Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Strana 4 z 21 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Goto down

Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Betelgeuze za Ne 3 január 2010 - 3:30

Jasne kaely sam si toho jsem vedom. . . dost veci jsem zapomel rict a mam se co ucit. . .ale treba s tim dekursem to zas tak moje chyba nebyla .. ja sem to taky rikal no xD a je pravda ze pred bojem sem na to zapomel
Betelgeuze
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 422
Registration date : 15.05.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať  Garsia za Ne 3 január 2010 - 10:56

Betel..to je normálka..takyvýdle věco obvykle neřikam taky..až když zahládnu první CURSU, tak to teprv zahlásim...stejně tak věci jako Blizzard u Saphirona, RoF u Faerliny..to josu věci na který zapomenu 100% vždycky Razz
Garsia
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 935
Registration date : 08.12.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Olaw za Ne 3 január 2010 - 22:04

tak k dnesnimu naxxu nemam co dodat,bylo to proste luxusni Diky vsem Smile padlo to strasne rychle vsechno cely naxx down kolem 2.5 H Smile
Olaw
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 190
Registration date : 14.02.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Pi 22 január 2010 - 12:13

Mno vcera sme boli naxx, ale kvalita novych bugov je taka, ze ak sa to neopravi, tak sa enpojde ani v nedelu, ani v utorok. Bossovia mlatia za dvojnasobok ako predtym, unclean sa buguje v druhej faze, u instructora nejdu orby a stale nejdu healovat pomocnici, po patchwerkovi sa neotvorili dvere, Kelthuzad dava bugly mind control atd...

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Garsia za Pi 22 január 2010 - 15:23

unclean byl sranda náhodou..69% HP jsem mu stáhl jen já a Amarant meele swingama:D..jestl isi myslítem že to bylo na dlouho..tak se ani ne:D šamani nám furt dávali heráky:D
Garsia

Návrat hore Goto down

Odoslať  Betelgeuze za Pi 22 január 2010 - 15:45

20 minut minimalne? xD
Betelgeuze
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Abbys za Pi 22 január 2010 - 19:22

dufam ze ked pridem uz si ako g budeme davat naxx/25 cheers
Abbys

Počet príspevkov : 503
Registration date : 28.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Xside za So 23 január 2010 - 1:28

v Naxu je ted problem, ze je nastavenej stejne 10 jako 25 takze bossove podle toho nakladaj no a co se tyce dveri tak se za dva dny vsechny sami otevrou zhruba plus minus :-X

Xside
Ucho
Ucho

Počet príspevkov : 2
Registration date : 22.01.2010

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za St 3 február 2010 - 22:12

Toz panove a damy...prave jsme dosli 25tku Arachnid. Nemohl jsem s vami byt na TS, coz jsem predem rikal...zda se, ze se vedeni diky tomu vymklo kontrole at jsem se snazil sebevic + moje tezce nestabilni pripojeni co tu momentalne mam(snad tomu bude uz od patku jinak) mi pusobilo nemale obtize. Uznavam, ze co se lootu tyce jsem se zrejme dopustil chyb u Maexny a omlouvam se. Tak jako tak, chtel bych vsechny ucastniky pochvalit, ze se to obeslo bez wipu, coz se nam na testu napriklad nedarilo, takze disciplinovanost vicemene dobra a obeslo se to bez vetsich problemu...az na ten zaver...

