LÉTO 2010

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

LÉTO 2010

Odoslať  Thror za Ne 14 február 2010 - 0:18

NOVINKA Z 27.7.

Nepíše se mi to lehko... ale vlastně se mi trochu ulevuje Smile
Dlouho zamýšlený celogildovní sraz RUŠÍM z důvodu nízkého zájmu.

S velkou pravděpodobností se ale 26. 8. někde u Olomouce srazíme, zakalíme, a den na to vyrazíme na Pasohlávky.
Komu se tento nápad líbí, ať se přidá.

Víc informací tu poskytne OTA (já mizím mimo ČR).

Naposledy upravil Thror dňa Ut 27 júl 2010 - 22:45, celkom upravené 8 krát.
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Registration date : 12.05.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: LÉTO 2010

Odoslať  Kaeldan za Ne 14 február 2010 - 0:56

pro mě osobně mají prioritu každoroční celovalhallácký Pasohlávky...ale pokud se mi nebude sraz s ničím krýt(jakože momentálně na prázdniny nic nemám, ale přecijen když se bude konat v tom termínu nějaká voda s bejvalejma spolužákama nebo akce podobnýho ražení, asi bych ji upřednostnil), tak rád přijedu Smile na sudy s pivem přispeju, stejky klidně koupim a spacák si dovezu vlastní a možno i kytaru...a ohledně místa konání - já budu nejraději, když se tam bude dát co nejlépe a nejrychleji dostat vlakem z Prahy, ještě lépe s hromadnou slevou(nevím jaká je pražácká základna CoS), protože auto tahám nerad snad kamkoliv...ale i to by se asi dalo, když se mi tam nacpe někdo kdo přispěje na palivo Smile víc požadavků na místo nemám, asi jen aby se tam dal postavit stan, hodně trávníků na vyspávání kocoviny a strom, pod kterým bude stín...to mají snad všude...
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Registration date : 24.07.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  naaru za Ne 14 február 2010 - 14:02

V prve rade bych se chtel zeptat... zda to bude akce typu prvni den se nalozime do lihu a a posledni den vyspime kocovinu.... nebo jestli to bude akce typu indoor a outdoor kolektivnich her :-) samozrejmne bych byl se ucastnil jen druheho typu akce (prominte ale vazne se neucastnim jakchkoli chlastacich akci)... ale zato bych byl rad... kdybych se na ni mohl aktivne podilet... a aby to nebylo brane jako OT... tak jako misto bych bral ceskoslovenske pohranici.... nebo proste misto aby mohli dojet lidi jak z prahy a treba i opo ze zapadnich cech... ale taky bych byl rad kdyby dojeli lidi z Nitry...

samozrejmne ze zlina odvoz zajisteny pro 4 lidi... a hlasil bych se teda jako organizator :-)

naaru
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 59
Registration date : 10.03.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Ne 14 február 2010 - 14:17

ja jsem rozhodne schopnej kombinovat indoor a outdoor akce s nocnim popijenim alkoholu, nevidim proc by se tyhle dve moznosti mely vylucovat...at uz u taboraku nebo v putice, takze moje ucast je jista at uz to bude akce typ c.1 nebo akce typ c.2 nebo jejich kombinace Smile a ceskoslovensky pohranici je pro me sice 5 hodin cesty ECckem Smile autem nejspis podobne/o neco dele...ale chapu ze je potreba najit nejaky kompromis, takze i to by pro me bylo prijatelny Smile i kdyz daleko(o zapadocesich ani nemluve)
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  naaru za Ne 14 február 2010 - 14:50

no jako minuly rok to treba pro opa nebyl problem :-)

naaru
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Ne 14 február 2010 - 15:29

tak ne každému musí vadit dlouhé cestování...já bych ale třeba 7 hodin cestováním strávit nechtěl Smile o ceně jízdenky/benzínu nemluvě...
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  naaru za Ne 14 február 2010 - 15:53

kdyz pojede 5 lidi tak i kdyby jeli autem z prahy a z5 coz mas odhadem celkem 600kilo spotreba 8/100 mas zhruba 350kacek cesta tam i z5 na jednoho

naaru
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Ne 14 február 2010 - 15:56

Tak s Throrem nás napadl jako možný návrh jak to vymyslet, že by se sraz konal tak, že by v sobě jako zpestření a možnost poznat se i s ostatníma zahrnoval celovalhallácké Pasohlávky, které se každoročně konají jeden víkend o prázdninách...

kemp kam se jezdí se nachází kousek od Brna, konkrétně tady - MAPA

kemp je hodně rozlehlý(možná to tak z mapy nepůsobí), je tam hodně restaurací, stánků, hospod, trafik, obchodů...prostě vše na co si člověk vzpomene, je to takový městečko samo o sobě...okolo je dostatek vodní plochy pro letní radovánky a je možný si tam půlčit windsurf a podobný ptákoviny(aspoň vždycky bylo)...šipky, fotbálek jsou v hospodách, byl tam i takový ten vodní fotbálek, kde se dalo dobře vyblbnout, byl tam dokonce i autodrom a kolotoč Smile jak jsem řekl, je to kousek od Brna, tudíž pro zmiňované lidi z Nitry je to blíž jak například pro mě z Prahy...táborák tam samozřejmě udělat jde, paintball a outdoor adrenalinový centra nevím jestli tam jsou, to by chtělo prozkoumat asi stránky kempu jako takový, tam bude snad všechno(Web)

takže tohle navrhuju jako možnost, rozhodně jsem ochotnej jet kamkoli jinam, ale přecijen do Brna dorazím o víc jak 2 hodiny rychleji než někam třeba do Rožnova do pohraničí...kdy se budou konat celovalhallácký Pasohlávky se zatím asi neví(nebo se to neví přesněji než "někdy o prázdninách")
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Ne 14 február 2010 - 15:58

naaru napísal:kdyz pojede 5 lidi tak i kdyby jeli autem z prahy a z5 coz mas odhadem celkem 600kilo spotreba 8/100 mas zhruba 350kacek cesta tam i z5 na jednoho
ano, ale tato možnost počítá s tím, že na každých pět lidí se najde v tom termínu auto a ochotný řidič, myslím, že velká část účastníků se na sraz autem dopravovat nebude...vlakem tě taková cesta vyjde 1000+ tam i zpět a to už je trošku jinde, alespoň pro mě 700+ rozdíl hraje roli, i když to není rozhodující, rozhodně to pro mě je kritérium...
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Ne 14 február 2010 - 16:03

tady ještě jen odkaz na "Sportovní vyžití" v zmiňovaném kempu Merkur - http://www.pasohlavky.cz/cze/autokemp/sport.htm#619...něco málo tam je, doporučuju projet ty stránky celé, mě se to teď nechce pročítat Smile
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Cyberia za Ne 14 február 2010 - 16:13

Jestli bych mohl, rád bych se přihlásil jako takovej ten minipomocník=) Trochu programu snad dokážu kdyžtak sesmolit ať již na večer nebo nějakou vycházku do okolí či k ohni=)
Pokud to nebude v 1.půlce srpna, dojedu (:

Cyberia
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 30
Registration date : 29.11.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  opo za Po 15 február 2010 - 13:37

No takže já dělam zastávku u stitonose v Praze jako dycky, neni důvod to měnit ... Tim jsem snad řekl dost.

opo
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 429
Registration date : 17.12.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Stitonos za Po 15 február 2010 - 14:24

A pokud budu tentokrát mít čas, tak se rád vecpu Opovi do auta Laughing
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Flora za Po 15 február 2010 - 14:27

Pokud budeš mít Opo ještě místo v autě...rád se taky nechám v Praze vyzvednout Razz
Flora
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 178
Registration date : 08.10.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za Po 15 február 2010 - 16:34

Holy šit, to to jede Smile Smile

Táák jo, zdravé jádro se chytá, to je napůl vyhráno.

V týdnu hodím řeč s Kaeldanem, Cyberií a s dalšíma ochotnýma zodpovědnýma spoluorgama a začneme vymýšlet kostru.

cheers
Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Po 15 február 2010 - 16:42

Do toho auta co bude zastavovat v Praze se rád připojím, pokud je v něm víc míst Smile samozřejmě za příspěvek na pohoný hmoty Smile
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Flora za Po 15 február 2010 - 20:16

Nemoch by sis někde Opo vypůjčit autobus? Razz
Flora
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 178
Registration date : 08.10.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sisa za Po 15 február 2010 - 21:51

Ja bych se taky pripojil v Praze no pokud to bude v nejakej rozumnej termin :-)
Sisa
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 432
Registration date : 04.05.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Garsia za Po 15 február 2010 - 22:12

No zní to moc lákavě, jako jel bych rád. Ale je tam moc faktorů. Záleží na termínu, jestli nebudu nekde pryč, záleží na financích..mno, já nemužu nic slíbit..vidím to tak, že zjistím tak týden předem jestli pojedu nebo ne..těžko říct..
Garsia

Počet príspevkov : 935
Registration date : 08.12.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  opo za Ut 16 február 2010 - 0:43

No auto je normal s velkym kufrem ale jen 5 osob Smile takže sisa už jel tak ví, když vemu stita s brachou jestli nebude zase na semináři někde, k tomu floru +ja =5, mno, to sem jeste přemejšlel jak bych v brně nabral cyberii tam u garáží... asi leda fakt autobus, ale jen ten malej, pismenem C končí muj řidičák no pak dál je jeste T ale to neni na dálnici Smile

opo
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Cyberia za Ut 16 február 2010 - 1:21

Opo, já se tam klidně dopravím, mám to kousek, kdo ví, možná že se ke mně přidá zasej aji Broxymko=)
Takže děkuji, nicméně pojedu busem/vlakem do cíle=)

Cyberia
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 30
Registration date : 29.11.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Ut 16 február 2010 - 1:44

Garsia napísal:No zní to moc lákavě, jako jel bych rád. Ale je tam moc faktorů. Záleží na termínu, jestli nebudu nekde pryč, záleží na financích..mno, já nemužu nic slíbit..vidím to tak, že zjistím tak týden předem jestli pojedu nebo ne..těžko říct..

já si myslím, že tak to bude mít značná část účastníků Smile

Cyberia napísal:Opo, já se tam klidně dopravím, mám to kousek, kdo ví, možná že se ke mně přidá zasej aji Broxymko=)
Takže děkuji, nicméně pojedu busem/vlakem do cíle=)

podle mě se právě prozatím žádné "tam" kam se dopravit nedohodlo, pište další nápady a návrhy jak a kde a kdy to uspořádat ať je z čeho vybírat Smile
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  opo za Ut 16 február 2010 - 2:15

no mluvilo se o tom mistě co naposled bylo to tam dobrý...

opo
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za Ut 16 február 2010 - 2:49

Opo... tentokrát nestačí , aby to bylo dobrý. Teď to musí být mega imba... chápeš.
Žádné spokojení se s průměrem Smile Chce to hergot krutou akci ... a jakože jsem Argent Crusade champion, Lord of death (10k honorable kills), ..... todle bude sraz srazů ;-)
Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  Betelgeuze za Ut 16 február 2010 - 12:43

Toz se mnu snad takej pocitajte... sice uz mi 2 srazy plachly ale dalsi uz si ujit nenecham :-P zalezi teda co, kdy, kde, jak ale jo, .. .kdyz tak si zamluvam mysto u Dantesa v khár :-D no a co tam jak to bylo minule? cise sem tam este nebyl ale bylo to tam dobre ne? a Já osobne bych byl asi proti tomu aby to bylo na tom celovalhalackem srazu. . . tam bude tolik lidi ze by sme sa ani proadne nepoznali. . ale to je muj nazor a klidne mi ho vymluvte Razz
Betelgeuze
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 422
Registration date : 15.05.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next