SVATBA ROKU (pred akciou)

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Re: SVATBA ROKU (pred akciou)

Odoslať  Thror za St 11 jún 2008 - 12:06

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

JO A JEŠTĚ JEDNA VĚC
MÁM PROBLÉM S TERMÍNEM - NEDĚLE 15.6.
MNĚ I KAMANĚ BY SE VÍC HODILO PONDĚLÍ. JE TO BLBÝ NÁPAD?

PLS RESPOND QUICKLY

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Registration date : 12.05.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za St 11 jún 2008 - 13:10

V pondelok budem na nate az vecer. Tea bude cely ten tyzden off. v nedelu asi budem off cely den.
edit: ja budem na nete len do tejto nedele rana. A potom az v pondelok vecer. Dalej by som tam mal byt uz (takmer) stale, kedze si robim rychlokurzom autoskolu a kazdy(fakt kazdy) den mam jazdu. Tea tam nebude moc byt cely buduci tyzden, kedze ma skolske terany a nebude doma. je otazne kedy sa z tade vrati. Hadam buduci vykend. Inak co tak to dat na Sobotu? ved v sobotu byvaju svatby nie?

Naposledy upravil Port dňa St 11 jún 2008 - 16:33, celkom upravené 1 krát.

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Furret(Lisandra) za St 11 jún 2008 - 14:18

Ta porada o svatbě: Nevím, jestli dneska večer budu mít čas, ale jestli se dostanu na net, určo se zůčastnim...

Te termín: Neděle mi nevadí (doufám), pondělí taky ne... Ale všici se shodnem, že svatba bez Kamany by nebylo to ono xD... Ovšem aby Tea nebo Port chyběli na svatbě, to taky nepřichází v úvahu...
Furret(Lisandra)
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 414
Registration date : 07.05.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za St 11 jún 2008 - 15:40

Taky si myslim, Lis (nechtěl jsem to tu psát první).
Kurňa, to je ořech, chjo. Podléhám panice Smile
Jdu zavolat Krabatovi, ten má větší hlavu, třeba mi helpne Smile
Thror

Návrat hore Goto down

Svatba roku

Odoslať  Solana za St 11 jún 2008 - 17:18

Nazdárek lidičky Smile
Se změnou termínu by snad problém být neměl, jen je pro mě třeba aby se to uskutečnilo nejlépe do pondělka někdy odpoledne. V sobotu bych mohla až kolem 6 večer, protože jdu na FCE certifikát Sad Už ted mi z toho jde hlava kolem. Jinak nevím jak se budu tedka dostávat na Wow, protože jsem onemocněla a je mi pěkně blbě Crying or Very sad Ale na 1000% ty roby a saka ušiju, jen potřebuju nejlépe PM vědět kdo další bude co chtít. Nejlepší by bylo, kdyby jste to tak průběžně hlásili na chatu, aby se ozvali fakt všichni. Btw pokud se bodou brát i jiní, mám šít i svatebky pro nevěsty?? Ráda se toho zhostím, jen potřebuju dopředu vědět kolik atd..
Btw DĚKUJI VŠEM CO MI POSÍLAJÍ SUROVINY, TĚŽKO BYCH TO ZVLÁDALA SEHNAT SAMA, BROXÍKU JSI ZLATÍČKO I love you
Tak se mi prosím včas všichni ozvěte
Solanka & Netty
Solana
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 37
Registration date : 17.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za Št 12 jún 2008 - 10:57

Děcka, asi to zůstane při starém, termín bude neděle 15.6., čas 17.h.
Dnes hodlám napsat na fórko přesný harmonogram svatby, abyste věděli.
Prosím, musíte ho pak šířit šířit šířit - ve hře hlavně (včera se mě zeptali lidi, co že se to děje, kdo si koho bere, ...lol fakt).

Netty - spojila ses prosím tě s tou Kamanou? Máte už družičky?
(poslal jsem ti hoodně runeclothes, půjde z toho něco udělat?) Uděláš těch 10 obleků navíc, jaxem psal?

Jak to vypadá s GMkem? Někdo něco? Známe teď přesné datum, čas, místo, tak by nám snad mohl GM vyjít trošku vstříc. Netty, Broxy, ...?

Jinak affraid pozor!
Svatba bude složena z několika částí. Pro každou část zvolím garanta (toho, kdo to povede). Nebudu to já, protože budu tou dobou fyzicky u Kamany doma. Tedy novinka - obřad povede jiný priest, na 99% Dorigo.

Zatím tak, čekejte ten harmonogram.
Papa, Thror
Někteří už sem nepíšete, doufám, že to neznamená, že na svatbu prdíte Smile
Thror

Návrat hore Goto down

Re: SVATBA ROKU (za rok výměna manželek) xD

Odoslať  Solana za Št 12 jún 2008 - 11:37

S obleky na sto procent můžete počítat, ale mám menší problém s šatama, ještě mi nenapsala ani jedna holka, jaký se mají udělat roby, takže nevím co mám šít.. Možná bychom mohli něco vybrat a to by se prostě ušilo pro všechny... Tak posílejte návrhy...
Kamaně jsem psala do pošty, ale zatím mi neodepsala pokud vím, půjdu to zkontrolovat... Ale i to bych zvládla na poslední chvíli... Raději si odložím nějaké látky, pokud by bylo třeba, jen ještě pořád sháním ty mageweave cloth... Jiných už mám plus mínus dost.
Jinak Throre, tobě teda nemám posílat tu robu na svatbu?? Tak mi pls dejte vědět komu a co mám teda nakonec poslat...
Jinak... Krom těch šatů pro družičky... Jak to dopadlo s jinýma svatbama?? Mám šít další svatebky? Smile Nebo něco jiného??
Jinak ohledně GM... Mám domluveného jednoho, jenže jak jsem psala nemá přístup do té databáze, takže sám nám asi moc nepomůže, ale pořád doufám že to zvládne domluvit s někým, kdo by mohl. Takže se pokusím co nejdřív ozvat co a jak. Ale kdyžtak se pokuste zařídit někoho taky, kdyby to moje náhodou ztroskotalo...
Solanka & Nettynka cat
Solana
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Návrat hore Goto down

Odoslať  Domino za Št 12 jún 2008 - 14:59

Takže... snad mi Port se Saviorem prominou, ale misto expeni se budu chvíli věnovat sběru Mageweave cloth, zkusim něco i koupit v aukci pokud tam bude buyout. Je to velká událost a Karazhan přece počká Very Happy
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za Št 12 jún 2008 - 15:15

Miluji Solanu a Domina.
Lidi, doufám, že příští týden dorazíte na sraz (a nejen vy dva), musíme tohle všecko zapít Smile

Thirsty Thror
Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  Broxymo za Št 12 jún 2008 - 17:19

Včera som ti pár mageweave už nakempil Susie, nebol som privelmi na počítači,konečne som totiž dostal bicykel , tak som si vyšiel von . A dakujem za ocenenie Embarassed

Broxymo

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Návrat hore Goto down

Re: SVATBA ROKU (za rok výměna manželek) xD

Odoslať  Solana za Št 12 jún 2008 - 17:52

No obávám se že moc cloth v buy outu neuvidíš.. V poslední době jsem se skoro o všechny s rozumnou cenou postarala Smile
Jinak Smile Taky vás mám všechny moc ráda, včetně tebe Throre Smile Ale na sraza určitě nedojdu Sad Odjíždím totiž do Švícarska a budu tam dlouho..... Takže to taky pls písněte do mého profílku aby mě někdo nedopatřením nekickl z guildy... To bych dávala asi dost těžko... Neutral
Jinak Díky moc moc moc všem co mi pomáhají s látkama, chudáčci mobíci Very Happy
Solanka & Netka
Solana
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Návrat hore Goto down

Odoslať  Domino za Pi 13 jún 2008 - 8:59

Throre rad bych ale už jsem se k tomu vyjádřil v daném topicu :-( a jinak... zkus to nějak udělat abys přecejen byl oddavající kněz, ne že bych nevěřil Dorigovi, ale tebe tam uvidim radši Smile
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Pi 13 jún 2008 - 10:04

takze je to jasne. v tej dobe budem doma a nebudem mat pristup k netu...takze sa zucastnim len duchovne..

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Anonymný za Pi 13 jún 2008 - 10:57

já se budu snažit přijít...ale v 17:00 si nemohu být jistej....

Anonymný
Anonymný

Návrat hore Goto down

SVATBA - LAST INFO!!!!

Odoslať  Thror za Pi 13 jún 2008 - 11:16

Královská svatba – Krabat vs Kamana

Kde: Darnassus
Kdy: 15.6. , sraz před 17.h

Harmonogram:

1) 16:45 – 17 h chystání darů, sraz pozůstalých Smile na místě činu , převlečení do svatebního (kdo nebude mít svoje sako, šaty, dostane od Netty , resp. Solany)

2) 17 – 17:15 čekání na opozdilce, nachystá se priest (Dorigo, možná Thror – ten tak na 10%), nachystají se družičky (družice a jiné sondy), dále pak svědci, ženich, nevěsta

3) 17:15 – 17:35 OBŘAD – se vším všudy – řeč, přísaha, projev novomanželů, ANO/NE/NEVIM Smile polibky (vzájemné) prsteny, svědci, (zapomněl jsem na něco?)

4) 17:35 – provolávání slávy, kondolence, předávání darů, neformální gratulace (každý dle svého)

5) 17:45 – sestavení průvodu – novomanželé na mounty a za nimi organizovaný 2 – 4 řad Smile

6) cca 18.h – novomanželská plavba lodí z přístavu v jižním Teldrassilu do Darkshore ala Titanic, hromadné provolávání slávy, ohňostroje, …

7) cca 18:15 – z Darkshore přechod kousek severněji k Bashal Aran (po cestě) , odkud budou mágové portovat do SW

8.) Cca hodinové hledání nevěsty Smile Smile Smile více v závěru, prosím Krabata, aby tuhle část nečetl a nechal si ji jako překvapení

9) 19:15 – šťastný návrat do SW – průvod všemi městskými částmi

10) Závěrečné focení novomanželů před katedrálou

11) resp. Jiná možnost ukončení (záleží na tom, jestli Thror rozchodí notebook u Kamany v baráku Smile ) – v Northshire Abbey v Elwynn forestu. Můžu uštědřit novomanželům poslední pomazání či požehnání Smile

12) kurňa, málem bych zapomněl, HOSTINA - pod vedením Scorpia a Saviora - KLUCI - PŘIPRAVTE SI KNAJPU A HOODNĚ JÍDLA A PITÍ, potvrďte mi/nám to tu!!!! Dík

k bodu 8 technické detaily:

Po cestě nás (Krabata) přepadne můj dobrý kamarád – horda – blood elfka hunter 70lvl Mellian se svým PETem drakem Azuregosem. Snad nepřijde nikdo o život, ale stane se, že se ztratí Kamana. Protože budu u ní doma, budu jí radit co má dělat (nejspíš půjde na chvíli off).
Krabat se dovtípí (snad, jestli ne, tak mu někdo pomůže), že Kamanu unesl zlý drak Azuregos v doprovodu hordy a (to asi nebude vědět) musí dojít na to, že drak sídlí v Azshaře.
Krabat bude muset sestavit a vyzbrojit družinu (no, vyzbrojit asi ne Smile proto všichni zbraně s sebou) a vydat se přes Felwood a Ashenvale do Azshary sejmout draka (nutno mít s sebou tak 6 – 10 60+ hráčů). Bylo by super, kdyby se do vysvobozování zapojili všichni.

Drak se nachází v jihovýchodní části Azshary. Kolem draka (má myslím kolem 300k hp) jsou ještě další elitky, ty jsou sice oproti drakovi neškodné, ale bacha na naše low lvl svatebčany Smile
Po zabití draka se zjeví spící Kamana a aktivní Mellian, která se možná pokusí ještě na Krabata zaútočit. Protože ale bude překvapena, nebude mít žádný equip ani peta, takže by jí teoreticky dobře vyzbrojený král mohl sejmout sám. Po zabití horďáka by měl Krabat probrat ze spánku Kamanu polibkem.

Hromadná sláva, hromadné plivání na mrtvou hroudu (soutěž, kdo doplivne nejdál, … Smile )
Přesun do SW a dále viz bod 9.

Gut, ne? Thror

p.s. přeji štěstí - hlavně při zabíjení draka. Jestli nebude port ani gnorlik, nevim nevim Smile Možná když bude aspoň Ali nebo jiný/jiná tank, hodně dmgerů a healerů (priestů máme ale nedostatek), tak se to obejde bez wipe svatebčanů Smile Smile Smile
Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  Scorpio za Pi 13 jún 2008 - 13:31

ked budem kuchtit ja, tak to bude fakt stretko pozostalych...ale no sak dobre... nejaky skilll v tom mam ( 1 ) Very Happy takze nieco bude Very Happy
Scorpio
Tvrdy drtič
Tvrdy drtič

Počet príspevkov : 231
Registration date : 21.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Anonymný za Pi 13 jún 2008 - 14:58

Very Happy mno to by byla hodně krátká svatba....wipe při osvobození královny...budu se snažit dorazit co nejdřív abych mohl stát v boji po boku (teda radši před) krále :X

Anonymný
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať  Domino za Pi 13 jún 2008 - 16:51

Se mnou se vám nemůže nic stát. Mám menší připomínku k hordě, možna by nebylo špatne kdyby měl Mellian (nebo jak se jmenuje) sebou tak 5 hordaku co maj malý lvl, aby je mohl Krabat nadšeně pokosit jak Chuck Noris. Určitě by to bylo zajimavější. btw ja scorpiovi mohu pomoct něco uvařit, jsem v tom docela dobrej (skill 2) tak to bude stát za to :-)
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za Pi 13 jún 2008 - 20:28

Ehm pokud dovolite vyjadrit se Hordu (no pokud ne mate smulu:) Kdo na mne pri tom drakovy plivne toho ZABIJU A DAM MU TAKOVY RESSKILL ZE SE S TOHO POSER*
co se draka tyce bude to pravdepodobne todle: http://www.wowhead.com/?npc=20502#screenshots
zadneho jineho draka mne tamnout nejde pac hantr muze tammovat jen beast a draci sou dragonkin:(
co se tyce toho ze nebudu mnet eqip necham si aspon zbrane(a sezenu si nejake low hadry at neslintate:) at se Krabat taky trochu zapoti...btw jestli mu bude nekdo pomahat tak ho tky zabiju
a vrele doufam ze aspon nekoho v tom pruvodu zabiju pro honor:D
mnejte se Mellian a Azuregos
btw alicti paladini smrdi a drainejsti uplne nejvic
p.s. domino si pala a je to videt zadna horda nebude pac by krabata stejne daly a on by se leda citil trapne...
Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  kamana za So 14 jún 2008 - 1:27

Tak at tu mame vice zmatku tak ahoj, tady Thror
To predtim byl mellian - asi jste to poznali
Timto se chci omluvit (nevim, jak ho napadlo psat nam do forka) - hlavne za nej - chudak je chory, nemocny, proste hrouda, odpustte mu Smile
Mellian - kua, neser, proste se nechas zabit a hotovo Smile
Doufam ze tato mensi vytka nepokazi nase nejvrelejsi A H vztahy Smile Smile /bow /kneel /kiss
kamana
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 130
Registration date : 16.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Anonymný za So 14 jún 2008 - 9:38

hehe hroudou...je mi jedno jestli seš Kamana, Thror nebo papež....jestli zaútočíš na někoho jinýho tak tě sejmu afro snad dorazím....abych na tebe dohlídnul Smile

Anonymný
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať  Savior za So 14 jún 2008 - 10:11

ja sa svadby zrejme nezucastnim, iba moja postava, kedze miesto mna bude online sestra.Pokial sa vsak zamotate v evente, len napiste koho a aja skocim na skok ho zabit.
A skocim dnes este kupit nejake ovocie, kedze som pocul ze mame varit, scorpio nema o vareni ani paru a ja uz vobec nie-len ak by ste pili elixiry:D
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za So 14 jún 2008 - 18:18

ooo usaty trpaslik promluvil ale gnorliku ty budes urco tky pala ze? nebo war? ted nvm ale dam si te jako zakusek:D
btw pane thror tichunko nebo nikam nepudu (abyste rozumnely ja u throra parim ale to este neznamena ze budu skakat jak on piska:)
no a panacka saviora (nebo jeho segru:) mne je jedno koho ale hlavne ze bude honor:D...ale jinak proti alikum nic nemam... jen proti nejmenovanym drainejskym paladinum(krabata tam nepocitam pac besne okecaval to pasovani co sem videl:) a gilde fekal squad a veverky z ponorky
a nakonec trikrat /rude /rude /rude:D
Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  Domino za So 14 jún 2008 - 18:48

hohoo ja se na 99% zučastnim takže na to dohlidnu, že si nedavam huntery mi nevadi... vsak nas tam bude kupa, a jsem čerstvá 70 (ani ne 24 hodin) takže si věřim, ty možna nemas nic proti alikum, ale ja mam docela dost proti hordakum, když mi na /hello odpoví hunter Aimed Shotem... no coment. a jestli neco nesnašim tak jsou to BE paladini. pokažde co jsem ve WSG tak si aspon jeden da bublinu s vlajkou... to same asi dělaj i alici, ale prece nepujdu proti svým Laughing a koukej se nechat krabatem sejmout jinak ti budu schovaný za keřem davat stunt Twisted Evil
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za So 14 jún 2008 - 21:03

njn to je palachovy podobne...
jo a btw ty vyhruzky si nech nebo se na to vyser* a nikam nepudu
Thror