Rad bych tu uvedl par veci, aby bylo vsem jasny o co slo v zaveru. Naxx 25tku jsem po vcerejsim testu skladal dnes s tim, ze to pravdepodobne NEBUDE gild akce, vzhledem k nedostatku hracu(za 24 h proste na gild 25man neslozime lidi) a ze se tim padem pujde na master loot, ne na DKP. Skladal jsem ho proto, aby se tam co nejvice lidi z gildy mohlo podivat pripadne si tam sehnali nejaky ten loot nebo aspon tech par Conquestu, jelikoz hned zitra se restuje ID...hrace co chybeli jsem se snazil doplnit temi co znam z jinych gild. Zda se ale, ze muj umysl nevysel, opet se projevila detinskost nekterych hracu a lacnost po itemech. U Maexny padl MIZERNY tankovaci back, ktery nikdo rozumny kdo ma 25 Valoru nepouzije, protoze ten back je jednoduse spatny...a ejhle, rollnuli si vsichni tankove vcetne Sagiho(coz byl mimogildovni tank ktery s nami sel) a Sagiho roll byl nejvyssi...logicky jsem chtel dat back Sagimu, nacez se nam strhla hadka ze Sagi je PvPckar - tak to omyl chlapci, Sagi sice chodi za protri PvP, ale ma i PvE eq a tankuje bezne Naxx, je to i PvEckar a to ze chodi i PvP mu nebrani si shanet PvE loot...Amaranth ihned nato leavl raid, bugnul loot a back si vyninjoval...budiz, na TS jsem opakuji nebyl a nemohl to s vami ihned resit, ale to ze je Drattek PvPckar a rolloval si tam o itemy a podobne, to nikoho nezajima? Kazete vodu a pijete vino? Lide z ostatnich gild tam s vami byli na rovnocenne urovni, to ze jsem to poradal ja neznamena, ze tam moje gilda bude nejak privilegovana...PvP / PvE, to je jedno, do raidu jsem kazdy char vzal za nejakou spec a tu dotycnou spec jsem bral za main spec a podle toho se loot rozdeloval a rozdelovat se vzdycky i bude...naopak bugovat loot ve svuj prospech a umyslne, to je dle meho sprosta kradez a od takovych dobytku davam ruce pryc...ten back v podstate ani Amaranthovi ani Betelovi ani Sagimu k nicemu nebyl a delate kvuli nemu takove sprostarny...nasledne vyhrozujete Amaranth, Drattek a ja nevim kdo ze leavnete gildu...to je naprosto k smichu...co to ma byt? Chovani vyspelych lidi? Dopustite se svinstva, umyjete si ruce a nasledne "vyhrozujete"(OLOLOL) leavnutim? Nemam slov, opravdu nemam slov, jak muze nekdo o kom jsem se domnival ze je rozumny udelat neco takoveho na raidu, ktery se porada ciste for fun, protoze se hned druhy den bude ressovat ID a kazdy ho bude moci jit znova...jste dobytci, chovate se jak deti a slusnosti co by se za nehet veslo nemate /rude /slap

Ocekavam na tento post z vasi strany spoustu reakci, kde budete hodne pouzivat Caps Lock, vulgarni vyrazy a poradne to okrenite. Go ahead, nezklamejte me kluci pig
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Registration date : 24.07.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za St 3 február 2010 - 22:22

Add) mozna to vypada ze to beru s nadhledem, ale neni tomu tak...jsem neuveritelne nasraty a zklamany, jak prasacky se nekdo dokaze zachovat, ma-li k tomu sebemensi moznost a prilezitost...kdyz se nekdo v dobrem umyslu snazi otestovat Naxx 25 pred ctvrtecnim resetem a nasledne ho s co nejvice gild cleny ve stredu projit...bobek na vas na vsechny, kvuli itemu by jste si hlavy a ruce utrhali, oci vydloubali...howgh
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Betelgeuze za St 3 február 2010 - 22:33

Kaely ten back byl lepsi nez muj - to pro zacatek. Souhlasim s tim ze to co udelal Amaranth bylo hnusne. Druha vec je ze Sagi . nerikam ze nema pve eq ALE pred pullem faerliny ho stale nemel nahozeny a predpokladam ze u anuba ho taky nemel. Jinak souhlasim s tim ze si ho zaslouzil Sagi ale jen za to ze rollnul nejvic. V tom pripade bych se ale zeptal proc ten spellersky back nedostal prvni clovek v rollu ale druhy nebo snad dokonce treti? Jinak dali sme si to pekne a uzil sem i to sunny
Betelgeuze
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za St 3 február 2010 - 22:34

Kaeldane, tohle je osud leadera, znám to na vlastní kůži. Je to nevděčná práce, kterou nikdo neocení. Kdo neleadroval, nepochopí.
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Krabat za St 3 február 2010 - 22:38

Ještě nežli někdo začne na tento příspěvek reagovat, tak vás všechny upozorním, že můžete být nazlobení dle chuti a temperametnu, ale odpovídat budete korekntě a slušně. Sprosté výrazy ani osobní útoky nechci na našem foru nikdy vidět.

Krabat

P.s.: Nyní již můžete reagovat.
Krabat

Počet príspevkov : 825
Registration date : 09.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tea za St 3 február 2010 - 22:42

Zbytočná hádka... o vec, po ktorej o pár týždňov neštekne ani pes... Stáli raideri ju budú mať možno už zajtra. Neviem čo riešite. Ako to písal už neviem kto- citujem- "demenciu"- nu áno, je akú riešiť, ale určite nie na strane leadra. Porta na vás, banda mizerná, toto čo ste urobili dnes by ste sa jemu neopovážili urobiť.

Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332
Registration date : 16.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Ghotrek za St 3 február 2010 - 22:55

WTF - GAB - tak to trochu rozeberem na zacatku jsi rekl že jsi udělal několik chyb ohledně lootu a na konci tvrdis ze jsi nic neudelal LOL - sagi - tank hm VUBEC byl tam celou dobu v PVP eq az po tve prosbě přehodil asi 5 itemu zbytek si stale nechal PVP na tech 5 itemech ( třeba ruce) měl enchy na AP celou dobu jsi ho pořad šoupal do tankovani ( pro healy to bylo fakt super healovat IK je sranda ) zminovaný drattek nemnel narozdil PVP talenty ani PVP EQ krom par doplnků které jsou jasně i pro PVEčkaře lepší ( taky nosím např furios neck/ring) takže tohle by bylo očištěno tak příště na neco o čem nemaš paru neplivej.

Tak pokračujem ten tvuj zminovaný back http://www.wowhead.com/?item=40252 je podle tebe strašný hrozný nepoužitelný
a řikals že ho nikod nepoužije je o dost lepší než http://www.wowhead.com/?item=43565 (nosí amaranth a většina tanku)
takže tohle by bylo také vyjasněno tím pádem už to využije.

za 3. neříkam že to co amaranth udělal nebyla prasarna ale byt na jeho mistě tak by to nejspíš dopadlo stejně protože každej kdo rozděluje loot podle čisel je ******** ***** (pro ty co neví co by to mohlo být tak to je třeba HVEZDA) no ale o tom ja nerozhoduji je to pouze muj nazor s tím že ma pravo si shanet pve eq souhlasim ale asi za 3 minuty vyhral pasek a napsal na to DEJ HO JEMU (BETELOVI) JSEM PVP (citace) ( z toho se dá usuzovat k čemu by ten back byl jemu ale o tom také nerozhoduji klidne mohl napsat že ten back taky nechce že je PVP ) mymochodem když ten pasek nechtěl proč roloval ? A poté jsi dal Spellerskej back RETRY PALADINOVI když ho chtělo asi dalších 5 lidí - i kdyby to měl na Holy tak se pro holy paladina nijak zvlašt nehodil viš co ? byl vlastně MIZERNY žadna mana regen nic takovýho! ZAMYSLI SE TAK TROCHU I NAD SEBOU - nijak ho neomlouvam ani nic takovýho jen to pišu z té druhé strany protože pliveš a špiniš všechno na co přijdeš

že jo a ted jak jinak přijde bouřliva reakce že to není pravda atd same KRAVINY prostě (mymochodem i betel uznal že ten back je dobrej - zase špiniš víc než je třeba)
Ghotrek
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 59
Registration date : 29.06.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Ghotrek za St 3 február 2010 - 23:10

jo a jen tak mimochodem když už se nemužeš dostavit na ten TS a pada ti to co 5 minut tak jsme ti všichni řikaly že maš dat leadra nekomu kdo na tom ts je přesněji řečeno řekly jsme betelovi ( Betel taky nechápal proč si to jemu nebo někomu jinemu nedal - na tuhle zavorku mam jeho svolení)
Ghotrek
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za St 3 február 2010 - 23:16

Kazdy si udelejte obrazek pro me za me jaky chcete...ja jsem NIKDE nerekl, ze jsem se chyby nedopustil...ale tvuj post Ghotreku, to je slovo proti slovu a nema smysl na to reagovat...budiz vam prano, ja nemam co bych vic rekl, vsechno sem napsal vyse...

