovaci a dmg paprsek, ktery v kombinaci s vampiric embrace (tusim) umi healovat i celou partu a co je na tom nejlepci - nenaagrujete!! (je skoda, ze v shadow zakazali blackout (stunt) - to byla vynikajici zbran).
Ja jsem shadow cestu opustil na 55lvl a stal se discipline - tohle neni az tak specialni cesta, ale diky tomu mam ted 4,5k life a pres 8k many a to je myslim good Smile Diky discipline mam navic snizenou potrebu many na urcite spelly a diky "focusu" muzu setrit 500 many (cooldown tusim 5minut).
Zatim ode mne vse, tesim se, ze tu svoje osudy popisou i Bigsteve, Dorigo a kdovi, treba i Harry
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Registration date : 12.05.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako na Heal?

Odoslať  Big_Steve za Ne 15 jún 2008 - 14:23

Budte pozdravený, Thor aj vsetci gildaci.

Za priesta hram uz rok a zatial som si aniraz nemenil talenty. Od zaciatku som holy a vyzera to tak ze nim aj ostanem. Aj ked zivot holy Priesta je dost kruty. Musite prinasat obete pre prospech party. Najme svoj zivot, a rozbity equip za ktoreho opravu potom vysolite peknych par Goldow :-D Taky je zivot holy Priesta, co sa da robit. Vcelku som s nim spokojny. Casto a rad chodievam dungy a Raid instancie a kedze som Priest v kazdej parte sa premna najde miesto :-) Najhorsie to je s expenim. UZ 6 lvl som sa nenaucil ziadny novy spell na DMG mohol som sa naucit iba HEAL spely a preto ked cem expit vzdy na dalsi lvl je to coraz tazsie a tazsie... Nehovoriac o tom ze mam iba 3 kastovacie spely 2x holy 1x shadow + Shadow Word Pain / Death. Takze robit s Holypriestom DMG je fakt tazke. Ale, no nestazujem sa. Byt Holy je celkom fajn. :-)

Par rad pre priestov:

AKO DAT CREEPA (co nekastuje) S 10 - 100 KHP? (ako bugovat)?

Priest ma jeden taky spell s nazvom MIND CONTROL ale nefunguje. Hlavne je ze nieje zakazany. Date si bublu, nacastujete MIND CONTRON na creepa. Ten dobehne k vam a zacne vas o 25% rychlejsie udierat. Po nakastovani prerusite chanelling (napr skokom) a odbehnete od creepa. Ten sa bugne na mieste. Nevie sa pohnut. A vam uz staci iba castovat, castovat cakat na regeneraciu many a zasa castovat kym ho nedate. :-D
... v PVP to nefunguje, asi preto to zatial nieje zakazane... :-)

ALE PSSSS! ODOMNA NIKTO NIC NEVIE. Dufam ze to ostane iba tu na strankach gildy :-)

Ako healovat v dungoch a raidoch? Aby ste neagrovali?

Najlepsi kastovaci heal je Flash heal. Trva 1,5s a da dostatok healu, no zas nie dost na agro. Jeho vyhoda je ze je rychli ale zas papa privela MANY. Ak healujete tanka ktoremu ide heal dole iba pomali pouzite Heal. Kasti sa 3s a da priblizne tolko co Flash heal.
Greather heal pouzivajte iba na tych co nebojuju alebo ked cete nekomu dat heal po rese.
Ak vasa parta bojuje s creepami co davaju plosaky nenahraditelny je Circle of Healing. Je to instant a da sa nim v pohode udzrat cela parta pri zivote. Nevyhodou je zas ze papa tiez vela MANY.
Player of Healing treba pouzivat opatrne. Kastuje sa 3s a dava dost healu na to aby sa nim dalo nabrat agro. Tiez papa pomerne vela MANY.
Uzitocna vec je Renew. Po dobu 15s celkom slusne healuje target. Da sa to pouzivat kedikolvek a agro sa s tym nabrat neda.
Lightwell je tiez dobra vec ale skoda talentu. :-D Nikto to nepozna, zbitocne to niekde v dungu pri bossovy vycarujete. :-)
Holy Nova healuje clenov party v okoly 10 yardov a dava tiez DMG. Je to instant a zide sa. Nevyhodou je ze sa tym tiez da nabrat dost creepov v dungu...

Na teraz tolko. Mozno to tu este casom obnovim... Dufam ze som Vam tym aspon trochu pomohol...
Nech Vas svetlo sprevadza...
Big_Steve
Ucho
Ucho

Počet príspevkov : 4
Registration date : 15.06.2008

Návrat hore Goto down

Re: Priest - jak healovat a neagrovat (aneb, nechte bojovat jiné)

Odoslať  Savior za Ne 15 jún 2008 - 16:44

hlavne dufam ze tu vtakovinu s mind control nikto nepouziva Smile
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Re: Priest - jak healovat a neagrovat (aneb, nechte bojovat jiné)

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

Povolenie tohoto fóra: