Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Strana 5 z 21 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

Goto down

Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Betelgeuze za Št 4 február 2010 - 23:11

a mezi mnou tam bylo co ???
Betelgeuze
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 422
Registration date : 15.05.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať  Olaw za Št 4 február 2010 - 23:33

Tea napísal:Mimo iné, všimla som si ďalšiu zaujímavú vec- nech pozerám do toho reportu ako pozerám, nevidím, že by v tom mal nejakú úlohu Ghotrek alebo Dratek. Bolo to medzi Amaranthom, Betelom, Kaeldanom a Sagim. Dôvod, prečo do tejto debaty zasahujú, je mi záhadou.... lol!
je to rutina okomentovat new prispevky
Olaw
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 190
Registration date : 14.02.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tea za Št 4 február 2010 - 23:48

Betel aj ty si tam bol ako tank, nie? Teoreticky sa ten loot týkal a "poškodil" aj teba.

Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332
Registration date : 16.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Betelgeuze za Pi 5 február 2010 - 0:00

ja amarantha docela chapal :-D nerikam ze souhlasim s tim co udelal ale chapal sem to
Betelgeuze
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Pi 5 február 2010 - 3:22

to je to, co me zarazi nejvic Beteli...ze se pro umyslnou kradez lootu najde pochopeni...nechci tu hlasat nejake moralni hodnoty...ale naprosto bezduvodna a zbytecna kradez uplne ptakoviny vsem na ocich ktera od nekolika CoS clenu raidu byla jeste schvalovana? Kdyby to byl nejaky uber leet item tak by to sice nic nezmenilo, ale nejaky zvraceny duvod pro kradez by tam clovek aspon videl...krasny, vylozene krasny obrazek o nas musi kazdy ted mit, ja nerozumim tomu, ze se sami za sebe ani za mak nestydite...protoze ja se ted skoro stydim, ze jsem vas povazoval za slusne hrace...nebudu nikoho urazet, sam jsem se tam dopustil chyb a vim o nich, ale hanba me fackuje, ze jsem tam musel stat jako clen nasi gildy kdyz to Amaranth udelal...
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Registration date : 24.07.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Pi 5 február 2010 - 8:03

Tymto debatu o amaranthovi v tomto topiku uzatvaram - budu ju riesit oficiri. Jediny kto sa o tom este moze vyjadrit je sam Amaranth, ktory o tom az podozrivo mlci.

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Betelgeuze za Pi 5 február 2010 - 13:48

Vcera sem leadroval nax a rekl bych ze to bylo proletene v rekordnim case . . .dmg bylo pekne krasne takze to padalo jak zhnile svestky všem dik. Jo a jeste mne potesilo ze vsichni dosli na cas a nikdo neafkoval v ramci moznosti takze parada
Betelgeuze
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Abbys za Pi 5 február 2010 - 22:05

na moje pocudovanie, Amaranth bol dneska tu online na forku a verejne (neviem co prebiehalo cez PM) sa nejako nevyjadril k jeho kroku na lootu, asi to ma tazko v pazi a moznoze ani nevie co ho to bude stat.
Abbys
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 503
Registration date : 28.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Garsia za Po 8 február 2010 - 0:56

7.2. Naxx 25man

Nakonec se povedlo složit čistě guildovní raid v plném počtu 25lidi. Teda jeste pred zabitím prvního creepa musel náhle odejít Dave, takže jsme šlo nakonec v 24lidech

složení:
3 tanci (betel, coorl, moje maličkot)
5 healů (olaw, avatar, ghotrek, vecernicek, tommy)
16 dmg (10 ranged / 6meele)

Anubrekhan nedělal nějaký velké problémy, se spawna nebyl problém a navíc ty malincí parchanti co se tam spawnují vždy když nekdo zemře byli friendly. Ke konci umřel Coorl (MT) ale Betel to včas vzal a dopadlo to v poho..loot 4x epici každý za 3 dkp pro nekoho:)

Faerlina už byla horší..jedinej problém je přežít ENRAGE..chce to pustit Shieldy waly, bubliny, laststandy a všechno možný najednou..pak je šnace, že tank 5sekund vydrží než se zabije poskok, každou ENRAGE bere jeden tank (stihla 2x)..jinak, má tam 6 poskoků..4x "Widow něco"(200k HP) a 2x Folowers(500k HP) ..ti dva nic nedělaj, jen otravujou jednoho z offtanku..po zabití "Widow něco" padne enrage..stačí 2 dmgeři, kteří ji předem stáhnou na 50k hp a pak se dorazí za 5sekund jak nic..to tank musí přežit:)...tady jsme měli jeden WIPE..nepřežil jsem enrage (do 30k armoru rána za 45k dmg)

Maexna je poměrně lehká taky hází 3 kokony, ale lidí je tam spoustu, tak se to hned zničí. Ty 6s stuny začnou dělat problém až pri Enragi..to už je trochu o štestí jestli tank zrovna dodge nebo tak..stačej 2rány 50k p je pryč. Ale pořád je tam offtank..tak co:)

..tady jedna zajímavost..asi rekordní cena itemu: 180DKP za spellerský back pro Ghotreka:))

Jinak k DMG..16 DMG z toho bych 6 označil jako slušných 5 průměrných a 5 poměrně slabých..ale stejně nebyl nikde problém..takže je to fakt asi tak stejný jako 10man...možná o "prdek" těžší kuli ten silnejm enrage u bossůSmile
Garsia

Počet príspevkov : 935
Registration date : 08.12.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Amaranth za Po 8 február 2010 - 23:24

Ok takže můj nazor. 1. Raidu by měl leadrovat člověk který je rozumný. za 2 sagiho znam už jakou dobu, vždycky byl retry a ted jestli resnul na prota tak na něj určitě neměl eqip. pokud bereš tanky tak bys je měl znat co maji aspon trochu na sobě , a jestli to vubec utankuji , nechal jsme mu jednoho creepa a daval mu skoro IK viz ghotrek a olaw mužou potvrdit. přiznavam to že to odemě byla sviňárna že jsem si ho prostě vzal , ale když jsem viděl kaeldanovu odhodlanost mu ho nacpat, člověku ktery na sobě na defenz ma pouze štít a ramena. zbytek PvP retry eqip tak si myslím že toto bylo jedine řešení. a s tou guildou, k tomu se vyjadřovat nehodlam, každy ma někdy svuj den.

Amaranth
Ucho
Ucho

Počet príspevkov : 2
Registration date : 05.02.2010

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Ut 9 február 2010 - 0:28

za 1) to, že nejsem rozumnej je samozřejmě tvůj názor, já ti ho neupírám, v pořádku...nikdo tě raid chodit nenutil, a když jsem to leadroval tak nerozumně, že jsme ani jednou newipli...mno...tak doporučuji chodit jednoduše příště s někým rozumnějším...já si svých chyb vědom jsem a jak už jsem řekl, ten raid se skládal velice na rychlo, zároveň jsem nemohl být přítomen na TS, skládal se z několika gild a JEN proto, aby se tam lidé stihli před resetem podívat, ne aby jste se mohli prát o itemy...

za 2) Sagi mel krome zbrane a rukavic PvE prot eq, ne retri eq...ano, pri Anubovi nemel, resp. tam jsem si to nezkontroloval...behem pullu Faerliny(po tom co jsem ho na vase doporuceni na tohle upozronil) uz az na tyhle dva itemy ten eq mel...me to stacilo a na offtankovani to byl eq pro me dostatecny a svou roli splnil...nehlede na to, ze Sagi pravidelne Naxx 10 tankuje, asi jako spousta jinych PvPckaru PvE chodi, to ze jste PvP hraci neznamena ze PvE nesmite...

mno a za 3) se alespon v necem shodneme, byla to od tebe svinarna a me osobne to silne prekvapilo z tvoji strany, do te chvile jsem o tobe mel celkem slusny mineni...
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Garsia za Po 15 február 2010 - 20:58

Včera jsme se poprvé guildovně vydali do "komplet" otevřeného 25man NAXXU..musím uznat, že to bylo velké zklamání..bossové nic moc nepřeváděli..i DEVů avizovanej hateful strike od Patchwerka nefugoval..takže jen 3 bossové byly složítější..

1) Saphiron poměrně nakládal, ale nebylo to ak extra..stačí alespon trochu dobrej heal..

2) Noth (to je ten co spawnuje kostry a teleportuje se)..dává Cursu na 5 hráčů, je na 10s..když na někom zustane, dá celýmu raidu zhruba za 50% hp..sranda..ale dali jsme hned:)

(má být na 10 hráču na 10s) nevim..mám pocit, že jich dával mín..ale stejně se to nestíhalo..myslím, že mágové to moc nedispelovali..

3) Mr. Dancingman Unclean..zkoušeli jsme 3x a wiply vždy v 2. fázi, když běham všichni...já pak musel náhle off, zacož se jestě jednou omlouvám..sry...leadra převzal Betel..

Jak to dopadlo nakonec??

jo..5 healu a 4 tanci je moc..3 tanci stačej bohatě..a healeři..mno..pokud to pojede, tak jak to je..tak by to dali i 4..

jinak loot byl parádní...aspon pro měVery Happy i´m master NINJA!!!
Garsia

Počet príspevkov : 935
Registration date : 08.12.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Po 15 február 2010 - 21:30

U Heigana jsme si hodněkrát powipovali při zkoušení blizz taktiky pomocí všelijakej obměn a nápadů...prostě to nešlo, dali sme ho tak jako dřív se dával na plošině, akorát nyní je takové místo ve výklenku ve zdi v místnosti...není to uplně easymode a někdo myslím resetoval raději na heal, ale šlo to...prostě klasika, všichni 300% cast
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Ut 16 február 2010 - 10:56

No, ten boss nakonec byl hrůza, platil jsem pak 78 g za opravu Sad
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za St 17 február 2010 - 8:14

Mno vcerajsi Naxx bol naozaj zaujimavy.
Ledva sme zlozili 20 ludi aj to musel Samanzv zobrat svojho palacha z koh. V priebehu raidu ked sa opo pytal, ze kto je stvrty healer sa zistilo, ze Tempest prihlaseny za heala je feral. takze sme 80% raidu sli na troch healerov.
Tu je par noviniek: Kone stale nemaju loot, Haegan the Unclean nebol naspawneny a Patchwerk nedaval harmfuly. Tych chybajuchuch 5 ludi bolo dost citit. 10k dps co by spravili nam chybalo a cely naxx nam trval 3apol hodiny.
Druha vec bola disciplina, resp. jej nedostatok. Dost velka cast raidu si robila co chcela, neraz sa pullovallo kym este cast raidu portovala a podobne. Nehovoriac na viacere neuposluchnutie mojich prikazov aj napriek mojim vyhrazkam. To ze bolo malo ludi by sa dalo ospravedlnit zlym casom. Ale to co sa v raide dialo, sa ospravedlnit neda. Na par tyzdnov ma presla chut cokolvek organizovat.

Port
Admin
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Po 22 február 2010 - 3:16

Tak dneska first kill Heigana. Možná alianční(boss je funknční od včerejška), ale gildovně určitě. Na prvý pokus ještě wipe, na druhý už jsme utancovali řekl bych s přehledem. Uplně lehké to není, ale když si lidi po prvním pokusu zapamatujou kde přesně je to bezpečný místo tak je to v pohodě. Kelt má sice loot, ale nic extra nespellí. Koně naopak loot nemají, ale fungujou v podstatě stejně jako doteď. Patchwerk pořád ty Hateful striky nehází, takže boss o ničem, Sapphiron se pořád buguje po první vzdušný fázi a už po ní nic nespellí, taky o ničem. U Instruktora jsem dostal nějaký spellem já a pak i Coorll za 50k+, takže IK Smile Amaranth už ne a dotáh to do zdárnýho konce. Ostatní bossové jedou asi tak jak maj ale taky nic moc...některý ale začali chodit, tak bacha na to, přihodil se nám dvakrát nežádoucí pull díky tomu, jednou u Patchwerka(courá se po tý chodbě) a jednou u Grobbuluse(sejde ze schodů dolů do haly)...chodí myslím ještě Noth, mašíruje tam dokola po tom čtverci uprostřed místnosti...
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Po 22 február 2010 - 8:10

tych 50k bolo asi tymto http://www.wowhead.com/?spell=55470#see-also-other malo by to davat normalne za +- 150k do tanka.

Port
Admin
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Po 22 február 2010 - 12:55

je to možný, nic jiného mě taky nenapadlo...tento spell by ale v současnosti mít neměl počítám, když tam není ani jeden orb na control Smile
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Po 22 február 2010 - 13:18

a predsa ho ako vydis ma Very Happy

Port
Admin
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Št 11 marec 2010 - 12:38

Takze kratounky report z EoE - neni to tezke ani tolik na equip, pokud hraci znaji brilantne taktiku a umi ji dodrzovat...9.3. jsme wipovali na treti fazi, 1. a 2. se daji podle me se slusnou group na TS dat hned napoprvy, alespon my jsme dali...ve treti uz to chce si ozkouset co a jak a tam jsme 9.3. nekolikrat wipli, 10.3. uz sel na prvni pokus dolu...ackoli ID timer se u EoE ukazuje ze se resetuje v pondeli brzy rano, coz by i melo(kazda raidovka se na WotLK resetuje jindy), resetlo se nam dnes...tudiz stejne jako Naxx...drop - 1 Conquest a 2 itemy + sance na dropnuti mounta...
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Naxx25

Odoslať  Stitonos za Ne 11 apríl 2010 - 20:58

Chtěl bych se omluvit za rollnutí chestky na disench v Naxxu. V průběhu boje s bossem za mě hrál brácha a vystřidali jsme se akorát když boss padl, viděl jsem jak naběhl loot a když jsem si nasadil sluchátka, tak jsem slyšel jak někdo říká, že nemá cenu to passovat, že stejně není plno lidí na TS, tak jsem odklikl chestku na disench. Zbytek už jsem pak passnul.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  naaru za Po 12 apríl 2010 - 0:35

Jako raid leader poslednich akci naxxramas 25man bych rad upozornil na stale snizujici se kvalitu raidu... jde mi zejmena o to... ze pred mesicem jsme v pohode slozily 2x naxxramas 25man... posledni dva tydny mame problemy slozit jeden raid... melo by se s tim zacit neco delat... zaroven by to chtelo prisneji vybirat lidi do guildy... vim ze cilem neni se vysvihnout na top guildu na valhalle ale sdruzovat hrace kteri si radi zahraji, ale lidi co chteji chodit PvE aby meli TSko a znali aspon zbezne taktiky a vedeli co znamena DKP... rad bych vyuzil plny potencial postav ktere mam... tzn 2x 25man tydne a nejaka ty 10ti-man... pokud tato tendence pretrva... zrejmne mi nezbude nic jineho nez se prifarit k nekomu jinemu a to bych delal velmi nerad:-(

naaru
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 59
Registration date : 10.03.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Betelgeuze za Po 12 apríl 2010 - 0:47

Coorl, Olaw, Ghotrek, Dratek a vsichni jejich alti a nevim jestli jeste nekdo to se nezda ale to mas skoro petinu lidi. . . Port taky nejak moc nechodi posledni dobou stejne tak Garsi a nevim kdo jeste. A lidi co sou novy tak nejsou schopni se tady ani zaregistrovat poradne natoz aby vedeli co to je DKP aby si stahli par addonu a TS . . .to je pak tezko
Betelgeuze
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Po 12 apríl 2010 - 8:43

Když ono je to také tím, že spousta lidí už vše, co chtějí, má (někteří už i třeba na 2 nebo 3 specky), a proto nechodí. Co třeba oželet 25mann a soustředit se na 10man?
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Po 12 apríl 2010 - 11:00

no ja som sa uz 2 krat neuspesne pokusil zlozit vo stvrtok 25man. pred dvoma tyzfdnami nas nebola ani polovica a teraz vo stvrtok prezmenu neprisli vsetci healeri- asi sa to rozhodli bojkotovat...

Port
Admin
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down