Ohledne spellerskeho backu Beteli, to je ta chyba ktere jsem se dopustil a take se za ni omluvil, jak tady, tak ve hre...dostal ji Onasis(neni clen CoS) a pozdeji me nekdo upozornil ze Wesi za locka(take neni clen CoS) rollnul vice...ma chyba, muj omyl a jednoduse receno jsem to musel prehlidnout...ale vite co? Ani jeden z nich nenadaval, nemel potrebu cokoli komukoli krast, bugovat loot a rozcilovat se...a vite proc? Protoze byli radi ze se sel Naxx 25tka pred zitrejsim resetem ID a nevysel jim tento tyden naprazdno, protoze se newipovalo, protoze se slo jen pro zabavu, projit si to tam nez se nam to resetne. Oni to pochopili, vy ne...na tom to cele stoji...

Timhle jsem snad uz s dnesnim Naxxem hotov, neni co bych chtel dodat...thx lidem co to unesli za akci, ostatnim taky dekuju ze to slo bez wipu...no a nekolika vyvolenym jedincum mavam a doufam ze se s nimi v nejblizsi dobe nepotkam na zadne PvE akci(pocitam ze oni doufaji v to same)...priste doufejme pod vedenim nekoho vice zkuseneho, nekoho kdo nechybuje a priste uz snad budu moci byt opet ucasten na TS...GL, HF

add) ta tvoje pripominka k predani leadra a master lootera nekomu jinemu je uz UPLNE zcestna, kdyz jsem ho totiz presne z toho duvodu jaky uvadis daval na zacatku Lissy, byli jste to vy kdo mel reci, ktere nikdo nehodlal poslouchat, tudiz mi leadra a master lootera vratila...jednoduche
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Ghotrek za St 3 február 2010 - 23:27

aha lissy byla na TS aha tak jo v tom není rozdíl taky na TS nebyla a žadnou taktiku neřikala rozdil byl akorat v tom že zminovanou lissy nikdo neznal tim padem nikdo v ní neměl duvěru a všechny to akorat znepokojilo ale nikdo na ni nenadaval ani nepyskoval ani nic podobneho tak se laskavě uklidnit kdybych mohl zminit jednoho hrače tak ten sam řekl že nechape proč je leader ona že to nemá smysl takže to že byla leader je tak trochu vedlejší pořád jsi to mohl dat Betelovi Mawemu nebo komukoli duvěrohodném a jak si sam řikal v budoucnosti všichni doufame že se v raidu nepotkame protože nevim jestli bych zmačl healing wave na target kaeldan po tomhle asi ne sám si řekl vše bylo řečeno nic na tom nejde změnit chyby se dopustily obě strany ale ani jedná strana není bez viny Byly tanci s EQ čistě PVE co se nabízely...
Ghotrek
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Návrat hore Goto down

Odoslať  Olaw za St 3 február 2010 - 23:49

od jiste doby se do takovych topicku nemicham pac to nema konec.......ale celkem se bavim nad vasima textama lol!
Olaw
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 190
Registration date : 14.02.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Betelgeuze za Št 4 február 2010 - 0:08

ja se zase bavim nad tvojim Arrow
jo a to ze kaeldan udelal chybu neospravedlnuje to co udelal amaranth
Betelgeuze
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Krabat za Št 4 február 2010 - 2:46

Pozorně jsem si přečetl co kdo napsal jak zde na foru, tak jsem byl některými informován přímo ve hře. Nějak jsem ale nepochopil, proč to zvedlo tolik emocí.

Šli jste 25 man dung Naxx. Šel se asi poprvé, jak jsem pochopil. Zde máte gratulaci, protože jste byli mezi prvními. Raid zakládal Kaeldan, který měl technické problémy s netem, předal RL jiné osobě dle svého výběru. Tuto jste odmítli respektovat, takže osoba to předala zpět Kaeldanovi. Tento tedy nebyl na TS a nechtěl dát RL nikomu jinému. Prošli jste tedy pod jeho vedením - nevedením (jak dovoloval net a absence na TS) až do závěru, tudíž jste prošli a dokončili celý Naxx. Opětovně vám všem gratuluji. Jak vidno, tak výběr hráčů nebyl špatný, z čehož vyplývá i fakt, že jste ani jednou nevipli. Systém rozdělování lotu byl na vůli RL. Zda užil roll, nebo své úvahy je v dané věci jedno. Největší emoce a také největší rozpor vznikl kvůli "nějakému" pláštíku, který je náramě vhodný pro tanka. Tudíž jej chtěli získat všichni přítomní tankové. Pokud jsem správně pochopil, tak největší roll měl hráč s nickem Sagi (nebo jak přesně se to píše). Jenže zálusk na něj mělo více hráčů a zde jsem spatřil to největší a ve své podstatě nejhorší možné pochybení hráče a co hůř je z naší guildy.

1) všichni, kteří se cítíte dotčeni Kaeldanovým vedením máte na toto právo, i když nevím jestli oprávněné.
2) Kaeldan byl ale RL, takže tím, že jste přistoupili na jeho vedení při zakládání raidu, jste de facto dali jeho rozhodování práva boha, tudíž mohl dělat změny jaké uznal za vhodné i nutné. Tento postup bychom mohli následně řešit zde na foru.
3) Každý z těch, kteří se tady účastní rozepře několikrát vedl raid, nebo dung. Bohužel na každého z nich jsem slyšel (četl) stížnosti pro to, nebo pro ono. Jedná se jmenovitě o Betelgeuze, Kaeldana, Ghotreka. Mám li být upřímný, tak jsem slyšel (četl) stížnost na každého, kdo někdy pořádal dung, nebo raid ať to byl kdokoli, např. i Port a podle závažnosti jsem to s dotyčným projednával, nebo to nechal být. Nicméně zde to musíme dořešit (sami jste si o to řekli svými postoji)

Můj názor:

a) Raid zakládal Kaeldan, který je členem CoS, tudíž pro raid platí bez vyjímky pravidla naší guildy.
b) Postup, který zvolil k projití dungu byl zcela v jeho režii.
c) Lot probíhal asi různě jak na základě rollu, tak asi i na základě uvážení RL (což není moc vhodná kombinace i když na ni má RL právo)
d) největší rozpor a emoce vyvolal poslední lot z posledního bose pláštík vhodný pro tanka, což trochu více rozepíši.
I.: v dungu bylo více lidí s primárním, nebo sekundárním zaměřením na tanka
II.: největší roll měl nakonec hráč s nickem Sagi (nebo jak se píše) Jak uvádíte, jednalo se o PvP hráče, který neměl na sobě ani PvE equip. Zde si dovolím upozornit, že to nehraje roli ani za mák. Ať si třeba běhá v trenýrkách, když dokáže plnit roli, na jakou je najatý (dmg, heal, tank) a poté mu náleží stejné právo na loot, jako komukoli jinému. Pokud o věc stojí, rollne a vyhraje, ať se jej tedy jiný žadatel zeptá, jestli by nebyl té lásky a nepřenechal mu ji. Pokud ne, tak je jednoznačně jeho.
III.: Jestliže s rollem nesouhlasíte, tak se s tím musíte smířit. Nic jiného doopravdy nezbývá. Item je vydán jiné osobě a nelze mu jej zpětně vzít a dát vám, protože již je SB.
IV.: Jenže zde udělal někdo velmi zvláštní krok. Nesouhlasil s rollem a rozhodl se vzít to do vlastních rukou. Leavl raid a vzal si tu věc nezávisle na ostatních závazcích a pravidlech pro raid i pro naši guildu. Tohoto jednání se bohužel dopustil hráč naší guildy s nickem Amaranth.
Absolutně nechápu, co svým krokem sledoval, jestli se rozhodl skončit s PvE kariérou a věnovat se jen PvP, protože tímto krokem se odsoudil do věčného PvE vyhnanství. Žádný soudný RL jej nevezme do party, raidu, protože by mu to mohl udělat znovu pro věc, která bude mnohem cennější a také spjata s mnohem větší obtížností jejího zisku. Dalším negativním aspektem tohoto kroku je fakt, že ukázal, jak obejít roll, DKP, cokoli a tudíž se nikdo nepohrne udělat neznámým a nevyzkoušeným a tudíž potenciálně nespolehlivým hráčům jakýkoli raid, dung, který by mohl vést k zisku itemu.
Nejenže tedy poškodil Sagiho (nebo jak se píše) tím, že mu "ukradl" výhru, ale pošpinil i čest naší guildy, nemluvě o tom, že absolutně nerespektoval naše guildovní pravidla o chování v raidu, či dungu. Mohli jsme být hrdí na to, že naše guilda chodí PvE akce velkého formátu, že je zvládá dokončit, že lidé, kteří na tyto akce chodí jsou vyzrálí hráči, kteří se dokáží ovládat a umí se i adekvátně chovat jako profesionálové. Místo toho se může o naší guildě říkat, že nerespektujeme ani základní pravidla slušnosti, že každý si jedná na vlastní pěst a já ani nechci domýšlet další očerňování CoSu.

