Pve affli lock

Goto down

Pve affli lock

Odoslať  Abbys za Št 9 december 2010 - 19:02

V priebehu par dni mam v plane popisat affli_locka, pretoze si myslim, ze je to jedina specka (samozrejme z lockov), ktora si zaslusi spomenutie...
Abbys
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 503
Registration date : 28.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Pve affli lock

Odoslať  Abbys za Ne 19 december 2010 - 18:23

Na rychlo (nemam moc casu dnes=) tu zavesim talent build a nejake to info o affli lockovi.

Aspon podla mna affli-lock patri medzi high-dps v raide u nas na valhalle, samozrejme so spravne equpnutym gearom,talentami a spravnou rotaciou spellov.

Pve talent build by mal vyzerat asi takto : Dear
Este som nedosiahol hit cup - preto 3x talent v Suppresion, po dosiahnuti hit cupu 2 bodiky zo spominaneho talentu, by som supol do zvysenia rangu u affli/destro spellov. (ak vas napadlo preco nemam talenty u fell huntra - odpoved je ze nefacha)
Po preklikani mojho armory su juknite aj ake glyphy pouzivam....

Co sa tyka gearu, najdolezitejsii stat je ako u kazdeho castera spell power, haste , hit (idealne je mat hit cup aj za cenu nizsieho haste)

Co sa tyka rotacie spellov: 1 haunt, 2. unstable unffliction (UF), 3. corruption 4. shadow bolt pokial target neklesne pod 25% hp(a pred bojom castiaci curse podla potreby raidu). Idealne je drzat debuff shadow embrace, haunt,UF a coruption na targete po celu dobu fightu ( o corruption sa postara talent everlasting affliction) po klesnuti hp argetu pod 25% castit Drain soul.

Co sa tyka addonov: pouzivam az 2 na afflika =D a to su :
Lock dots a Drain souler

So skusenosti z UD a daily hc mozem povedat, ze affliho dps vyrazne zaostava na trashy (na seed of corruption si neviem zvyknut=) ale zato na bossovi (samozrejme az po urcitom case - ked target ma 35% hp a menej) sa derie medzi top dps celeho raidu.
Mam na sebe este nedoladene doplnky (ring, trinkety, donedavna zbran), ktore by sa hodilo vymenit, ale ked na loote sa moc nedari =)

Nevyhoda affli v raide :

1_vysoko vyrazna low dps na trashy ako na bossovi
2_pomaly sa rozbiehajuce dps

Vyhoda affli v raide :

1_ high dps na bossovi pod 35% (vyraznejsii nuke)
2_zatazuje menej healerov life tabom ( snazim sa tabovat ked mi duration haunt:u konci, v tedy ani heal nepotrebujem=)
3_o curse a ss v raide navyse

Radsej to nejdem ani po sebe citat, mam naponahlo, kazdopadne to po sviatkoch dam do poriadku =)

ps: stymto gearom davam v ud25 cez 5k dps, co na maleho nenapadneho gnoma nieje az tak zle =)

Abbys

Počet príspevkov : 503
Registration date : 28.03.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: