Grid

Goto down

Grid

Odoslať  Kaeldan za Po 22 február 2010 - 19:56

Naprosto nejlepší addon na Raid unit frames se kterým jsem se zatím setkal...jeho předností oproti ostatním je totiž naprosto minimální velikost, kterou na obrazovce zabírá a přesto vám poskytuje maximum důležitých informací...je třeba si addon samozřejmě nastavit, ale i defaultní nastavení je obstojné pro většinu případů, záleží na každém.

LINK: http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/grid.aspx
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Registration date : 24.07.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Grid

Odoslať  Thror za Ut 23 február 2010 - 17:24

i tento addon mám, ale ještě jsem ho pořádně neprolezl.
taky prosím o nějaký vlastní screen ;-)
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Registration date : 12.05.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Ut 23 február 2010 - 17:55

screen hodím asi až ve čtvrtek, to se jde 10man tak to bude takovej ostřejší test teprv...nicméně nastavený to mám tak, že v levém horním rohu framu příslušného hráče mi červený čtvereček hlásí aggro, v levém dolním mi zelený čtvereček hlásí incoming heal, v pravém horním rohu mi čtvereček hlásí dispellable debuffy(disease, poison, magic, curse)...v horním textu mám první 4 písmenka nicku postavy a v dolním textu mam HP deficit postavy, ten se mi graficky zobrazuje i na pozadí každého framu, červené ohraničení framu mi signalizuje low HP postavy...každý frame má pozadí barevně podle class...

EDIT: možná si nechám ten screen až na neděli, to si snad Grid doladím podle potřeby po tom 10 manu a v neděli na 25tce to vyfotím...
EDIT2: sem zapomněl, uprostřed framu každého hráče mi to ukazuje ikonku dispellable debuffu který má na sobě(pokud nějaký má)
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Registration date : 24.07.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Návrat hore