SVATBA ROKU (po akcii)

Goto down

Re: SVATBA ROKU (po akcii)

Odoslať  Thror za St 18 jún 2008 - 11:09

Tak jsme se nasmali s hordakem (zdar, tu Thror - tim myslim skutecny Thror), timto mu dekuji, ze nam poskytl account a Mellian tak mohla zauradovat.
Jestli si chcete pocist, tak tu je jeste nejaky Mellianuv vylepsovak ze soboty. Tesil se na to a chtel to okorenit:

takze to bude ten drak co je na tom vasem forku: http://www.wowhead.com/?npc=20502#screenshots
a mam takovy nekaly napad ze bych krabata trosku nasmneroval pres emote ale nejspis by to nejaky kkt nascreenoval a hodil na forko...neco v tom smyslu ze bych kamanu unesl pro azuregose na jidlo, a jakoze sem jeho otrok pak bych az byste ho zabily jakoze prisel varovat ale pozde... pak bych napsal neco jako ze pomstim smrt sveho pana a pak bych sel do krabata a az by mne zabijel tak bych jakoze naposled vydechl nez bych zemrel pres feign death a rek bych neco jako "konecne svobodna" protoze mne azuregos celou dobu ovladal...
tak nvm skus se k tomu nejak vyjadrit
ale esi kvuly nejakemu kktovi z vasi gildy dostanu lvl down tak s tebou jedu na ten vas sraz a vlastnorucne ho restartuju na dva az tri male lidicky(trpaslyky draineje elfy atp:)

- konec hordskeho prispevku -

Ja tedy (Thror) vse sledoval z pohledu Kamany u ni doma. Nemohl jsem zasahnout, coz me stvalo cely vecer. Obzvlaste potom, co se svatba prelozila, protoze pak hrozilo, ze akce s hordakem uplne klekne. Do posledni chvile jsem resil, jak to udelat, az nezbylo, nez zvednout telefon, vytocit - a ted pozor - Bahunga - nadiktovat mu login, pass a rict mu, co ma v Darkshore udelat, dobry, co?
Docela (casove) pomohlo, ze zmateni svatebcani (vrrrr, jaktoze necetli forum) ujeli druhou lodi z Darkshore pryc. Bahung - Mellian se tak dostal na misto vcas a mohl ocarovat-unest Kamanu a napadnout Krabata. Dobry.
Jenze to jsem netusil, ze se Krabat vubec nedovtipi, co ze se to stalo xD Neva, no. Takze se slo na draka. Tam jste uspeli, fajn, a melo se prejet do SW nebo jinam na hostinu. Nekolikrat jsem se pres forko ujistoval, jestli to Savi a Scorp maji nachytane, hmm, prestoze neodpovedeli, tak jsem jim veril. No, jake bylo prekvapeni, ze se svatba rozplizla a chudak kral si jel sam shanet alkohol, jidlo nebylo vubec.
(sry za kritiku, ale dal jsem tomu vic jak tyden a chtel jsem aby to klaplo do posledniho detailu. no aspon trochu ponauceni do priste)

Jinak mam ze svatby gut pocit - obrad me uplne uchvatil. Prislo hoodne lidi, dokonce Seep (z jine guildy - kamos) a GMko -Morfeus (kdo zajistoval neco pres GMko? dejte vedet, abych vas mohl odmenit. Solana, Broxymo, ... ???).

Tesim se na dalsi svajbu Smile Kdo ted?
Zdar, vas nervak Thror
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Registration date : 12.05.2008

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať  Scorpio za St 18 jún 2008 - 12:00

NJN...sry ze som zrovna o tom case nemohol...Bol som tam v case ked to malo byt...ale kedze sa Krabatovi pokazilo pc...za to ja nemozem...na vecer som uz nejake plany mal Very Happy
Scorpio
Tvrdy drtič
Tvrdy drtič

Počet príspevkov : 231
Registration date : 21.03.2008

Návrat hore Goto down

Re: SVATBA ROKU (za rok výměna manželek) xD

Odoslať  Solana za St 18 jún 2008 - 23:09

Ahoojte Smile
Tak svatba byla fakt úžasná, jen mě zamrzelo, že jsem nemohla pokračovat na draka, ale padala jsem unavou Smile a navíc můj pomaloučký mount by jen všechny dorazil Smile. No jinak našeho vyzáblého undead GM kamaráda jsem na svatbu pozvala já pirat Fakt ho zajímalo jak to bude všechno vypadat, když o tom slyšel ode mně tak 100000000x přes týden Smile Tak doufám, že nějak nerozhodil svatebčany, když se chytře oběvil s GM off Smile
Ovšem jinak... ten obřad byl fááákt úžasnej Smile Joo a prosím autora té cool modlidbičky... nemohla by se oběvit tady na forku... Je prostě úžasná, až jsem měla skoro slzy v očích a Morpheus(GM) byl totálně nadšen Smile
BTW všem vám to strašně slušelo v těch společenských šatech... prostě cool Smile
Doufám, že si to co nejdřív zopakujeme.. teda až se vrátím ze Švícarska Smile
Papky tlapky a díky za pomoc se sbíráním cloth Razz
Solanka a Nettynka cat
Solana
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 37
Registration date : 17.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Furret(Lisandra) za St 18 jún 2008 - 23:25

Tady na forku se již objevila... je celá zachycená na fotkách... má i vlastní nadpis, takže ji najdete snadno...

Těšíme se na tvůj návrat xD... ale myslím, že Krabat už se s nikým ženit nebude xP
Furret(Lisandra)
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 414
Registration date : 07.05.2008

Návrat hore Goto down

Re: SVATBA ROKU (za rok výměna manželek) xD

Odoslať  Solana za St 18 jún 2008 - 23:27

No taak cool Smile To je prostě vál největší Smile Díky moc, všimla jsem si jí až po tom co jsem to odeslala Smile Díky moc Smile

Myslela jsem další podobné akcičky Smile I love you
Solana
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 37
Registration date : 17.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Furret(Lisandra) za St 18 jún 2008 - 23:34

Není za co... Neodpustil bych si, kdybych ji nezachytil xD
JJ, guildovní eventy jsou super... a když je tam ještě GM, tak to dělá dobrej dojem na náš team, že i aliance je něčeho schopná (všechny postavy GM jsou Hrouda, jestli jste si všimli a navíc je hrouda na Valle přece jen, přiznejme si to, o něco aktivnější, ať už jde o dobývání měst, nebo jiné... Ale svatbu na tuty ještě neměli)
Furret(Lisandra)
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Port za Št 19 jún 2008 - 1:13

ehm podla toho co som nasiel pri smejdeni po vallhala fore tak mali...aj ked ani zdaleka taku ako bola ta nasa.

Question: How many rogues does it take to gank a pally?
Answer: Two. One to attack him and another to wait for him at the inn.

Question: How does a rogue kill a paladin?
Answer: He pickpockets his hearthstone.
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  kamana za Št 19 jún 2008 - 10:43

Ahoj všem,
musím se taktéž vyjádřit ke svatbě.
Byla jsem strašně nervózní abych něco nepokazila, do toho mě tady za zády doma poskakoval ještě nervóznější Thror a unuděnej Mikyon. Thror poletoval mezi PC a TV kde se právě odehrával fotbal.
No prostě romantika. Svatbu jsem si užila s latency 2074, což bylo také husté.
Byla jsem úplně nadšena ale celým průběhem, jak byla guilda oblečená no to bylo mega super, fakt dobré, je vidět že jsme společenští a žádný hulváti, Netty je fakt hustě DOBRÁ. Díky Netty/Solano.
Dorigo, ačkoliv ke své roli přišel na poslední chvilku jak slepý k houslím tak to také zvládl na jedničku, Thror tedy vymýšlel veškeré texty a celý den úplně šílel v posílání emailů Dorigovi, myslím že hoši to prožívali jak kdyby to bylo doopravdy.
Dobrej byl taky Domino, jak to tam pěkně řadil a můj milovaný svědek Thorundir byl také boží.Úplně jsem si říkala že tak bych to chtěla kdybych se fakt vdávala. Jenom teda Krabat, stál ke mě chvilkama zády jak když trucuje ale pak se přiznal že mu blbne myš. Ale to že mu nedošlo že mě unesla horda mu do smrti neodpustím, njn dreinajec, holt má trochu v tom myšlení latence. Njn, pozdě už jsem se vdala.
A nejlepší byly ty Ohňostroje to byla fakt paráda.
No, docela bych se klidně vdávala zase.
Musím říct, že se mě vážně líbilo jak se ten náš virtuální wow team krásně umí sehrát.
Díky všem bylo to fakt bóóóží.
queen
kamana
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 130
Registration date : 16.03.2008

Návrat hore Goto down

bahung

Odoslať  kamana za Št 19 jún 2008 - 10:45

a ještě jedna zásadní věc, velké díky bahungovi, kterej se role hroudy zhostil na 1 s hvězdičkou, nejraději bych mu dala pusu je fakt bóóží I love you
kamana
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 130

Návrat hore Goto down

Odoslať  Furret(Lisandra) za Št 19 jún 2008 - 18:48

Na rozdávání polibků teď bacha, Kamčo... xD
Furret(Lisandra)
Forum killer
Forum killer

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tea za Pi 20 jún 2008 - 12:36

Svatba bola nádherná... aj ja si to chcem vyskúúúšaaaaať! Laughing Mladomanželia boli fakt krásny pár, bolo to krááásne zorganizované, horda disciplinovaná, no jedným slovom nááádhera cheers Škoda len, že som si ju nemohla viac užiť, lebo som sa akurát balila do Tatier... Sad To sa fakt môže stať len mne. Ale čo už, aj tak to stálo za tie hubovance a nervóznu mamu lol!

Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za So 21 jún 2008 - 17:56

No takze mne doufam dovolite abych si taky ripnul Very Happy Horda mozna byla disciplinovana ale hral za ni Bahung jak ste se urco docetly takze hmm nic moc Very Happy pockejte priste to se uz snad budu moct zucastnit osobne Very Happy
no Tea uz se taky tesim jak se budes vdavat to si vymyslim neco extra Very Happy treba si rozjedu Warlocka a unese te Kazzak Very Happy a to pak bude peklicko Twisted Evil
no doufam ze ste si to uzily
Mellian
p.s. co sem slysel tak Krabat si to PC zacal spravovat docela pozde tak priste esi si zenich zase podela komp tak si tu nevestu vezmu ja
What a Face
Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tea za So 21 jún 2008 - 23:34

4 Mellian- v každom prípade si fakt frajer, že si dovolil použiť tvoj ACC na alícku záležitosť, máš u mňa jedno veľké očko cheers (ak to teda pre teba niečo znamená :-D) A ak sa na to budeš cítiť, pozývam ťa na svoju svatbu. (odmena alebo trest- to si už zaraď ty Very Happy ) A Kazzak? LOL nestraš... to by musela byť celá gilda samá 70, aby sme ho dali, ale to by sme sa museli volať Nightborn... (škoda že tu nie je grcajúci smajlík... Suspect ) A čo ty vieš? Možno sa aj dakedy stretneme na horďáckom poli... možno aj tam niekde mám postavu Very Happy Tak čau dakedy... dúfam že budeš gentleman a nezabiješ ma prvou ranou... Mňa sa báť totiž nemusíš.. hordu zabíjam len v sebaobrane xD

Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332

Návrat hore Goto down

Jen dvě fotky ze zásnub

Odoslať  Thror za Ne 22 jún 2008 - 10:58

Thror

Návrat hore Goto down

Odoslať  Scorpio za Ne 22 jún 2008 - 11:49

Tie zvieratka su vsade Very Happy
Scorpio
Tvrdy drtič
Tvrdy drtič

Počet príspevkov : 231
Registration date : 21.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Krabat za Ut 24 jún 2008 - 12:44

Tak moji gilďáčci,

chci každému ze zůčastněných poděkovat za skvělý prožitek svatby, která se velmi přibližila realitě, jak si ji vzpomínám ze svých mladých let. Atmosfera byla jedinečná, vaše chování během obřadu i po něm bylo bombastické, byl jsem hrdý, že máme s mojí královnou Kamanou takovou skvělou gildu.

Ještě bych chtěl zvlášť ocenit práci Throra, Doriga, Bahunga, Solany, Broxyma, Domina i dalších, kteří se účastnili aktivně příprav naší svatby. Vaše celé přípravy na naši svatbu byly pro mě velkou neznámou, protože jsem pro své pracovní vytížení nemohl najít ani chvilku si to přečíst. Takže jsem byl při vlastním obřadu jako vlajka ve větru, kam jste mě poslali, tam jsem stál a nevěděl žádné souvislosti. Smile

No a ke svým přípravám. V pátek mi vyhořel komp a v sobotu jsem jej doplňoval z jiných PC a sháněl v obchodech nové části, které jsem doma skladem neměl (např. nový monitor). No a potom probíhala instalace softwaru win98.... až po winXP. No a to jsem dělal opakovaně až do neděle poledne. Nevěřili by jste, jak dokáže zlobit napůl fungující RAM banka Sad no prostě hnus. Nicméně se vše v dobré obrátilo a podařilo se půl hodiny před náhradním termínem svatby rozchodit XP i s drivery. No a pak bylo jen otázkou, zda se podaří všemi aklamovaný postup zkopírování adresáře wow včetně jeho podsložek.

No a věc se úspěšně podařila Smile. Připojil jsem se v okamžiku, kdy jste již byli všichni v chrámu. Takže jsem vyrazil tak, jak jsem se kdysi vrátil z dungu, s naplněným batůžkem k prasknutí, přímo na svou svatbu. Tam jsem poté vyhazoval věci, abych se vůbec mohl převléci. Potom jste mě zarazili s dárkami, které byly báječné. Miluji dostávání dárečků, asi stejně, jako jejich rozdávání. No jenže já na ně neměl místo, tak jsem vyhazoval další a další věci, které jsem měl nachystané pro jiné lidi a G banku. Neva, dárky byly parádní, v některých se ted naparuji a ostatní mám uložené v bance, až se dohrabu na požadovaný lvl. (nerýpejte, že to bude X let, je to pravda Smile )
No a potom začal obřad, Dorigova slova byla jako z horečnatého snu, myš nefungovala, byl jsem z toho proklatě nervozni, nestíhal jsem odepisovat a ani čís, co všechno náš oddávající napsal. No a potom jsem měl jít na plac a vést svatební řeč. Smile Cha, já Smile . No hrůza, mozek nefungoval a jediné, co mě nějak drželo nad vodou bylo to, že mi občas whispla moje nastávající to, že je nervozni atd. tehdy jsem zjistil, že v tom nejsem sám a bylo to o poznání lepší. Nejvíc mě pobavila "Motlitba za Valhallu". Jedná se o skvělý kus a rozhodl jsem se ji dát do našeho hlavního mota gildy.
No a potom bylo po obřadu a veldi jste mě v davu jako "osla na porážku". Já vůbec nevěděl, co se bude dít a tak jsem v okamžiku, kdy se objevil portál od SW, zamířil do něj a portnul se v domění, že bude už oslava Smile . No chyba lávky. Musel jsem se vrátit na pokyn oddávajícího a šli jsme přes molo až k lodi. Někam jsme přepluli (nevím kam, nevěděl jsem proč) a tam jsme se zase rozhodli korzovat po těch nejhnusnějších cestách, místo, abychom se šli oddávat oslavám včetně pití a jídla. Smile Pořád tam v davu mých doprovázejících někdo vykřikoval "je tu hrouda" apod. V duchu jsem si říkal, co to ti lidi dnes mají, je nás tady jako much a určitě si nějaký "chudáček hordáček" bude nechávat od takové skupiny krást své honory Smile . do toho se moje manželka (pro neznalé Kamana) rozhodla stopovat v podobě kočky a občas se před mými zraky odebrala do stealu a zase se z něj vrátila. Takže jsem si říkal, že se jen porozhlíží, aby chránila svého lvl slabšího manžela. Smile Opět chyba lávky. Vy všichni jste se bavili na můj účet lol! No a pak se tam vyplodil zleva nějaký dráček, či co to bylo a jak jsem jej plácnul, tak jsem zčervenal a po nějaké době jsem se červený ocitl na hřbitově.
No a jak jsem se vrátil ke svému tělu, tak jste mi všichni překotně řikali, že se Kamana ztratila. Domníval jsem se, opět mylně, že se ztratila do stealu a hledá si vlastní terč. Tak jsem se v klidu poflakoval po okolí a hledal jsem svou toulavou manželku o které jsem se domníval, že si hraje s nějakou hordou a nechce být při tom rušena. (to víte kočka). Teprve po chvíli vašich hlášek jsem usoudil, že jste vymysleli "únos nevěsty". Kdyby nebylo nezištné pomoci mého svědka a skvělého přítele Stilleho, tak se tam budu poflakovat a hledat v prstencích ještě dnes. S jeho pomocí, kdy mistrovsky tahal za nitky, aniž bych byl přímo veden, nás všechny dovedl ke kýženému drakovi. (po celou dlouhou dobu pouti jsem proklínal toho, kdo "únos" vymyslel, jo a že tam byl nějaký hordák vím jen ze vzrušené diskuse mezi vámi na raid chatu, byl jsem mrtvolka a v okamžiku, když jsem se vrátil tam už nikdo nebyl - promiň Bahungu, kdybych to věděl, že je to domluvené, tak předstírám boj, protože bych ti nejspíš jen čechral vlasy i jako mrtvole Smile ale já o tom nevěděl. Takže mohlo být klidně, že jsme o hordákovi jen mluvili, což jsem měl v dané chvíli jako reálnou alternativu)
No a tam jsem z nedostatku vlastních zkušeností s takovými příšerkami přenechal velení zkušenějšímu mr. Stillemu, který s pomocí neuvěřitelně odolného Abbyse a pomoci ostatních draka udolal. Já jsem kupodivu ani tak moc často neumíral Smile jen cca 4x. Což bylo pohoda s ohledem na můj lvl a nutnost bojovat kontaktním způsobem. (pro rýpaly, draka jsem zraňoval průměrně za 250 normal, občas miss, kritik kolem 700). No a nakonec bylo vítězství naše - věci byly přesně pro druhé povolání, takže doufám, že se jim hodily a odnesli si z naší svatby taky nějaký suvenýr. Smile
No a jako každý správný závěr svatby se konala hostina - omlouvám se že skromná - v našem novém domě. Ale žízní jsme netrpěli a bylo to bájo až do pozdních večerních hodin, kdy jsme se naši skvělé společnosti omluvili - vyhodil je z domu. A šli strávit svou novomanželskou noc. Pro informovanost věčných rýpalů podrobnosti zveřejňovat nebudeme. Jen podotknu, že když jsemse následující připojení podíval na sebe, tak jsem byl nějak rozcuchaný a mé oblečení by se dalo nazvat jako nedostatečné. Smile

ještě jednou všem účastníkům díky za nádherný zážitek a vy, co jste nemohli z důvodu odložení svatby se moc omlouvám.

P.s. Když jsem viděl, že se mi nepodaří rozchodit XP do stanoveného termínu, požádal jsem Doriga, aby to oznámil na G chatu. Po chvíli jsem měl sarkastický telefonát od mé drahé nastávající - nyní mé manželky Kamany, která mi řekla že si ji nechci vzít, tak se vymlouvám na nefunkční PC. Takže mezi instalací a nastavováním parametrů jsem své drahé Kamaně vysvětloval, že to není tak, jak to vypadá, ale že mám opradu technické problémy. No a abych se mohl pochlubit, tak projevila vzácnou toleranci a pochopení. Takže záviďte mi všichni Smile , mám skvělou manželku (a to jak v reále, tak i ve wowku Smile ) Hlavně mi může závidět náš skvělý zpovědník pan Thror (tady platí, kdo pozdě chodí,...).

PP.s.Ale díky moc Martine, bez tvé pomoci by to nešlo a to ani svatba, ani supr vztah.

Váš oddaný král Krabat

Naposledy upravil Krabat dňa Ut 24 jún 2008 - 12:58, celkom upravené 1 krát.
Krabat

Počet príspevkov : 825
Registration date : 09.04.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  Thror za Ut 24 jún 2008 - 12:54

lol!
Thror