Upřímě čekám na vyjádření osoby, která má k tomu nejvíce co říci a to zrovna Amaranth. Teprve na základě jeho vyjádření se rozhodnu, jak celou věc ukončím a jaké z tohoto případu vyvodím důsledky. Pokud se vyjádření nedočkám, tak budu postupovat v souladu s našimi guildovními pravidly.

Krabat
Krabat

Počet príspevkov : 825
Registration date : 09.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Garsia za Št 4 február 2010 - 11:03

..vlastně souhlasím skoro se vším, co krabat napsal..až na tudle větu..:

"největší roll měl nakonec hráč s nickem Sagi (nebo jak se píše) Jak uvádíte, jednalo se o PvP hráče, který neměl na sobě ani PvE equip. Zde si dovolím upozornit, že to nehraje roli ani za mák."

..todle roli hraje, a dost podstatnou..pokud mu raid leader říkal, ať si vezme PvE eq a on ho ignoroval, tak já bych mu třeba loot nedal ani náhodou..ale to je na RL..tím samozřej mě neomlouvám co udělal Amaranth..to byla prasárna pořádná..

...no sem rád, že jsem nakonec nemohl přijít:)..

...a nebo naopak...já bych ukázal zač je toho LEADER Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Garsia

Návrat hore Goto down

Odoslať  Betelgeuze za Št 4 február 2010 - 14:32

Na mě byly stiznosti?
Betelgeuze
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Št 4 február 2010 - 16:22

Tak banda mizerna som nazad a mate pochlebe. Dnen po praci kuknem ci ma betel dnesny naxx plny bezomna(ak hej nic sa nedeje) a naplanujem nejaku 25ku.

Inak toto je dost zauzjimava situacia. Tak ci tak. Ma sa posluchat leader. A ak niekto s leadrom nieje natolko spokojny, ze nechce ist jeho raid, moze vzdy leavnut.

Myslim, ze riesit loot "vhodnostnym roll systemom" v ciastocne mimogildovom naxxe, je nie prave najstastnejsie riesenie, ale je to riesenie leadra a to treba respektovat. Amaranth ma svojim spravanim dost prekvapil...

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tea za Št 4 február 2010 - 20:29

Mimo iné, všimla som si ďalšiu zaujímavú vec- nech pozerám do toho reportu ako pozerám, nevidím, že by v tom mal nejakú úlohu Ghotrek alebo Dratek. Bolo to medzi Amaranthom, Betelom, Kaeldanom a Sagim. Dôvod, prečo do tejto debaty zasahujú, je mi záhadou.... lol!

Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332
Registration date : 16.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 21 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: