SVATBA ROKU (pred akciou)

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

SVATBA ROKU (pred akciou)

Odoslať  Thror za Pi 6 jún 2008 - 11:12

Ahojte,
včera požádal Krabat Kamanu o tlapku (nebo nevím, co to ty night elfky mají, možná taky ruce xD ) a mimo jiné mě pověřil organizací svatby.
Chjo, je to velké břemeno, myslel jsem, že budu jen kněz a že pronesu pár ftípků při obřadu, ale tohle je nad mé síly.

Proto plíz (OFICÍŘI povinně, pomoc ostatních je max vítaná), už to není prdel, je potřebal vše důkladně naplánovat, začít dojednávat s gmkama, vymýšlet různé věcičky, jak svatbu zpříjemnit, okořenit, aby to byla aspoň hodinová zábava, žádná nuda.

Mé nápady:
1) Jakmile se shodneme na místě, kde svatba bude (nevím, Darnasus, Exodar, Stromgarde ....??? nějaká svatyně, jeskyně v IF...), nechat ji vyzdobit květinami.
2) Natrénovat nějak obřad. Kdo se hlásí za figuranty? Savior, Scorpio, Gnorlik, ....??? Very Happy
3) Pořídit královskému páru fotoalbum Smile Každý si projde screen shoty, ...
4) Vymyslet min 10 eventů, co by se dalo na svatbě dělat, pak vybrat ty nejlepší a na svatbě nic nezvorat
(kdyby se nás na svatbě sešlo třeba 30 a měly se dělat nějaké věci hromadně, tak aby to nebyla nuda, mohly by se dílčí aktivity provádět zvlášť v partách (raidovských skupinách), pak pavoukovým systémem by vítězové
5) pozveme Kazzaka?? Mad
6) Výběr družiček necháme na Kamaně?
7) Co budeme jíst, pít, .....???
Cool Svatební průvod přes ? až do ? Smile poraďte
9), 10), 11), atdatdatd.................................

Nebudu přes víkend ani na wowku, ani na foru, proto prosím o maximální iniciativu a nasazení každého v téhle věci. Odložte své dungy, honbu za xp, equipy, hk, ... pro jednou. DÍKY MOC.
Kdo vymyslí nejlepší event, dostane mých 150g Smile (není to moc, ale lepší jak ustřihnout vous xDDDD)

Papa, Váš Thror
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Registration date : 12.05.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: SVATBA ROKU (pred akciou)

Odoslať  Domino za Pi 6 jún 2008 - 14:43

co třeba "event" arenu? využijeme tvuj pavoukový systém... a vítězný tým si už nějak rozdělí tvych 150g xD
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Broxymo za Pi 6 jún 2008 - 16:31

Zatial nemám vymyslený event,ale skúsim popremýšlat Smile .
Domino - prečítaj si to ešte raz - máme odložit xp,dungy,bg ...to znamená aj areny Laughing A na svatbe sa mlátit ?! Chcel by si sa na svojej svadbe snad mlátit ? Smile Shocked

Družičky myslím Kami rozhodla,že vyberie sama.

S GMkami je možnost komunikovat cez IRC , sám som už 2x kamarátom vybavil GM na naučenie BS špecializácie , takže prípadne tam možem skočit aj pre svadbu - ozdobenie niektorého miesta . Len treba povedat informacie,kde , kedy ... Smile

Broxymo

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Savior za Pi 6 jún 2008 - 20:44

kde?- Temple of the Moon darnasus-Kamana je odtial, takze to bude tam.
Nacvik obradu? -Improvizacia rulezzzzzzz Very Happy
Fotoalbum?fotky budu po svadbe
Event? Raid do karazhanu, mozno kamane padne nejaka pekna roba Very Happy
Kazzak? to sa spoja len ich duse, tela asi ee Very Happy
Vyber druziciek, ok, bude na kamane.
Jedlo pitie, myslel som ze je jeasne ze scorpio vari, tiez neviem co riesite Very Happy
A svadobny doprovod- mozno Teuskyna Zoo Very Happy
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tea za Pi 6 jún 2008 - 22:30

OMG!!!! A JA SOM TO ZMEŠKALAAAAAAAAAA!!!!! Evil or Very Mad

1- s chrámom v Darnasse plne súhlasím. Pod fontánou Elune to bude krááásne romantické... Embarassed
2- ako štatisti na nácvik obradu sa hlásim ja s Portom xD Nech si to vyskúšame do budúcna hehe Razz
3- fotky snáď až po svadbe, nie? Alebo ako si to myslel?? Shocked
4- eventy... hmm, to si ešte nechám prejsť hlavou.
5- toto bude svatba, Kazzak nech zostane doma a obhrýza si chvost.
6- Kamana si vyberie :-)
7- svadobná hostina? opekanie nad ohníkom, každý pod+a vlastného skillu cookingu xD
8- moja ZOO je plne k dispozícii Laughing Už som dávno nevenčila xD A odkiaľ kam? Cez mágsky port do SW a z Mage quarter krížom cez celé SW do Katedrály. Nech aj publikum z toho niečo má Very Happy Razz

Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332
Registration date : 16.03.2008

Návrat hore Goto down

Svatba roku :)

Odoslať  Solana za Pi 6 jún 2008 - 23:28

No.. Tak to bude legranda... Smile
Já se hlásím dobrovolně na úlohu křejčí Smile Pokud seženu dost materiálu obleču všechny přítomné do společenského šatstva aby to mělo úroveň a ne jako ve středověku v brnění Smile - teda všechny kromě Kamany, která už šatečky má Smile
Jinak... Kdyby byly nějaký připomínky co a jak s GM... Možná bych se mohla trošku pokusit zapojit.. třeba by se mi podařilo jedno milé GM přemluvit.. tak trošku ho znám Wink
No a s eventy... Možná by se jako jedna ze zajímavých věcí dala udělat nějaká akcička v te areně a nebo by se třeba dali pozvat hordaci, aby to nebylo jen o soubojich, ale i o honorech Smile. Ale nevim jak by se to převadelo do reality... S hroudou je to asi trošku těžší že Smile
No nic.. ale kdybyste s čimkoli pořebovali pomoct tak se dobrovolně hlásím.. teda pokud na to budu stačit Smile
Už se těším.. bude to určo coool Smile

Solana & Netty :-*

Naposledy upravil Solana dňa So 7 jún 2008 - 13:20, celkom upravené 1 krát.
Solana
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 37
Registration date : 17.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tinuviel za So 7 jún 2008 - 8:17

Návrh na event: Na většině svateb (skutečného světa) je zvykem, že se "unese" nevěsta a ženich a spol ji pak hledají. Co myslíte? A vzhledem k velikosti světa WoW by se to mohlo omezit jen na Darnassus Smile
Tinuviel
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 106
Registration date : 23.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Broxymo za So 7 jún 2008 - 11:00

Skvelý nápad Tiny Very Happy Možem potvrdit, svadbu svojich rodičov som zažil iba v brušku,ale pred dvoma rokmi som bol na svadbe mojej sesternice z druhého kolena a nevestu skutočne uniesli Smile (Nie výkupníci,ale rodina Razz

Broxymo

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thorundir za So 7 jún 2008 - 12:30

Jeeeeej Kami to je uzasneeee. santa flower I love you cheers Laughing

Az na tu arenu je to vsetko dobry napad., lebo na svadbe sa nemlati... iba v opilosti ked sa nezhodnu rodiny. Ale kedze sme tu vsetci jedna velka rodinka, tak sa mlatit predsa nebudeme nie? S tymi skupinovymi robame je to skveli napad Netty. treba napisat co ti treba pohanat (materiali) a by kto bude chcciet povinne to pojdeme zbierat aby toho bolo dostatok.

Svadobna schovavacka v darnase to je super.
Sprievod nech to ma graty, pesi az do DSS s SW a cestou sa nejake eventy daju spravit. napr aj schovavacka v elvine, alebo v ashenvaley.... to nie, lebo je to asi velky les, ale tak nejak.

Keby aj horda sa moze pozerat pripadne sa pripojit na sprievod bes uraziek alebo utokov alebo agresie, nebolo by to zle, ale to je asi nad sily GM aby to ustrazili alebo pretlmocili. keby v ten den vsetci si navzajom rozumieme bolo by to super, ved svadba na valhalle asi este nebla.. ci sa mylim?

Este ma napada jeden event v ramci svadobnej sutaze, ako bol kedisi beh po DSS ale v opilosti, co som ja navrhol a port to zrealizoval. Pametate sa? no ja som to sledoval len z Portovho monitora, lebo som mal vela ucenia:-(
asi tak nejak. viacej ma zatial nenapada.
Thorundir
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 59
Registration date : 28.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Anonymný za So 7 jún 2008 - 13:11

Throre už mě zasechceš do něčeho uvrtat jo....??no proč ne sem pro každou "špatnost" a jinak nějakej Event....??co kdybych udělal trpasličí striptýz....?? :X

Anonymný
Anonymný

Návrat hore Goto down

Svatba roku

Odoslať  Solana za So 7 jún 2008 - 13:35

No.. Pokud jde o ty roby Smile Jedine a asi to nejdulezitejsi co je na to treba budou asi mageweave cloth, jste se ujistim ze neni treba i jinych veci. Snad bych nejake sehnala, ale kdyby melo byt zucastnenych nejak vic, tak bych asi pak potrebovala mensi zasoveni... Jinak pro male postavy bych usila tuxeedo - samozrejme na miru Smile a pro damy.. no umim svatebni saty - ty by byly dobre mozna jen pro druzicky, takze kdyby mel nekdo nejaky navrh na neco jineho, ci nejaky pattern na saticky.. Tak urcite pisnete a mohli bychom se tak nejak spolecne domluvit co by si kdo na sebe vzal...
No jinak 100% souhlasim, ze by se mohl udelat maxi event, treba i pro tu hordu a GM. Jsem si jista, ze minimalne jedno GM by se tam urco ukazalo Smile Ale jinak si myslim, ze to vsechno zavisi na hlavnim GM a majeli terveru Trumpkinovi, bez jeho svoleni a pomoci nebude nic, protoze je jediny kdo ma pristup do databaze... Pokud vim...
A taky si myslim, ze pokud by se podarilo z toho udelat celo wowkovy event tak by bylo cool, kdyby se (samozrejme az bude po obradu kralovskeho paru) usporadali i ostatni svatby... Pokud tedy bude mit nekdo jiny zajem.. A treba ne jen od nas z guildy... Myslim, ze ne jen u nas jsou nejake pary Smile No ale to by vsechno asi zalezelo na domluve vsech.. je to docela dost velke sousto....
Uz se tesim!!! I kdyby to mela byt jen komorni Crusaderska oslava Smile
Solanka & Nettynka Wink
Solana
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Návrat hore Goto down

SVATBA 15.6. v Darnassusu

Odoslať  Thror za Po 9 jún 2008 - 13:04

Sol, jsi skvělá, díky. Děkuju i vám ostatním.
Solanku pasuju na NEJVRCHNĚJŠÍ ŠIČKU. Prosím prosím, spoj se s Kamanou (má teď drobné problémy s připojením, ale snad dnes nebo zítra by už mohla být online) a domluv družičkám stejnokroj. Pls. potvrď.
(já tě asi skontaktuju přímo ve hře a poprosím o runecloth robe)

K tomu mému nápadu s fotoalbem - nemyslel jsem foto ze svatby, ale, že každý najdeme nějaký screenshot s Krabatem/Kamanou, když byli ještě miminka Smile tzn. nižší lvly. Ve chvíli obřadu bychom jim sdělili, že mají od nás dárek na foru, oki?
HAŽTE TYTO SCREENSHOTY mě na mail: bcmartin@seznam.cz, DÍKY DÍKY.

Domino - bojovat (aréna) se asi nebude, nevím. Rozhodně ne běžné duely (byť v aréně), hmm. Zkus vymslet lepší věc, jsi kluk šikovná, všichni to ví, tak šup s trochou do mlýna. Pls. potvrď.

Gnorliku - myslím, že striptýz jednoho smraďocha není to pravé ořechové. Kdyžtak domluv víc trpaslíků a secvičte nějaké synchronizace Smile třeba synch. plavání Smile) (tyjo, to je nápad za pěcet) Very Happy Pls. potvrď.

Broxíku, prosím tě, teď už víš kdy kde, při organizaci Kamaniného svátku ses ukázal v tom nejlepším světle (ani si nedovedeš představit, jak si to Kamana vynachválila (hubičky jsem za to schytal já, ikdyž by sis je zasloužil ty sám xD )), takže prosím, něco vymysli a zkus nás přeqapit, ju. Pls, potvrď.

Savi, Scorpe - improvizace rulezzz - oki, asi na to dojde. Gnorlika neodtrhneme jen tak od škopku, aby to šel natrénovat, takže hold nic no Very Happy AAa, teď čtu, že se hlásí Tea s Portem, takže vy dva, ve středu po ZG - nácvik plus další domluvy jen s váma dvěma. Doufám, že to klapne.
S tím jídlem a pitím, oki oki, nechám nakonec vše na tobě a tvé(m) budoucí choti Laughing Laughing Připravíte hostinu, kterou Azeroth nepamatuje!! OKI?
Pls, potvrď.

Tinuviel, Thorundir - schovka se mi líbí, je to sice obvyklá hra, ale třeba kdybyste přišli na to, jak ji vylepšit (nebo někdo jiný, hažte nápady), tak sem s tím. Vikynku, běh v opilosti ze SW do IF kdysi pořádal Stepanst a bylo to prej dobrý. možná bychom tohle mohli dát taky.
Dohodnutí horďáků - to nás s kámošem napadlo taky, ale jejich Tribes of Trashers jsou strašný gumy, takže s těma bych to neviděl.

PROSÍM VŠECKY, co mají kontakt na Trupkina, popř. nějaké jiné schopné a ochotné GMko, aby nám zajistili na neděli 15.6. Darnassus - ať se ho pokusí čímkoliv zkrášlit, nejlépe květinami. Jestli můžou připravit nějaký milý event, paráda. PLÍZ, NAPIŠTE JIM JEŠTĚ DNES!
NOVINKA!!! Po 50g nabízím za každé dílčí vylepšení od GMka (tzn. kdo se z vás přičiní o to, aby se nachystalo něco cool přes GMka, dostane 50g. Bude-li to něco mega cool, na co bude jednou vzpomínat celá valhalla (nebo aspoň naše guilda), dostane 250g)

Můj nápad: Aby z toho teda nebyla "komorní Crusaderská oslava", navrhuji v půli hostiny přesun do SW a menší průvod tam, focení, atd atd.
Jinak si budu tento týden chystat nějký ty svatební priestovské tlachy Smile Chjo, nikdy jsem královský pár neoddával, to bude maso.
(btw. teď mě napadlo, že Krabat má modrou šlechtickou krev, že jo. Hmm, to bude dobrej a ten pravej král Smile jen těžko říct, jaký budou jejich dětičky - modroušatý, napůl moonkini s ocáskama? Hmmm)

Zatím tak.

150g u mě osobně ZATÍM vyhrává Solanka. Snažte se! Smile
Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  Broxymo za Po 9 jún 2008 - 16:42

Práve som sa napojil na IRC a snazim sa dohodnut s GMkom AL , aby nam s tým pomohol .) Trupkin nie je zatial online,uvidím neskor.
Idem sa prevtelit(za Broxyma),zdar ostatným v ich plánoch ...

Broxymo

Návrat hore Goto down

Přípravy na svatbu :)

Odoslať  Solana za Po 9 jún 2008 - 17:44

Lol.. Tak zatím to vypadá ok... Potvrzuji to šití, jen bych asi potřebovala mít jistotu že Netty dostane dostatek mageweave cloth, to by mohl být snad jediný problémik... Píšu si jednu robu Smile a prosim vsechny ostatní.. Dejte mi vědět co chcete mít na sobě a pokud na to budu mít skilly a matřoš tak jsem kdykoli k dispozici Smile
Pokud jde o GM mám jedno na 99,9% jisté. Bohužel si ale nejsem jistá s možností přístupu do databáze, ale myslím že by mohl slušně zpracovat Trupkina Smile Jinak... Pokud jde o hroudu slyšela jsem že kmen Untitled není až tak zlý jako Tribe of T.... Protože jak jsem slyšela ti jsou faaaak děsný i na hordu.. No takže i ty bych mohla možná nějak kontaktovat, kdyby byly zváni a třeba oni by eventuelně mohli "unést" Kamanu Smile
Pokud vím, tak na reálných svatbách musí ženich o nevěstu "bojovat" tady by to mohlo být i cca reálně Smile Ale možná by to už bylo moc... No kdo ví.. Takže pokud by ten nápad byl přijat v kladných mezích, mohla bych se pokusit o jeho realizaci Smile
Jinak kdyby někdo dostal nápad jak jinak bych mohla pomoct, tak se určo ozvěte... Jo a určo pište obědnávky na oblečeníčko Smile
Jinak... kdo bude svěděk?? A co prsteny?? Už o tom někdo přemýšlel? Nějaké svatební jsem viděla v Booty Bay, ale možná by bylo lepší mít nějaké spešl od nějakého craftera Smile Ale to je jen takový nápad Smile
Solana & Netty
Solana
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Návrat hore Goto down

Odoslať  Domino za Po 9 jún 2008 - 18:31

Throre, potvrzuji (už nevim co), ale potvrzuji Smile
Solanko, něco už mi tam ušij, a posli si C.O.D na Domino, a nebo napis co je treba... mam docela slusne zasoby Netherweave Cloth,

Co se hordaku týče budou muset mít o dost nižší lvl než Krabat, má-li s nimi úspěšně bojovat (ne že bych Krabata podcenoval, ale vsichni zname zakony levlu), ovšem to vylucuje, že by hordaci unesli Kamanu ve měste, pravěpodobně se nedostanou přes stráže, tak navrhuji únos pri průvodu nekde v divocině Twisted Evil, hordaci by se pak měli improvizovaně nekam schovat, tak, že nikdo nebude vědět kde přesně jsou (jen v jake lokaci) a vsichni se vydame naši kralovnu najít. Zavolame Krabata a ... řežba ...

ovšem to vše jen za předpokladu, že nějaka horda bude a že se bude chovat podle plánu (ikdyž vlastně pokud budou nižší lvl než Krabat, tak si s nima Kamana poradí Twisted Evil )

Snad jsem přispěl do mlýna podle Throrových představ

Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za Ut 10 jún 2008 - 9:25

Tywoeee, to je dobrý nápad Smile
Je to jak z pohádky - při svatebním průvodu lupiči, unesou kamanu (budeme muset vymyslet jak ji donutit, aby šla s nimi) a pak že by podle nějakých stop šel Krabat s hrstkou věrných do jámy lvové a v konečném (nejlépe pěstním) duelu by si král vymlátil královnu.
(kdyby hroudy byly extraschopné, mohly by se nechat fakt zabít, pak by tam leželi pobití, a vše sledovali ze spirita, ... xD )

2.varianta tohohle scénáře - Kamana se vytratí (potion of invisibility) a schová se u draka v Dusku (ikdyž tohle je příliš drsné) , nebo by ji mohl někdo odtáhnout do OL pod jezero v Zangarmarshi Smile hh

Covynato?

Jinak díky zatím všem, hažte další nápady, už se nám to blíží xD
(Domino ano Smile btw. máš hezkej podpis, typický hjúmen pala) affraid
Thror

Návrat hore Goto down

Svatba :)

Odoslať  Solana za Ut 10 jún 2008 - 11:42

No... S tím únosem by to samozřejmě muselo být nějak domluvené a Kamana by se musela brzo dozvědět co dělat... Kdyby to šlo tak by bylo nej aby tam třeba byl i nějaký rogue a Krabata omráčil, aby se nemohl pustit do pronásledování hned. Ale musela by být ta horda docela hodně srozumňěná s tím co má dělat.. Aby se to nezvrhlo jen v nějakou bitku.. S tím drakem si nejsem zas až tak jistá, jestli by to neskončilo smrtí všech zúčastněných. Taky nevím jak by se Kamana dostala za draka, bez toho aniž by ho musela zabíjet, nebo on ji... Tak nevím jestli by zrovna tohle bylo to pravé... Navíc si myslím, že by bylo lepší zůstat na jednom kontinentu nebo spíš místě aby to hledání nebylo až tak komplikované.... Zase pokud se to bude odehrávat až večer, tak abychom tam neztvrdli až do rána Smile What a Face
Jinak mám technickou s těmi robami... Bude potřeba aby mi nahlásit co kdo chce!!! Nutné!!! Jinak bychom se měli domluvit na stejnokroji pro ty, kteří se nenahlásí Smile A pořád scháním cloth, hlavně mageweave, takže kdo by měl, tak prosím prosím prosím pošlete na Netty. Jinak jsem psala Kamaně, aby mi dala vědět kolik bude družiček...
Btw tak mě napadlo, jestli už má Kamana vybranou korunku? Smile
Jinak.. Plánuje se teda svatba i někoho jiného?? Nebo to bude čistě guildovní akcička, maximálně s akcí té hordy?
Solanka & Nettynka
Solana
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za Ut 10 jún 2008 - 15:00

Toš, Sol, netherweavy ti pošlu šecky co mám. Mrknu i po mageweave, ale těch určitě nemám moc.
Určo ušij těch rob aspoň 10 navíc + pro ty, co si řeknou, ju. (já si zamlouvám pls tu runecloth robe - musím se trochu odlišit coby oddávající)

Omráčení Krabata rogunem - ideální (nebo oslepení) - super super.
(přinejhorším tohleto všechno může se mnou v jednom pokoji doma sehrát můj kámoš blood elfka hunterka (ti mají taky nějaké feary, blindy, ...), je lvl 70, takže by to Krabat měl těžké, ale můžeme to udělat tak, že ta elfka jakože ztratí po cestě veškerý equip, hh), Krabat je nakonec dohoní, elfku seřeže a je to Smile (btw. toho horďáka Kamana moc dobře zná)

Zůstat na jednom kontinentu každopádně nepůjde, určitě se budeme muset nějak dostat do SW - přes mágův port no problem.

3. varianta -furt teda s tím drakem - nemusí to být nutně drak z Dusku, ale třeba z Azshary - na toho stačí parta pěti lidí - to by si Krab najmul některé naše 70ky (nebo celý svatební průvod) a v sakách a svátečních robách bychom šli na DRAKA , Very Happy

Zatím papa

Ostatní - šup další nápady sem Smile
Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  Domino za Ut 10 jún 2008 - 15:33

Hele ti hordaci kdyby byli hutneri tak by to bylo super, mužou "dělat mrtvé" maj nejakou takovou abilitu a o nic neprijdou xD a navic nejlip kdyby si pomocí funkce Z vzali do ruce luky a pušky... bude to fakt drsný xD drak neni spatný nápad, ale hlavně nejakeho slabeho, zabijem draka a za drakem bude parta těch hordaku a ty Krabat pomlati (oni zahraji mrtvé) a dal... to už dopište někdo jiný
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Broxymo za Ut 10 jún 2008 - 17:38

Nettuška & Solanka,idem sa zhostit tých mageweave cloths ...nejaké dve stovky som ti už dal,skusim nakempit dalšie . Smile

Broxymo

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za Ut 10 jún 2008 - 19:22

Skvělé lidičky, mám velkou radost.
Možná by namísto více slabších eventíků mohl být jeden pořádný únos Smile
Domino - cool nápad, může dělat mrkvolu, jj
Líbilo by se mi, kdybychom nakonec nějakou hroudu umlátili holýma pěstma Smile všichni hhh

Btw. drak v Azshaře by měl být v pohodě, půjdeme ho zkusit zítra (ve středu) kdyžtak po ZG

Juuu, těším
Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za St 11 jún 2008 - 7:56

Throre prave ma poziadali Chris a Fin o oddanie, takze by som ti ich prenechal Laughing to uz budeme mat nejake skusenosti so svatbami. To s tou hordou by bolo super. Aj Shadow by mohol daco vybavit keby codil online..urcite tam pozna par spolahlivych hordakov. Takze oddavat sa vide v darnasse v chrame Elune, kde je to naozaj krasne. este si inzinieri musia pripravit dostatok zabavnej pyrotechniky. Inak po uspesnom "oslobodeni" Kamany by isli Kral s kralovnou v sprievode a boli by obklipeny nasimi 70tkami (ako ochrankou) v plnej zbroji(do oblekov a rob by sa obliekli znova az v bezpeci mesta.

Naposledy upravil Port dňa St 11 jún 2008 - 8:39, celkom upravené 1 krát.

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Domino za St 11 jún 2008 - 8:38

Ovšem pokud se pujde na draka v Azshaře... má to háček... oblast je 48-55 takže určité low lvl by mohly mít problem se tam dostat, ja osobně jsem tam nikdy nebyl a ani tam nemam gryphona, dneska si tam zajdu. Určitě ale nejsem sam kdo tam nemá lítáka a bude to třeba ještě pořešit, třeba pujde pak cela skupina pěšky z Ashenvale (jine pristupove cesty nevidim) nebo tam nějak doletíme. A lvl tak 48+ daj pozor cestou na ty slabší. A budou mít co dělat nebylo by vhodné kdyby pulka zučastěných zařvala xD
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Furret(Lisandra) za St 11 jún 2008 - 11:24

Když 50+ půjdou napřed v rojnici a pokosej všechen creep, myslím že problém nebude...
Furret(Lisandra)
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 414
Registration date : 07.05.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za St 11 jún 2008 - 12:02

Dnes po ZG hodlám řešit konkrétnosti ke svatbě. Počítám s Portou a Teem Smile ,pak kdo bude chtít, nechť se přidá - Dom, Broxy, Lis, Tin, Sol, Savi, Thorund, Gnor, Abby ... Smile Cvičně bych zajel do Azshary btw.

Porte - to s tím oddáváním jiných párů, achjo, on to není žádný med, mám z toho nerva, to nedám Smile
Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next