IceHUD

Goto down

IceHUD

Odoslať  Kaeldan za Po 22 február 2010 - 20:00

Myslím, že je to nástupce ArcHUDu...přešel jsem na tento addon z X-Perl, který mi ne tak uplně vyhovoval...tento addon je přehlednější a po půlhodince nastavování, kterou jsem tomu věnoval jsem nadmíru spokojený, v kombinaci s Gridem na Party a Raid unit frames se mi obrazovka pročistila tak o 30%...přehledně zobrazuje buffy, debuffy, informace o vás a targetu, hp, manu, target of target, pet unit frames, casting bars atd atd...vše zcela nastavitelné a upravitelné.

LINK: http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/ice-hud.aspx
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Registration date : 24.07.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: IceHUD

Odoslať  Scorpio za Po 22 február 2010 - 22:30

Fuuu...jak vidim ten screen...tak to by som v pvp nezniesol Very Happy mal som podobny a vobec som nevidel protihracov...jak mi to vsetko za"tienilo" Very Happy
Scorpio
Tvrdy drtič
Tvrdy drtič

Počet príspevkov : 231
Registration date : 21.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Po 22 február 2010 - 23:36

Nevim, bud jsi mel spatny addon nebo sis ho nedokazal spravne nastavit, nicmene ja toho naopak vidim na obrazovce mnohem vic nez s xperlem a jemu podobnym unit frames addonum Smile IceHUD se da "prekvapive" nastavit vselijak aby byl napriklad i pruhledny, v zadnem pripade nic nezastinuje a prekazi mi ve vyhledu o 100% mene, nez jakykoli predchozi addon ktery jsem zkousel...zastavam nazor, ze addon by mel byt co nejmene videt a presto co nejvice ukazovat a to zatim co se unit frames tyce tento plni nejlepe Smile
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za Ut 23 február 2010 - 17:22

hoď tu pár svých screenů Kaeli prosím tě. já ten addon používám, ale ne a ne si na něj zvyknout a najít si čas na jeho nastavení neumím Smile
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Registration date : 12.05.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Ut 23 február 2010 - 18:15

Já to mám nastaveno takto, ale je milion další možných nastavení. V podstatě takhle momentálně(a doufám, že mi to zas aspoň rok vydrží Smile ) mám teď celkově nastavený interface...
https://redcdn.net/ihimizer/img63/7210/wowscrnshot022310160017.jpg

Zleva: Nahoře mám player info, pod ním health bar, mana bar, cast bar, pod nimi hodnoty nejdrive v procentech, potom barevně přímo vyčíslené a pod nimi mám název spellu co zrovna castím...
Uprostřed: Target of target frame(potřebuju k tankování - pro screen sem si hodil do targetu sám sebe) a nad ním větším písmem název spellu co castí můj target...
Zprava: Nahoře mám target info, pod ním hp, mana a cast bar targetu, pod ním zase nejdříve v procentech, potom konkrétní hodnotu a pod nimi buffy a debuffy na targetu...

optimalizoval jsem si to pro tankování a pro svoje potřeby, každý určitě ocení trochu jiné nastavení...u všeho od A po Z se dají nastavit barvy, velikost, tvar, velikost textu, průhlednost(kterou si můžete nastavit pro různé situace jinak), pozice, zarovnání, co konkrétně, jak a kde chce člověk zobrazit a především taky kolik toho chce zobrazit...je toho hodně a díky tomu se nastavování k obrazu svému může trochu protáhnout...taky by si každý měl uvědomit, že tento addon vám po nastavení zobrazuje všechno tak, že se nemusíte rozhlížet až do rohu obrazovky...vše co chcete máte ihned "po ruce"...někdo si třeba bude chtít jen zobrazit vyčíslené HP a manu poblíž svého charu, někdo naopak bude mít kolem postavit 15 různých barů ukazujících všechno možné, to už je na každém...
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Scorpio za St 24 február 2010 - 19:11

Mne sa viac paci klasicke originalne nastavenie...tam mi 100%ne nic nezavadza Very Happy A na superov healBar stlacim V...a hotovo Very Happy

Ale mohli by ste mi prosim vysvetlit preco mi nefunguje addon cartographer?... posledna verzia mi nejde na Scorpio...na ostatnych ide....ale je strasne malinka... a starsie verzie su zase uplne velke na celu polochu...takze nic nevidim a nemaju v sebe tie vecicky z tej najnovsej Sad
Scorpio
Tvrdy drtič
Tvrdy drtič

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sisa za Št 25 február 2010 - 16:40

zkus smazat Cache a WTF...
Sisa
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 432
Registration date : 04.05.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Št 25 február 2010 - 18:30

ale WTF si vymaz jen pro prislusny account, at si nesmazes nastaveni u vsech zbytecne
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Scorpio za So 27 február 2010 - 15:38

To uz som robil...nepomohlo to...ani jedno...ani druhe...
Scorpio
Tvrdy drtič
Tvrdy drtič

Návrat hore Goto down

Odoslať  Anonymný za Pi 22 október 2010 - 12:04

Nová lepší verze jmenuje se to MetaHUD. Vylepšený IceHUD. Používám a doporučuji.

Anonymný
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sisa za Pi 22 október 2010 - 12:16

Livirin napísal:Nová lepší verze jmenuje se to MetaHUD. Vylepšený IceHUD. Používám a doporučuji.
Cim je vypelsenej? v IceHudu je tolik nastaveni, ze si s tim muzes delat co chces...
Sisa
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Anonymný za Pi 22 október 2010 - 12:27

Sisa napísal:Cim je vypelsenej? v IceHudu je tolik nastaveni, ze si s tim muzes delat co chces...
Přehlednější, nástavení jednoduché a pochopitelné, ale do PvP nedoporučuji zabírá podstatně víc místa.

Anonymný
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sisa za Pi 22 október 2010 - 12:30

Jo vlastne vy mate este 3.3.5, protoze novej IceHud na 4.0.1 ma daleko prehlednejsi nastaveni nez ten starej a ma ho fakt hromadu...
Sisa
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Pi 22 október 2010 - 14:12

já sem tenhle addon volil právě kvůli tomu, že všechny bary můžou bejt velký dle libosti, průhledný/neprůhledný, na kraji, uprostřed, aktivní na kliknutí nebo naopak neaktivní...prostě právě proto, že mi místo spoří...nesnášim UI, který mi brání ve výhledu...čim míň toho zdánlivě na obrazovce je a čím víc toho zároveň je ve skutečnosti vidět, tím lepší je UI Smile takže jestli MetaHUD zabírá víc místa, není to zrovna dobrej nástupce Smile
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sisa za Pi 22 október 2010 - 15:02

IceHUD porad vydavaj, takze to neni "nastupce", ale maximalne nahrada Wink
Sisa
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Anonymný za Pi 22 október 2010 - 16:57

Vubec neřikám že je IceHUD špatnej nebo že meta je nahrada. Myslim to tak jako že je tu něco podobneho akorát to není tak složité. cheers

Anonymný
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať  Kaeldan za Pi 22 október 2010 - 18:33

tak to pak jo Smile mě složitost nastavení addonu do určitý míry nevadí, dokonce si s tim i rád pohraju, pokud to pak už bez nějaký údržby plní dobře svůj účel Smile
Kaeldan
Závislák
Závislák

Návrat hore Goto down

Odoslať  Anonymný za Ut 26 október 2010 - 15:05

TO jo no. Meta je pro méně chápavější jako jsem ja Very Happy

Anonymný
Anonymný